18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochająca mama

phrontch • 2020-04-14, 20:58
Wychowanie po brazylijsku




~Angel

2020-04-15, 12:20
Pro21 napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak maczetują tą k***e



Spokojnie.
Wpie**ol który otrzymała od matki spokojnie wystarczy na jakiś czas.

Coconuthey

2020-04-15, 13:57
Nie ma co się dziwić ze później jest tyle chodzących zjebów po Manaus przynajmniej. Żyją nienawiścią i w bólu od małego więc dla nich to normalne że później dzieje się to co widzimy chociażby na sadolu

siema1821

2020-04-15, 13:58
Oglądam różne ch*jstwa na sadolu, na hardzie też, ale jak widzę przemoc na dzieciach to coś mnie ściska w środku. Sam jestem rodzicem i nie wiem jak mozna skrzywdzic własne dziecko. Mam nadzieję że jej mamusię odwiedzą koledzy z lokalnego gangu.

dżonyłojlker

2020-04-15, 14:12
Klasyka, k***a - w komentarzach jak zwykle zjazd p*zdowatych tatusiów. Jednemu się ręce trzęsą, drugiemu w piździe strzyka :mrgreen: Weźcie z tymi żalami idźcie na jakieś forum dla karmiących matek, szkoda waszych nerwów i szkoda ludzi którzy czytają te wasze "gorzkie żale".

marinis

2020-04-15, 15:52
Kolejne ludzkie ścierwo, które znęca się nad dziećmi.
Zabić tą kobietę, a zwłoki zutylizować.
poligon6 napisał/a:

Ale drze się j***ny bachor. Za darmo nie dostała.


Powinno się ciebie zbanować na tej stronie.
Jesteś niesamowitym prowokatorem, albo faktycznie cierpisz na jakieś zaburzenie.
Ty nienawidzisz wszystkiego i wszystkich. Żal mi ciebie.

Tau

2020-04-15, 19:00
Matka leje, ojciec nagrywa. Co wieczór w trójkę oglądają i dzięki temu gówniak żyje.

Evil21

2020-04-15, 20:49
Przy takich filmach wymiękam . Szona j***ngo jakbym dorwał to w szmaty bym ją podarł. Wpie**olił bym jej tak żeby do końca życia miała tik nerwowy.

Duck_Lord

2020-04-15, 21:28
Nawet spoko się to ogląda, matka wychowuje swojego przyszłego morderce

etze2009

2020-04-15, 23:19
Czy tylko ja bym wyr*chał tę matkę? :oops: dobra dupa :lol:

Adrian92

2020-04-17, 01:30
Według mnie dyscyplina w wychowaniu musi być, ale to nie ma nic wspólnego z przemocą. A bicie kablem zostawi blizny na ciele i psychice na całe życie.
Niestety wiele kobiet, pato mamusiek i w sumie nie tylko pato ma nerwice. Trzeba leczyć, bo przy takich wychowaniu, dziecko ma duże szanse, że wkroczy w złe towarzystwo i sp***oli sobie życie.

Kate79

2020-07-16, 14:33
Co to za idiotka jak można tak postępować z dzieckiem ono nie jest niczemu winne aż serce pęka jak się patrzy na takie coś. Jestem matka i nie wyobrażam sobie żebym uderzyła swoje lub inne dziecko .Powinna za to odpowiedzieć

Piolho1987 napisał/a:

no tak, uratuje jej życie bo jej siądze na banie i zamiast dać się zabić, bedzie zabijać innych



To nie jest żaden bachor tylko bezbronne dziecko i nie ważne co zrobiło nikt nie ma prawa stosowania na nim przemocy pomysl zanim coś napiszesz

Kamciooo napisał/a:

Film pokazuje przemoc domową, bicie, maltretowanie i znęcanie sie fizyczne nad dzieckiem przez sfrustrowaną matkę.
Dokładnie tak to wygląda dopóki nie masz swoich dzieci.



Dokładnie tylko dlaczego ktoś na to pozwala i nic z tym nie robi

maksymilian45 napisał/a:

za nic gnój nie dostał.
nalezy sie wpie**ol.



To nie żaden gnój to bezbronne dziecko

Mam nadzieję że szybko Ja znajdą i zostanie surowo ukarana a tą dziewczynka bym się chętnie zajęła jak można tak postępować

Szukam osoby która udostępniła ten filmik proszę o kontakt

to...........10

2022-05-09, 02:10
Patrząc na poziom "mamusi", to widzę dwa wyjścia:
Opcja #1. Niedługo narazi się jakimś gangusom, z którymi sądząc po charakterze niewątpliwie się zadaje, i dostanie solidną porcję deskoterapii.
Opcja #2. Córeczka jak podrośnie, to sama się odwdzięczy.

Tak, czy tak, karma wróci.

Miko1325

2023-10-31, 15:20
No cóż ... jak to się mówi ... lepiej tak niż w ogóle.