18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta

P@...........@C • 2012-03-01, 23:48
i plastykowe krzesło :D


po...........cz

2012-03-04, 17:18
@up
Chwalisz się czy żalisz?

Kubaeinstein

2012-03-04, 18:43
@up do tych, co mówili coś o "plastiku"
Otóż nie ma czegoś takiego jak plastik, tak wiem nazwa zwyczajowa dla niedouczonych, wygodnych itp. Materiał, z którego zrobione jest to krzesło nazywa się polipropylen, a za wyrażenie "plastik" na politechnice wyrzuca się z zajęć.

spiepszaj_dzbanie

2012-03-04, 18:45
Kubaeinstein napisał/a:

@up do tych, co mówili coś o "plastiku"
Otóż nie ma czegoś takiego jak plastik, tak wiem nazwa zwyczajowa dla niedouczonych, wygodnych itp. Materiał, z którego zrobione jest to krzesło nazywa się polipropylen, a za wyrażenie "plastik" na politechnice wyrzuca się z zajęć.


i bardzo dobrze mówisz, a jak się nie jest pewnym z czego to jest to lepiej powiedzieć "tworzywo sztuczne"

mikel1994

2012-03-04, 18:46
@sanoika,

Twoja Dominika ma trochę mniejsze cycki.

.:...........:.

2012-03-04, 18:48
mikel1994 napisał/a:

Twoja Dominika ma trochę mniejsze cycki.



Może chodziło mu, że ma mniejsze cycki od jego Dominika. ;-)

P@...........@C

2012-03-04, 19:32
Kubaeinstein napisał/a:

@up do tych, co mówili coś o "plastiku"
Otóż nie ma czegoś takiego jak plastik, tak wiem nazwa zwyczajowa dla niedouczonych, wygodnych itp. Materiał, z którego zrobione jest to krzesło nazywa się polipropylen, a za wyrażenie "plastik" na politechnice wyrzuca się z zajęć.



pewnie idziesz do castoramy, chcesz kupić krzesło ogrodowe to pytasz pracownika: przepraszam, gdzie znajdę dział z krzesłami polipropylenowymi?

plastik czy plastyk są przyjęte w mowie i piśmie, możesz określić 95% społeczeństwa jako wygodnych i niedouczonych, bo używają zwrotów innych niż na politechnice :idzwch*j:

Sz...........or

2012-03-04, 22:02
no i dobrze, ciapaci zobie jaja z ruskiej zrobili, ale ina koniec i tak im da..

P@...........@C

2012-05-15, 00:00