18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta zabita z trzech ujęć

fantastico • 2017-08-22, 09:29
Kobieta siedząca za ladą czekająca na sprzedanie czegoś komuś zostaje przez rabusiów napadnięta i zmuszona do oddania utargu. Niewinna istota czekając na zabranie dorobku sklepu przez rzezimieszków doznaje zastrzelenia z zimną krwią mimo, iż nic nie zrobiła. Uczynienie tej śmierci nie miało podstaw lecz się stała bo ją zastrzelili.


micemincer

2017-08-22, 09:43
"Kobieta zabita z trzech ujęć"

Chyba z pistoletu.

Hi...........po

2017-08-22, 13:08
up
Raczej strzelba.

LaChupacabra

2017-08-22, 21:56
Przy okazji postrzelił rękę koleżce.

Policeman

2017-08-23, 23:52
Wyznaczając oczom kierunek w monitor uprzednio ręką na myszce odtwarzanie kliknąwszy, zrobiłem sobie odbiór treści, która była się wydarzyła nie tylko tam ale i tu i w mojej głowie. "To oburzające" - bym wyrzekł, ale nie mogę, bo piszę.

PA...........SM

2017-08-24, 22:53
Każda broń raz w roku sama strzela :) Tyle w temacie :P

KJP678

2017-08-25, 17:10
Policeman napisał/a:

Wyznaczając oczom kierunek w monitor uprzednio ręką na myszce odtwarzanie kliknąwszy, zrobiłem sobie odbiór treści, która była się wydarzyła nie tylko tam ale i tu i w mojej głowie. "To oburzające" - bym wyrzekł, ale nie mogę, bo piszę.



To, że fantastico pisze jak upośledzony nie oznacza, że inni powinni brać z niego przykład :roll: . Jemu darujemy tylko ze względu na dużą ilość tematów wrzucanej na sadola.

killua

2017-08-25, 19:41
k***a jak w Pulp Fiction sama wystrzeliła :)

Kveldulf

2017-08-25, 21:02
Podczas stresującej sytuacji, nawet zawodowemu żołnierzowi, zdarza się pociągnąć za spust bez zamierzenia. Było coś kiedyś na ten temat. Podobno mięśnie są tak napięte, że wciśnięcie spustu do połowy to dosyć częste zjawisko. Dlatego też w niektórych modelach broni palnej (np. Colt 1911) jest także dodatkowa blokada - np. ścisku w tylnej części rękojeści, co zmniejsza ryzyko oddania niezamierzonego strzału.