18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kocha swojego synusia

yazik • 2013-04-12, 23:12
Patologiczna głupota, czy kochana mamusia?


PelsonMX

2013-04-14, 03:20
Nie zarabia ten kto ch*jowo kombinuje.

Dobrutro

2013-04-14, 03:24
kucma19 napisał/a:

po co do wiezienia... upie**olic rece przy lokciu i niech chodzi wolno... szkoda chlopaka na wiezienie...



Szkoda pieniędzy z naszych podatków. :P

wściekły_koleś

2013-04-14, 05:09
Zrozumialbym raz,bom wyrozumiały ale dwa razy to już trzeba nauczyć delikwenta SZACUNKU dla czyjejś pracy.

Dziobo

2013-04-14, 09:57
się zaczynam zastanawiać od kiedy to w komendzie wydaja wyroki sądowe no ale co tam

androgenius

2013-04-14, 10:12
Ja znam łba co 10 razy z rzędu próbował wynosić browar ze sklepów, zawsze naj***ny właził i zawsze, ale to zawsze go łapali. Na chwilę obecną ma już 5000 zł mandatów. Jak na razie nie wyniósł ani jednego :smiechzula:


Ja mu radziłem ustawić się z dilem po 20-30 sztuk, wtedy dila w łeb a temat w kieszonkę. Większy zysk niż te marne browary, dil na psy nie zadzwoni, a jak by nie miał komu sprzedać to zawsze może zjarać sam, ale w jego głowie ekonomia przybiera raczej kształty w rodzaju "sienaebaem, piwo by wypił, nie mam kasy, spróbuję wynieść ze sklepu taki za 1,8zł" :D




Zmądrzeć nie zmądrzał jak do tej pory, na bank go jebną jeszcze następne 10 razy :D

wolo1994

2013-04-14, 10:23
Do obozu pracy, co by zwrócił koszt ukradzionego przedmiotu + kara, żeby mu następna kradzież nie przyszła do głowy.

Eth

2013-04-14, 10:32
misiorysio napisał/a:

Art. 12. KK
(...)
warunkiem uznania wielości zachowań za jeden czyn
zabroniony jest tożsamość pokrzywdzonego.



Nie sadzisz, ze w tym tkwi problem ?
Inny sklep, inne miasto - zgadza sie tylko forma.

Klamecki92

2013-04-14, 11:04
misiorysio napisał/a:


Art. 12. KK
Dwa lub więcej zachowań, podjętych w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z
góry powziętego zamiaru, uważa się za jeden czyn zabroniony; jeżeli przedmiotem
zamachu jest dobro osobiste, warunkiem uznania wielości zachowań za jeden czyn
zabroniony jest tożsamość pokrzywdzonego.



Teraz czy będzie miał jeden proces zależy i od komunikacji komisariatów, czy oba będą wiedzieć o działaniach, że tak to ujmę tu i tam. Po drugie i najważniejsze, czy policja, a później prokurator pozwie synusia na podstawie jednej kradzieży czy dwóch. Jeśli na podstawie dwóch, to dostanie zapewne tak czy siak w zawiasach. Jeśli dwa oddzielne procesy, to jeśli w tym pierwszym będzie w zawiasach, to po drugim gwarantowane więzienie.

Artykuł, który podałeś jest ok, ale wszystko zależy od policji i prokuratora. Pozdro. :ok:

herbalix

2013-04-14, 11:16
androgenius napisał/a:

Ja mu radziłem ustawić się z dilem po 20-30 sztuk, wtedy dila w łeb a temat w kieszonkę. Większy zysk niż te marne browary, dil na psy nie zadzwoni, a jak by nie miał komu sprzedać to zawsze może zjarać sam



życie to nie gta, że można odpie**olić dilera, zebrać hajs z chodnika, wsiąść do kradzionego samochodu i spokojnie odjechać. odstaw taki numer i twoja historia trafi do lokalnej prasy z nagłówkiem "porachunki pseudokibiców: nie żyje 19-latek pchnięty nożem".

Machol

2013-04-14, 11:30
misiorysio, ten artykuł który cytujesz ma zastosowanie wtedy, gdyby po dwóch kradzieżach dopiero go złapali i udowodnili je. Głównie ma to zastosowanie w przypadku, gdy kradniesz np. z jednego sklepu dwie rzeczy i wpływają dwa akty oskarżenia każdy za jeden przedmiot, bo oba były masakrycznie drogie ;)

Kubaeinstein

2013-04-14, 12:04
Klamecki92 napisał/a:

misiorysio napisał/a:


Art. 12. KK
Dwa lub więcej zachowań, podjętych w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z
góry powziętego zamiaru, uważa się za jeden czyn zabroniony; jeżeli przedmiotem
zamachu jest dobro osobiste, warunkiem uznania wielości zachowań za jeden czyn
zabroniony jest tożsamość pokrzywdzonego.



Teraz czy będzie miał jeden proces zależy i od komunikacji komisariatów, czy oba będą wiedzieć o działaniach, że tak to ujmę tu i tam. Po drugie i najważniejsze, czy policja, a później prokurator pozwie synusia na podstawie jednej kradzieży czy dwóch. Jeśli na podstawie dwóch, to dostanie zapewne tak czy siak w zawiasach. Jeśli dwa oddzielne procesy, to jeśli w tym pierwszym będzie w zawiasach, to po drugim gwarantowane więzienie.

Artykuł, który podałeś jest ok, ale wszystko zależy od policji i prokuratora. Pozdro. :ok:





k***a, co jeden to lepszy.

Po. 1.: Tu nie ma zastosowania art. 12!!!!! Ten artykuł mówi o przestępstwie ciągłym czyl, np. jakbym chciał wyłudzić kredyt z banku->sfałszował umowę o pracę, zarobki, itp, -> dostał kredyt-> nie spłacał go i uciekł na Bahama
Po 2.: Zastosowanie ma tu art. 91 i oczywiście z części szczególnej zabór w celu przywłaszczenia; Art. 91 mówi expressis verbis o ciągu przestępstw, a nie przestępstwie ciągłym. Zastosowanie ma oczywiście paragraf 1.
Po3.: Taki gość miałby 2 procesy w sądach rejonowych właściwych terenowo dla miejsca popełnienia przestępstwa i dopiero później odbyłaby się rozprawa, na której wymierzono by karę tzw. łączną (oczywiście pod warunkiem uznania za winnego).

hw...........ds

2013-04-14, 12:51
czemu mamusia? chyba tatus,zalamany