18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiety w polityce

Pan_PL • 2011-05-19, 18:28
Więcej kobiet w polityce!

kalo_gero

2011-05-19, 18:54
Taa i jeszcze pewnie ma prawo jazdy:/

majork44

2011-05-19, 18:54
wszystko sie zgadza ich skala wiedzy jest na poziomie naszego polityka,wszystko jest OK

lesiot

2011-05-19, 18:55
Tępe dzidy...

Fakerę

2011-05-19, 19:03
Zaklebnować buzke i j***ć ;)

Ppetel

2011-05-19, 19:07
Flushingflash napisał/a:

Zaklebnować buzke i j***ć ;)



ale prędzej :

raptofil

2011-05-19, 19:07
Oby tak dalej! "Klase inteligentną na pole, a klase robotniczą do parlamentu!", inaczej mówiąc niech normalny człowiek haruje, a debile co nie mają perspektyw i mają szczęście do parlamentu. Chociaż nie wszyscy w parlamencie to debile, a przynajmniej tak dobrze to ukrywają.

zn...........nu

2011-05-19, 19:31
a pózniej takie głupie c**y pozywają zasłużonych polityków jak Lepper i Łyżwiński za molestowanie. Pchają się do polityki, nie mając o niej pojęcia, a później są same pchane i mają same zażalenie. Nikt ich nie przyjął tam bo są mistrzyniami erudycji. Cycki i dupa to jedyny argument.

Psychiczny

2011-05-19, 19:39
hahaha zasłużony polityk -Lepper haha wyjdź człowieku

Robster

2011-05-19, 19:48
Człowiek inteligentny i wykształcony wie o swojej niewiedzy w wielu tematach, dlatego najczęściej ma niską samoocenę i nie pcha się gdzieś, gdzie jego zdaniem może sobie nie poradzić. Natomiast tępi ludzie (nie niewykształceni, ale tępi) srają na wszystko i zlewa ich to, że mogą zbabrać robotę, ważne żeby być na stanowisku, a to że coś nie wyjdzie, to już mniej ważne. Ta laska to idealny przykład, całe gówniane studia z politologi lub kulturoznastwa, na dyskotekach przesiedziała, a później z braku laku poszła do partii, która nie przyciąga młodych ludzi, więc dostać się nie było ciężko.

koniu

2011-05-19, 20:07
czarną trzeba wysłać do Matura to Bzdura, może od uczestników się czegoś nauczy...bo na razie to tylko zdąża do tego, żeby jakoś zapobiec...eee....yyyyyysakhfajgquirtgqrq

WyscigowyJELCZ

2011-05-19, 21:06
i to jest własnie Prawo i sprawiedliwość, niedouczone pie**oleni idioci, i jeżeli ktoś powie że oni mogą coś zmienić w Polsce to mu nasikam do gardła.
jedyne co potrafia to pie**olić głupoty, które podpowiada im kolejny idiota, naczelny wódz niewyrośniete kaczątko.
ch*j z tego ze bym ja przer*chał, jak z jej ilorazem inteligencji bliżej jej do szympansa niż do mnie, to byłaby zeofilia :/

No...........er

2011-05-19, 21:38
Kobiety w polityce... Będzie to samo co w Samoobronie. Chyba że ktoś zamawia wyro pod Łyżwińskim...

Bejker

2011-05-19, 21:40
Ogólnie powiem krótko fajne k***y

bonCziki

2011-05-19, 23:13
@Robster
to o czym piszesz nazywa się nieświadoma niekompetencja w przypadku tych pchających sie debili, a ci o tak zwanej niskiej samoocenie to świadoma niekompetnecja, w ogóle można zrobić taki podział:

nieświadoma niekompetencja - czyli tak zwane co ty mi tu pie**olisz ja wszystko wiem
świadoma niekompetencja - nie pcham się bo nie wiem że coś sp***ole
świadoma kompetencja - wiem że mogę coś zmienić i nawet wiem jak
nieświadoma kompetencja - o k***a udało mi się to zrobić

z tego całego tałatajstwa to pierwsze gówno jest najgorsze ze względu na najwiekszą liczbę występowania w sumie w każdej dziedzinie życia, dlatego często gęsto jest tak posranie jak jest