18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta z dzieckiem

Hyena83 • 2021-06-26, 07:28


Przechodzi przez ulicę

pro_avenger

2021-06-26, 07:33
Szkoda za tak krótki film, ciekawe co było dalej.

Tobiahus96

2021-06-26, 09:05
Nosz co za glupia p*zda, idzie z dzieckiem na rękach a ryjem zamiast obejrzeć się 3 razy przed wejściem na jezdnię to ryj tylko w jedną stronę odwrócony. Kierowca też slabo zareagował ale i tak moim zdaniem powinien wysiąść sprawdzic czy wszystko z dzieckiem ok a potem jej wyjebac lance w pysk.

Budrys2000

2021-06-26, 09:23
Szkoda i tej durnej baby i tego niewinnego dziecka

Kapitan93

2021-06-26, 09:50
k***a jak ja idę ze swoim dzieckiem w wózku to przed przejściem odwracam wózek za siebie i rozglądam się 3 razy, tak jak uczyli w szkole- lewo prawo lewo. A ta durna p*zda w dupie ma bo przecież idzie madka z chórom curkom pewnie to każdy ma się zatrzymać w pół sekundy

Kris891

2021-06-26, 10:02
Tobiahus96 napisał/a:

Nosz co za glupia p*zda, idzie z dzieckiem na rękach a ryjem zamiast obejrzeć się 3 razy przed wejściem na jezdnię to ryj tylko w jedną stronę odwrócony. Kierowca też slabo zareagował ale i tak moim zdaniem powinien wysiąść sprawdzic czy wszystko z dzieckiem ok a potem jej wyjebac lance w pysk.



Hmmm może to była ulica jednokierunkowa i z drugiej strony po prostu nie spodziewała się,że nadjedzie jakiś samochód ?

NataliaW

2021-06-26, 10:50
Kris891 napisał/a:

Hmmm może to była ulica jednokierunkowa i z drugiej strony po prostu nie spodziewała się,że nadjedzie jakiś samochód ?



1. Baby nie rozumieją co to znaczy jednokierunkowa.
2. Jak się wchodzi na jezdnię to trzeba patrzeć/WIDZIEĆ i myśleć.
3. nawet jeśli to nie jej wina to co z tego? To ona leży rozj***na pod autem z kalekim dzieciakiem.

kampton

2021-06-26, 11:18
Kris891 napisał/a:

Hmmm może to była ulica jednokierunkowa i z drugiej strony po prostu nie spodziewała się,że nadjedzie jakiś samochód ?



Jakby była jednokierunkowa ulica to ten zaparkowany samochód stałby w drugą stronę(chyba, że gościu jechał pod prąd) . Co nie zwalnia durną p*zdę od myślenia ( tez dobre, baba i myślenie). Może się mylę ekspertem nie jestem ;) .

Ko...........ah

2021-06-26, 21:26
HAHA XD i już ojciec dziecka nie musi płacić alimentów :D



flaszka

2021-06-26, 22:53
kampton napisał/a:

Jakby była jednokierunkowa ulica to ten zaparkowany samochód stałby w drugą stronę(chyba, że gościu jechał pod prąd) . Co nie zwalnia durną p*zdę od myślenia ( tez dobre, baba i myślenie). Może się mylę ekspertem nie jestem .



Nie ogarnałeś. Możliwe iż ten typ jechał pod prąd a zaparkowany samochód jest w dobra stronę.

jeden4sty

2021-06-26, 23:39
NataliaW napisał/a:

1. Baby nie rozumieją co to znaczy jednokierunkowa.
2. Jak się wchodzi na jezdnię to trzeba patrzeć/WIDZIEĆ i myśleć.
3. nawet jeśli to nie jej wina to co z tego? To ona leży rozj***na pod autem z kalekim dzieciakiem.


ad 1 to, że nigdy ci żadna nie dała, to nie powód, żeby nienawidzić wszystkich
ad 2 i 3 tu się zgadzam

kampton

2021-06-27, 08:09
flaszka napisał/a:

Nie ogarnałeś. Możliwe iż ten typ jechał pod prąd a zaparkowany samochód jest w dobra stronę.



A nie zauważyłeś, że napisałem w nawiasie że możliwe jest iż jedzie pod prąd czy tylko przeczytałeś pierwsze parę wyrazów z mojej wypowiedzi?