18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta na motocyklu

tomfrpl • 2013-03-06, 19:05
Nie jestem zwolennikiem kobiet które próbują się wydostać poza kuchnie i sypialnie ale tutaj trzeba zrobić wyjątek.
Poziom jazdy zawstydza nie jednego faceta siedzącego w tym sporcie od lat :-P


UploadMen

2013-03-06, 21:52
Ona ćwiczy siedzenie na motorze a ja wygodne siedzenie w fotelu, każdy ma swoje hobby ;>

tofur

2013-03-06, 21:59
dobrze wytresowana

Dżoker

2013-03-06, 22:09
k***a, czytam te wasze "śmieszne" komentarze i na prawdę nie wierzę, że któryś z was ma więcej niż 16 lat. Własnych matek też tak nie szanujecie? Co sie dzieje sie z tym światem, k***a, z tym krajem. Pomodlę się za drugiego Kuklińskiego żeby rozk***ił pół tych pojebów nie szanujących nikogo ani niczego.

tofur

2013-03-06, 22:14
@up
jak już, to nie za tylko o. poza tym nie ma się co modlić bo boga nie ma.

Luis

2013-03-06, 22:20
Może i jeździ fajnie, ale do r*chania nadaje się tylko z workiem na głowie i najprawdopodobniej tylko anal, bo z przodu ma penisa ( rysy twarzy oraz brak rysów na klatce piersiowej podpowiadają mi, że to facet)



nigdy nie ma idealnie :mrgreen:

TomJohn

2013-03-06, 22:32
tomfrpl napisał/a:

Nie jestem zwolennikiem kobiet które próbują się wydostać poza kuchnie i sypialnie ale tutaj trzeba zrobić wyjątek.
Poziom jazdy zawstydza nie jednego faceta siedzącego w tym sporcie od lat :-P

Skoro uważasz, że kobieta powinna siedzieć w kuchni, to chyba jeszcze żadnej w sypialni nie miałeś.

tomfrpl

2013-03-06, 22:40
TomJohn napisał/a:

Skoro uważasz, że kobieta powinna siedzieć w kuchni, to chyba jeszcze żadnej w sypialni nie miałeś.



Aha zajebiście mnie znasz. Człowiek dla humoru pisze posta o seksistowskim wydźwięku ale mentalne gimbusy wiedzą o nim już wszytsko :lol:

Zresztą przeczytaj jeszcze raz post nad filmem, czytanie ze zrozumieniem się kłania czyli umiejętność bez której nie powinieneś opuścić 3 klasy SP.

Tak czytam czytam ludzie wiosna jest idźcie chociaż słonce zobaczyć bo więcej to po was nie ma co się spodziewać.

Aeze

2013-03-06, 22:40
Chesca Miles dużo lepsza <3

RadzioC

2013-03-06, 22:44
jak kobieta to tylko na koniu ....

Luis

2013-03-06, 23:21
nie nie mam komplekow nieleczonych żadnych (i leczonych też nie ?) tylko bawi mnie, że widuję na sadolu o niebo ładniejsze dziewczyny i wszyscy piszą : ee brzydka, itd. a tu pasztet taki, że ja pie**ole jeszcze bez cycków, a przecież dla was to najważniejsze (jeden z cytatów: są cycki jest piwo!) a tu proszę! ch*j z wyglądem, wszyscy zachwyceni, bo na motorze jeździ :D i jaka piękność, oh ah. Boki zrywać ;)

raf-ret

2013-03-06, 23:34
No i klasa zamknięte drogi kask i żółw na plecy piwo leci ;) no i przyjmijmy że dziewczyna bo ostatnio tutaj jakaś dziwna moda na ku*asy

malinowane

2013-03-06, 23:48
jest genialna!! LwG!

fejzez

2013-03-07, 00:02
podobna

pkh

2013-03-07, 09:44
tomfrpl napisał/a:

Sorry ale siedzę parę lat w temacie i otoczce tego sportu. Jeśli wydaję Ci się że masz kasę kupujesz 600-tke i poprostu jedziesz się porozbijać na parking to jesteś w dużym błędzie. Gdyby to było takie proste każdy by tak jeździł także pozdrawiam tych którzy odróżniają realny świat od gier komputerowych :D



A czy ja powiedziałem, że wsiadam i od razu tak zajebiście jeżdzę? Właśnie zdaję sobie sprawę że tak nie będzie i że wymaga to wielu lat nauki i ROZWALENIA WIELU MOTOCYKLI, dlatego trzeba mieć pieniądze żeby kupować nowe!