18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta która się podpaliła...

Halman • 2022-12-30, 07:57

i typ który bezradnie wpada w pląsy...

parapsychol

2022-12-30, 12:59
goraca babka
ps. zeby kurciak ladnie sie przypiekl trzeba co jakis czas obracac np. jak na filmie.

namate

2022-12-30, 13:44
urwane w momencie, w którym babka wstaje i z resztą wioski zaczyna tańczyć?

encoder178

2022-12-30, 14:15
przeciez tego chciala wiec po co sie gasi :D

namate

2022-12-30, 14:23
encoder178 napisał/a:

przeciez tego chciala wiec po co sie gasi



bo pierwszy raz boli

Antoni79

2022-12-30, 14:33
Za mało benzyny. Będzie niedopieczona. Ani tu dalej żyć, ani umrzeć. Benzyny powinno być z 5 litrów, żeby zabieg był w pełni skuteczny, bo 3 litry to szybko się wypali. A ona butelką po oranżadzie się polała. Nic z tego. No chyba, że założyłaby oponę i ta opona by się zajęła, ale to trzeba by ją jakoś unieruchomić, żeby z opony nie wyłaziła.

szlugi

2022-12-30, 14:55
chłop co zatańczył

Juzwa

2022-12-30, 15:44
Kobiety w większości krajów mają bardziej lub mniej przej***ne. W Indiach żona po śmierci męża jest spalana na stosie wraz z trupem męża. Kobiety a właściwie jeszcze dziewczynki są sprzedawane do zamążpójścia czy im to się podoba czy nie. U Arabów gdy mąż ma dość żony i chce się rozwieść, mówi do niej 3 razy yalla i babsko ma wypie**alać z domu tak jak stoi. Myślicie, że w Europie jest OK? Nie jest. W krajach bałkańskich baby mają przej***ne także i stoją w hierarchii na równi lub gorzej z bydłem rzeźnym.

TENERE

2022-12-30, 18:50
tu się pali, ten se tańczy - istne Bollywood

arcan86

2022-12-30, 19:11
Nawet ma fajny tłusty tyłek. Ja tam bym szturchnął.

mazga50

2022-12-30, 19:41
Ale ch*jek. Kobita się pali, a on ją jeszcze glanuje... tzn. klapkuje.

ququa

2022-12-30, 20:06
Juzwa napisał/a:

Kobiety w większości krajów mają bardziej lub mniej przej***ne. W Indiach żona po śmierci męża jest spalana na stosie wraz z trupem męża. Kobiety a właściwie jeszcze dziewczynki są sprzedawane do zamążpójścia czy im to się podoba czy nie. U Arabów gdy mąż ma dość żony i chce się rozwieść, mówi do niej 3 razy yalla i babsko ma wypie**alać z domu tak jak stoi. Myślicie, że w Europie jest OK? Nie jest. W krajach bałkańskich baby mają przej***ne także i stoją w hierarchii na równi lub gorzej z bydłem rzeźnym.





Nieprawda w Polsce się żle żyje "babom" ...nie tak dawno temu łaziły po ulicach i darły ryja, ...a sprzątać nie było komu

Anal_Intruder_69

2022-12-30, 20:21
Za tę muzyczkę zwyrolu masz piwko :-P

A babie tak bardzo dobrze, najpierw drze p*zdę, ale jak już życie bierze górę nad teorią to się tarza i błaga faceta o ugaszenie. I tak, dalej drze p*zdę. To jest niezmienne. Oby miała powikłania, to się na drugi raz 1000 razy zastanowi nad tym co zrobi.

smc

2022-12-30, 21:14
Straszna śmierć...

AlbertoNihilo

2022-12-30, 22:07
Juzwa napisał/a:

Kobiety w większości krajów mają bardziej lub mniej przej***ne. W Indiach żona po śmierci męża jest spalana na stosie wraz z trupem męża. Kobiety a właściwie jeszcze dziewczynki są sprzedawane do zamążpójścia czy im to się podoba czy nie. U Arabów gdy mąż ma dość żony i chce się rozwieść, mówi do niej 3 razy yalla i babsko ma wypie**alać z domu tak jak stoi. Myślicie, że w Europie jest OK? Nie jest. W krajach bałkańskich baby mają przej***ne także i stoją w hierarchii na równi lub gorzej z bydłem rzeźnym.



Co ty pieprzysz?