18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flodzia

2022-07-16, 19:45
Słabizna straszna, szkoda czasu, z resztą tak samo jak to drugie. Kiedyś to były konkretne wrzutki... np. tutaj dziadyga konkretne salto zawinął XD https://www.sadistic.pl/chodzikiem-po-indiach-vt559820.htm
Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i wstawianie tematów będzie można czynić tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni i na przykład dodają zwykłe CCTV z Indii.

Chowek92

2022-07-16, 23:09
Po wszystkim została zgwałcona. A zaatakowana kobieta wróciła do domu.

Flodzia napisał/a:

Słabizna straszna, szkoda czasu, z resztą tak samo jak to drugie. Kiedyś to były konkretne wrzutki... np. tutaj dziadyga konkretne salto zawinął XD
Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i wstawianie tematów będzie można czynić tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni i na przykład dodają zwykłe CCTV z Indii.



Złościsz się przez te wszystkie komentarze żebyś wracała na tiktoka z postami?

PabloSkills

2022-07-16, 23:52
Nie ma takiego chodzenia!

trytodie

2022-07-17, 07:09
Floodziu.

Słabizną nie są filmiki na głównej, w którym komuś dzieje się realna krzywda. To kwintesencja sadistica. Można co najwyżej powiedzieć, że nie jest mocny - no ale od tego mamy dział hard.
Słabizną jest wrzucanie tiktokowego gówna, z kotkami i królikami, w którym nie ma za grosz sadyzmu, krzywdy, ani nawet czarnego humoru.
A jak sam sobie uświadomiłem - pisanie l, że kiedyś to było to sentymentalna podróż do nikąd. Początki sadistica to dopiero słabizna. Postarajmy się wspólnie aby ten serwis nie skończył jako zakładka u nastolatków, obok tiktoka , kwejka - czy z czego oni tam korzystają. Sadol jest dla ludzi o wysublimowanym poczuciu humoru, o nieco większej tolerancji psychologicznej krzywd i przemocy. Jest ciemniejszą stroną internetu. Tak przynajmniej było....i tak byłoby lepiej.

Ogórek

2022-07-17, 08:18
Do garów niema leżenia !!!!

brylant1412

2022-07-17, 08:41
nie mają co jeść a mięsko chodzi sobie i mają wqj***ne na wszystko

Dvxx

2022-07-18, 10:28
Tak to jest jak się jebne bydło na ulice wypuszcza. Byka też nie powinno tam być.

Anal_Intruder_69

2022-07-18, 12:57
Na szczęście reanimacja przeprowadzona po indyjsku :-D