18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiety w buzię uderzenie

fantastico • 2017-07-29, 22:55
Kobieta w buzię przyjmuje gonga przez sprzeczkę na drodze, do której doszło wcześniej, a była ona zapalnikiem zaistniałej sytuacji.

Czym jest agresja drogowa?

Agresja drogowa nie jest pojęciem nowym chociaż coraz mocniej daje się ją zaobserwować w ostatnich latach. Pierwsze wzmianki o agresywnych kierowcach pojawiły się już 1949 roku, gdy dwóch kanadyjskich psychiatrów przeanalizowało zachowania taksówkarzy i wskazało zależność między stylem życia a wypadkowością. Grupa o nieustabilizowanej sytuacji rodzinnej i lekceważąca prawo częściej miała wypadki niż kierowcy funkcjonujący w rodzinach i przestrzegający norm prawnych.

Pierwsze definicje agresji drogowej powstały w latach 80. dwudziestego wieku i opisywały to pojęcie w sposób następujący – rzeczywiste lub zamierzone działanie skutkujące krzywdą psychiczną lub fizyczną.

Obecnie chyba najpełniej agresję drogową definiuje Leo Tasca - agresja drogowa to świadome prowadzenie samochodu w sposób, który zwiększa ryzyko wypadku, motywowane zniecierpliwieniem, zdenerwowaniem, wrogim nastawieniem lub próbą zaoszczędzenia czasu.

Agresja w ruchu drogowym ma 3 wymiary, które wyrażają natężenie agresywnego zachowania. Pierwszy to agresywna jazda, która cech*je się m.in. brakiem poszanowania dla przepisów ruchu drogowego oraz nadmierną prędkością. Kolejny wymiar to gniew za kierownicą – przejawia się on nadużywaniem klaksonu, błyskaniem światłami, krzyczeniem, wrogimi gestami oraz jazdą zderzak w zderzak. Najsilniejszym przejawem zachowania agresywnego jest tzw. road rage – drogowa furia. W tym przypadku dochodzi do fizycznego ataku na innego kierowcę z użyciem pojazdu lub innego niebezpiecznego narzędzia.


my...........69

2017-07-29, 23:03
:roll: :roll: :roll:

Synek725

2017-07-30, 01:35
nie pie**oli się w tańcu chłopaczyna

kothletino

2017-07-30, 02:57
Kobiety? Ja tam widzę ponton z założonymi wiosłami.

~Velture

2017-07-30, 08:55
Chyba już wolałem jak bardziej pie**oliłeś ale z mniejszą ilością tekstu...

qulanogilewej

2017-07-30, 22:59
fantastico - kiedyś wspomniałem, zebys sie rozwijał - nie wiem czy mnie zrozumiałeś ....

RYJ23

2017-07-30, 23:09
a co on k***a zwoj teleportacji uzyl ?!

Byczys

2017-07-30, 23:47
Nie widziałem białej flagi. Moja żona wie żeby tak nie postępować.

Dagnir

2017-07-31, 01:11
Dluzej czytalem niz ogladalem.

ho...........zo

2017-07-31, 06:21
I to mi się podoba. pie**olony kaszalot stał dumnie z założonymi łapami i myślał, że z racji płci jest nie do ruszenia. A tu taka niespodzianka i bomba w ten gruby ryj. Popieram.

Tata_Marcina

2017-07-31, 09:18
To są feministki a je trzeba bić po mordzie bo im sie w glowach popie**olilo

adolek2277

2017-07-31, 17:26
ja tam widze tylko twoja starą niestety :(