18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobjeta we wojsku

~Velture • 2019-12-04, 00:49
No k***a, jakbym na to nie patrzył i czego by mi debile nie pie**olili o braku różnic między babą a chłopem to film nie pozostawia żadnych wątpliwości... :roll:

No ale jak wiemy z pewnego eksperymentu to 4 kobiety w 10 minut mogą wykonać pracę do której 2 facetów potrzebuje 5 minut i nazwać to wygraną kobiet.

Deadlyo

2019-12-04, 03:41
Marcusfff napisał/a:

Tak mi się przypomniało



Mufą do siebie :krejzi: lurwa klasyk, łap piwo

silwerbalk

2019-12-04, 06:00
A co by się stało jak by wsadziła zapalnikiem.... Chyba raczej nic... :-| bo żeby pocisk moździerza pie**olną to nie trzeba czasem sporej siły... :-/

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-04, 07:10
silwerbalk napisał/a:

A co by się stało jak by wsadziła zapalnikiem.... Chyba raczej nic... bo żeby pocisk moździerza pie**olną to nie trzeba czasem sporej siły...



To raczej nie pocisk bojowy, więc tym bardziej NIC.
Nie wierzę, żeby dali nieprzeszkolonej osobie pocisk bojowy.

Twójbug

2019-12-04, 07:15
Zj***la sprawę, i jeszcze cieszy Puchę. Tym większa lampucera to tym glubsza. Pokaż takie fiuta a będzie cieszy ryja ze ma robotę do odj***nia.

nowynick

2019-12-04, 08:15
a było tak blisko do harda... i to jeszcze niemcy byli więc byłaby radość x2 :(

Wiewór

2019-12-04, 08:16
Węższym końcem odruchowo wkłada w otwór bo jej butt pluga przypomina...

xX...........Xx

2019-12-04, 10:50
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To raczej nie pocisk bojowy, więc tym bardziej NIC.
Nie wierzę, żeby dali nieprzeszkolonej osobie pocisk bojowy.



tylko że pocisk treningowy ma ładunek zapalający który go wystrzeli w powietrze

Takafura

2019-12-04, 12:21
Hogger napisał/a:

tylko że pocisk treningowy ma ładunek zapalający który go wystrzeli w powietrze


Spokojnie, zapalnik uzbraja sie dopiero pod wpływem przeciążenia wywołanego wystrzałem lub w takcie lotu pocisku ( zapalnik
M797 )


dżonyłojlker

2019-12-04, 12:27
Twójbug napisał/a:

glubsza



Wybacz Panie Boże, ale muszę Cię uświadomić. Czytałem już kilka Twoich wpisów i z przykrością muszę stwierdzić że niestety, ale jesteś upośledzony.

:-(

mesjans

2019-12-04, 17:15
Nie byłem w wojsku, nie miałem żadnego przeszkolenia, na żywo moździerza nie widziałem i nie interesuję się militariami, ale nawet gdy miałem sześć lat wrzuciłbym ten pocisk poprawnie bo to jest logiczne. Nie widziało babsko nigdy torpedy, bomby, rakiety i w którą stronę to leci. Co ona w tym wojsku robi, do obierania ziemniorów na kuchni, bo do gotowania w szybkowarze jej bym nie zatrudnił bo by wysadziła nim wszystkich kucharzy.

Gamonn1

2019-12-04, 17:18
Podobno kobiety w wojsku służą tylko do r*chania. Nie wiem, nie byłem w wojsku, tak tylko słyszałem.

Hairstreak

2019-12-05, 14:13
Po wybuchu w 12s czekałem na widok rozerwanego łapska, troche sie zawiodłem :/