18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta za konsoletą

flightmen13 • 2013-07-05, 15:42
dla mnie bomba... :shock: nie dość, że ładna to i za konsoletą wywija!

Zobaczcie sami :

_P...........K_

2013-07-05, 16:14
Gnoyek1990 napisał/a:

@POLAK_nie_polaczek

Weź się k***a przygłupie nie kompromituj i idz syfy wyciskać przed lustrem i siedzieć cały dzień przed kompem



Od kiedy wiedza kompromituje? Raczej ty i inni twojego pokroju się kompromitujecie brakiem wiedzy. Już widzę, że takim jak ty wystarczyłoby puścić muzykę z winampa i już byś mówił, że to dj roku :facepalm:

kaktuz

2013-07-05, 16:16
Gnoyek1990 morda przygłupie zacznijmy od tego że to coś koło muzyki nawet nie stało

chodzi mi o te dzwięki

Gnoyek1990

2013-07-05, 16:22
@POLAK_nie_polaczek

Sugerowałem debilu abyś sam się wziął do roboty a nie będziesz k***a przytaczać innym że i tak gówno robią. Dobrze ,ze ty robisz oprócz pisania poj***nych postów. Zrób coś i wrzuć jak taki pro jesteś

_P...........K_

2013-07-05, 16:25
Gnoyek1990 napisał/a:

@POLAK_nie_polaczek

Sugerowałem debilu abyś sam się wziął do roboty a nie będziesz k***a przytaczać innym że i tak gówno robią. Dobrze ,ze ty robisz oprócz pisania poj***nych postów. Zrób coś i wrzuć jak taki pro jesteś



Mój kumpel jest Dj'em i gra na plackach, więc wiem o czym mówię :facepalm: a ja sam nie mam zamiaru tego robić, bo mnie to tak nie jara. Ja zajmuję się beatboxem od 10 lat i mi nic więcej w tym klimacie nie potrzeba. Tak k***a, już lecę kręcić film, żeby udowadniać coś jakiemuś niedojebowi z internetu. Współczuję Ci.

bo...........ol

2013-07-05, 16:29
Wasze komentarze są dużo ciekawsze niż sam filmik. Nic tylko brać popcorn.

Deus-Ex-Machina

2013-07-05, 16:32
@Gnoyek1990
Nie lubisz straży miejskiej? - zostań strażnikiem? (żeby móc się o nich wypowiadać)
Nie lubisz niemców? - zostań niemcem (żeby móc mówić, że są źli)
Nie lubisz szamy z maka? - zacznij tam pracować (wreszcie będziesz mógł skrytykować ich jedzenie!)

PS: Jesteś idiotą.

Gnoyek1990

2013-07-05, 16:40
@Babilonczyk

Za to ty k***a wszystkie umysły pozjadałeś

@@POLAK_nie_polaczek

Wiesz a mój kolega pilotuje śmigłowce wiec wiem coś o tym, ale nie zajmuje się tym bo mnie to nie jara

a od 10 lat zajmuje się hodowlą jedbawników i nic mi więcej w tym nie potrzeba

PS: W internecie możesz sobie pie**olić swoje wyimaginowane głupoty, ale zamiast pie**olić coś na innych to zamknij k***a ten ryj i sam coś zrób a nie hejtujesz baranie. Nie podoba się to scrolluj

grzybek507

2013-07-05, 16:44
Na desce do prasowania. Jeszcze stare przyzwyczajenia zostają.. Wracaj kuhwo do prasowania i garów

Roszp

2013-07-05, 16:45
Hehe, jakby taki zobaczył na ulicy pannę tej urody to by było "Co za wieprz tłusty, kto by to r*chał?!"
Wystarczy, że za konsoletą raciczką pomacha i od razu +100000 do seksapilu i od razu "ładna, piękna i utalentowana". To się nazywa uroda względna.

_P...........K_

2013-07-05, 16:45
@Gnoyek1990

Jakie Ty musisz mieć nieszczęśliwe i samotne życie, że próbujesz obrażać ludzi, którzy nie siedzą całe życie przed komputerem i coś robią w życiu ciekawego. Aż nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może mieć inne życie od Ciebie, trochę ciekawsze. To bardzo smutne :-/

jasiek.kulaga

2013-07-05, 16:48
po pierwsze to jest kontroler midi - żadnych CD czy MP3 z USB na tym nie uruchomisz. Po drugie to jest autosync więc każdy sobie poradzi, po trzecie te sety są nagrane - na kontrolerach nie ma takich efektów, widać, że nie śledzi tracków a tym bardziej ich nie przełącza w programie - sumując fake, ale spoko wczucie.

Gnoyek1990

2013-07-05, 16:50
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

@Gnoyek1990

Jakie Ty musisz mieć nieszczęśliwe i samotne życie, że próbujesz obrażać ludzi, którzy nie siedzą całe życie przed komputerem i coś robią w życiu ciekawego. Aż nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może mieć inne życie od Ciebie, trochę ciekawsze. To bardzo smutne :-/



Hahah człowieku właśnie Tobie uświadamiam ,że zamiast hejtowac ludzi ,ze nic nie robią i w ogóle to co napisałeś tam sam byś się wziął za coś. Człowiek coś robi wrzuca na neta a tacy idioci jak Ty i reszta która porównuje kobiety z robotami które mają 24/h napie**alać w kuchni hejtuje osoby. Weź się za robotę i tyle. A twoje porównywanie ,że mój kolega jest dj jest śmieszne.

A powiedz mi co ty robisz ciekawego beatbox? każdy ma swoje zainteresowania ale nie staraj się wciskać na siłe tego ,że to co robi jest ch*jowe i na niskim poziomie (bo ona tam prawie nic nie robi) k***a każdy ma swoją pasje i innym ch*j do tego

Loq14

2013-07-05, 16:52


DJ MISS ROXX!!!!!!!