18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta pełna miłosierdzia

phrontch • 2020-01-28, 12:27
Kobieta postanowiła porzucić swoje trzy psy






Czekam na komentarz eksperta :mrgreen:

NataliaW

2020-01-28, 18:38
poligon6 napisał/a:

Baba do odstzrału. Totalna amatrorka. 4 psy stworza teraz sforę, bedą latac po okolicy i zagryzać inne stworzenia, stwarzac zagrożenie.
Kiedys pełno tego latało po wichach i człowiek musiał je zaganiac za ogrodzenie i wybijac kołkiem lub widłami, właśnie przez takich frajerów jak na filmiku.
Jeżeli masz gdzies autostrade to wywieź psa na MOP-a, duża szansa ze ktoś przygarnie lub samochód przejedzie. Jeżeli nie, to ekspresówka lub inna ruchliwa trasa. Mozna puścić w sezonie jak mysliwi maja polowanie, z chęcia postzrelaja do rucjhomego celu. Ale najlepiej zrzucić z mostu.



Myśliwi już nie mogą strzelać do bezpańskich psów, bardzo boleję nad tym.
Skoro jesteśmy tacy nowoczesnii jak cała UE i zabija się niepotrzebnych starych, chorych ludzi i nazywa się to eutanazją. to jeśli pies jest nie potrzebny to powinno być legitne żeby zajechać do weterynarza i zrobić mu eutanazję. Moje ciało moja sprawa=mój pies moja sprawa.

lukael

2020-01-28, 19:28
komentarz eksperta- Sz.P.Expert...-O ja pie**ole.

Dzisiaj

2020-01-28, 23:29
k***a :homer: kiedys bongman, lajola, teraz poligon.... gwiazdy sadola k***a jego mac :/

t-tas

2020-01-28, 23:54
Dzisiaj napisał/a:

k***a kiedys bongman, lajola, teraz poligon.... gwiazdy sadola k***a jego mac :/



zapomniałeś o mistrzu języka fantastiko

adamZjeb

2020-01-29, 00:10
Psy wyglądają na zadowolone, ch*j w dupy miłośnikom obsrywaczy.

na...........pl

2020-01-29, 00:16
fantastico był zajebisty w odróżnieniu od tych szukających atencji fagasów.

mrfreak16

2020-01-29, 01:51
Dzisiaj napisał/a:

k***a kiedys bongman, lajola, teraz poligon.... gwiazdy sadola k***a jego mac :/



Przynajmniej jest ciekawie i nudnym ch*jem nie wieje

:-o

NieZmienny

2020-01-29, 07:04
poligon6 napisał/a:

Baba do odstzrału. Totalna amatrorka. 4 psy stworza teraz sforę, bedą latac po okolicy i zagryzać inne stworzenia, stwarzac zagrożenie.
Kiedys pełno tego latało po wichach i człowiek musiał je zaganiac za ogrodzenie i wybijac kołkiem lub widłami, właśnie przez takich frajerów jak na filmiku.
Jeżeli masz gdzies autostrade to wywieź psa na MOP-a, duża szansa ze ktoś przygarnie lub samochód przejedzie. Jeżeli nie, to ekspresówka lub inna ruchliwa trasa. Mozna puścić w sezonie jak mysliwi maja polowanie, z chęcia postzrelaja do rucjhomego celu. Ale najlepiej zrzucić z mostu.



A ten znowu swoje... To już powoli nudne się robi.

hardowski

2020-01-29, 13:50
Dzisiaj napisał/a:

k***a kiedys bongman, lajola, teraz poligon.... gwiazdy sadola k***a jego mac :/



A może to jedna osoba w trzech postaciach?

Tzw. Buk ociec :kawa:

35i

2020-01-29, 17:06
narkotykiTanio.pl napisał/a:

fantastico był zajebisty w odróżnieniu od tych szukających atencji fagasów.



Przez Fantastico przestałem zaglądac na sadola.

Vampire667

2020-01-29, 17:44
SpeedyG napisał/a:

Typiarka do odstrzału. Później takie psy pałętają się po okolicy stwarzając zagrożenie dla dzieci i naszych zwierząt, bo będą walczyć o teren. Do tego głód i działanie ludzi, którzy będą chcieli ich przegonić wywołają w tych psach agresję.
Po ch*j załatwiać sobie psa dla którego później nie będzie czasu?
W dodatku w takiej Polsce biedne gminy i powiaty nie mają pieniążków, żeby wysłać takiego kundla do schroniska bo to spory koszt, a nawet większy niż utrzymanie jednej osoby. Nie dziwię się ludziom jak poligon, którzy później takie przybłędy trują lub eliminują. Bezdomny piesek nie może być wyżej w hierarchii od człowieka mieszkającego w danej okolicy.



A żeby Ciebie ciulu z mostu zrzucił. Niedoj***ny platfusie...

Nattttsjel

2020-01-29, 18:29
mam wrażenie, że nie ważne czy poligon jest trollem czy nie ale został zrzucony z mostu przez matkę o jeden raz za dużo... lub za mało

Felicity777

2020-01-29, 23:45
Czemu od razu trollowanie? Szczerze to ja też nie trawię pchlarzy, sąsiad ma jednego, w ciągu dnia siedzi cicho, a w nocy bydlę daje taki koncert, że stopery niewiele dają. Do utylizacji.

poligon6

2020-01-30, 09:06
Felicity777 napisał/a:

Czemu od razu trollowanie? Szczerze to ja też nie trawię pchlarzy, sąsiad ma jednego, w ciągu dnia siedzi cicho, a w nocy bydlę daje taki koncert, że stopery niewiele dają. Do utylizacji.



Tylko gabka nasaczona tłuszczem da rade.