18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta próbuje wydostać się z parkingu

Jesse.Pinkman • 2023-10-14, 23:42
Bilans jej poczynań to 3 uszkodzone auta + znak.

Info:
spoiler

jednoręki-ujeżdżacz

2023-10-15, 10:10
ProVVe napisał/a:

Dobra dobra zmywarka to zmywarka, ale ten debil w samochodzie kolejny... k***a widzi, ze nie daje rady to czeka, az uszkodzi swoj (to tam jeszcze pal licho), ale tez inne auta... Pozniej wielki k***a drajwer wychodzi i pokazuje jak ma jechac k***a pan "pomocna dłoń". Przysiegam tak jak w te samochody tak on powinien tez łapać w mazak



Zgadzam się. Debilka robi sajgon na pół parkingu, niszczy ludziom mienie a ten zamiast zareagować to siedzi i ch*ja zrobi. Tak samo jakby patrzeć i komentować jak jakiś patol leje niewinną osobę na ulicy i nic nie zrobić. Ludzie w dzisiejszych czasach są zj***ni.

kawior2007

2023-10-15, 10:11
Gdyby została w kuchni nic by się nie stało

Polak1988

2023-10-15, 10:41
Riikko napisał/a:

brzmi tak, jakbys chcial obwinac goscia za te szkody spowodowane przez zmyware, tylko bo sobie nagrywal. zasada jest prosta, nie umiem jezdzic, to nie wsiadam za kolko.



Nie chodzi o obwiniane,tylko zwykłe ludzkie odruchy.Jak widzisz,że ktoś się męczy chociażby taka sytuacją,to po ludzku proponujesz pomoc.To nic nie kosztuje,a może kogos uchronic od szkód i problemów.Mogl sobie nagrywać i iść pomóc,a nie walić konia ,bo komuś dzieje się Krzywda.To tak samo jak np. komuś na rondzie popsuje się samochód,to zamiast pomóc zepchnąć auto to wszyscy trąbia jakby to miało coś pomóc.Ludzkie odchury różnią nas od małp.To,że laska nie powinna mieć prawa jazdy i taniej by jej wychodzilo jeździć taksówka to inna sprawa.

Szary_Jeleń

2023-10-15, 13:05
Gdy byłem młodym kierowcą wolałem zaparkować dalej, ale w wygodniejszym miejscu do manewrowania, najlepiej sobie tyłem zaparkować kiedy jeszcze jest luźno i wtedy, po pracy, czy innych aktywnościach, można sobie łatwo, ładnie wyjechać.

Sraj1

2023-10-15, 13:07
One pójdą na wybory, a Ty?

Szary_Jeleń

2023-10-15, 13:14
Sraj1 napisał/a:

One pójdą na wybory, a Ty?



j***ł pies te wybory, twardy elektorat i tak decyduje o wszystkim.
Jeden głos, 10, 100 w tą czy tamtą - bez znaczenia.

Jeśli chodzi o mnie to BEDE GRAŁ W GRE.

darek1234

2023-10-15, 15:13
Szary_Jeleń napisał/a:

j***ł pies te wybory, twardy elektorat i tak decyduje o wszystkim.
Jeden głos, 10, 100 w tą czy tamtą - bez znaczenia.
Jeśli chodzi o mnie to BEDE GRAŁ W GRE.



... i tak pomyślało 8 % niezdecydowanych i władzę utrzymają największe zjeby i złodzieje po '89 roku

majeńka

2023-10-15, 15:44
I dlatego idzcie głosować! Onuce może i mają po kilkanaście kont na Sadolu każdy, ale tylko jeden dowód. :)

Mirek19850509

2023-10-15, 18:04
I k***a Lewicki parafianin nagrywa zamiast dzwonić na psy , nikt nawet jej nie zbadał i naćpana albo nachalna pojechała dalej , a gdyby w środku był facet , to by go wyjęli i zabrali Kluczyki , taki mmay kraj gdzie mokre dziury walce moczem i krawia rządzą kraje z ukrycia ,nie ponosząc konsekwencji takich jak facet w takich przypadkach ,czy innego przestępstwa, facet do paki umalowana słodka suka ,brak konsekwencji,lub minimalne kraj stulejarzy!!

