18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta kobiecie kobietą w kuchni...

Halman • 2022-02-01, 13:03

serw plackiem razem z patelnią...

silwerbalk

2022-02-01, 13:08
Jezu jeśli takie laski będą cały czas i bedize ich coraz więcej i jest ich coraz więcej takich tępych p*zd to k***a amba Fatima nas czeka ...... One nie są zwyczajnie głupie jak to baba one są k***a upośledzone :-/ już FB i sriktok mózg k***a wyżarł. :roll: oj k***a no niepewna przyszłość nas czeka k***a i to grubo

mygyry

2022-02-01, 13:39
Kobieta kobiecie patelnie :lol:

zwierzak30

2022-02-01, 14:01
silwerbalk napisał/a:

Jezu jeśli takie laski będą cały czas i bedize ich coraz więcej i jest ich coraz więcej takich tępych p*zd to k***a amba Fatima nas czeka ...... One nie są zwyczajnie głupie jak to baba one są k***a upośledzone już FB i sriktok mózg k***a wyżarł. oj k***a no niepewna przyszłość nas czeka k***a i to grubo



Wyluzuj. To nie to.że one będą Takie.
One były,są i będą takie. I niech się nie zmieniają. :)
Część na pewno będzie "odsiana" z życia.Część dorośnie i wyjdzie na porządną kobietę.Wśród mężczyzn też jest gro intelektualnych zombi.

Respektuj

2022-02-01, 14:34
silwerbalk napisał/a:

Jezu jeśli takie laski będą cały czas i bedize ich coraz więcej i jest ich coraz więcej takich tępych p*zd to k***a amba Fatima nas czeka ...... One nie są zwyczajnie głupie jak to baba one są k***a upośledzone już FB i sriktok mózg k***a wyżarł. oj k***a no niepewna przyszłość nas czeka k***a i to grubo



Właśnie przez facetòw którzy zasuwają 300h za granicą one się nudzą w domu i głupoty w głowie i nic ich nie interesuje. To po co mają być mądre?

notak

2022-02-01, 18:10
tu tylko dwie, ale jak ich jest więcej, szczególnie w środowisku gdzie niemal same baby, a ułamek to faceci,
tam się dopiero odpie**ala,
znajoma feministka powiedziała mi, że na stanowisku dyrektora powinien być mężczyzna, takie jej zdanie

no wali babom w żyłce jedynej

Coyot30

2022-02-01, 20:28
Jesteście niesamowici! Nabieracie sie na takie gówno. Nawet nie chce mi sie, wam tego filmu tłumaczyć. Nie jesteście tego warci.

metyoo

2022-02-01, 20:59
to będzie materiał na tiktaka

PabllosSantoDaSilva

2022-02-02, 00:13
notak napisał/a:

tu tylko dwie, ale jak ich jest więcej, szczególnie w środowisku gdzie niemal same baby, a ułamek to faceci,
tam się dopiero odpie**ala,
znajoma feministka powiedziała mi, że na stanowisku dyrektora powinien być mężczyzna, takie jej zdanie
no wali babom w żyłce jedynej



Tak, ta znajoma to z pewnością feministka. To raczej normalna kobieta. Typowa feministka tak wszystko sobie poobraca w głowie i pozakrzywia rzeczywistość, że stwierdzenie takiego faktu w życiu jej nie przyjdzie do głowy.