Anal_Intruder_69

2023-10-15, 18:26
Polak1988 napisał/a:

Nie chodzi o obwiniane,tylko zwykłe ludzkie odruchy.Jak widzisz,że ktoś się męczy chociażby taka sytuacją,to po ludzku proponujesz pomoc.To nic nie kosztuje,a może kogos uchronic od szkód i problemów.Mogl sobie nagrywać i iść pomóc,a nie walić konia ,bo komuś dzieje się Krzywda.To tak samo jak np. komuś na rondzie popsuje się samochód,to zamiast pomóc zepchnąć auto to wszyscy trąbia jakby to miało coś pomóc.Ludzkie odchury różnią nas od małp.To,że laska nie powinna mieć prawa jazdy i taniej by jej wychodzilo jeździć taksówka to inna sprawa.


Z jednej strony masz rację, ale z drugiej... No zobacz, to parking, w dodatku na terenie prywatnym, a tępe babsko jest w stanie narobić tyle szkód, to czy nie rozsądniej byłoby po prostu zabrać jej kluczyki i zadzwonić na psy? Przecież pod uczelnią, na parkingu są sami dorośli ludzie. A pomagając takiemu patafianowi sprawisz, że zaraz wyjedzie na ulice miasta, gdzie są przejścia dla pieszych, dzieci, rowerzyści, światła, cała infrastruktura miejska... Tu co najwyżej może komuś obetrzeć auto. Na drogach publicznych konsekwencje mogłyby być dużo poważniejsze (np. jakby pomyliła gaz z hamulcem przed pasami - obserwując jak tu "manewruje" stwierdza, że nie jest to mało prawdopodobne). W ogóle tak jak pisał mygyry:
mygyry napisał/a:

Powinien być rejestr kto komu dał prawo jazdy i ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje.


Zgodzę się w tym 100% plus dodałbym jeszcze natychmiastową utratę prawa jazdy po ujawnieniu takiego nagrania, potem skierowanie na psychotechnikę, do okulisty, może też jakiś psycholog/psychiatra (przecież to nie normalne rozpie**alać pół parkingu i nie ogarnąć, że coś jest nie tak) i dopiero na koniec, po uzyskaniu pozytywnych wyników, skierowanie na ponowny kurs prawa jazdy. Tylko tym razem na 90 godzin praktyki zamiast 30 godzin. I jeszcze najlepiej pełna rekompensata finansowa za poczynione szkody.

smc

2023-10-16, 00:05
Zbysław napisał/a:

Baba z biola lub z polaja
Z biola w 97' po poprawce gdy zostaliśmy sami dała mi dupy uwczas 45 lat idz mi lat 16




Też to przeżyłem ;-)

Kiedyś to były dziwne czasy. Sąsiadka czy nauczycielka to była łatwa zdobycz, a koleżanki w klasie nie do ruszenia. Stąd "na starej piczy młody się wyćwiczy".
Teraz dzieciaki się r*chają jak chcą, ale milfy są ostrożne jak nigdy.

Chyba boją się prokuratora i wszechobecnych kamer.

Bul_od_bytu

2023-10-16, 13:33
Ktoś wie co ona tak właściwie chciała zrobić poza rozj***niem auta?

ProVVe

2023-10-21, 12:54
Riikko napisał/a:

brzmi tak, jakbys chcial obwinac goscia za te szkody spowodowane przez zmyware, tylko bo sobie nagrywal. zasada jest prosta, nie umiem jezdzic, to nie wsiadam za kolko.



A nie brzmi tak jakbym go obwiniał za totalny brak reakcji na czas?

:-D