18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta i skuter

CrazyEdek • 2024-04-23, 15:36
Na jej miejscu sprawdziłbym akumulator.


PsikutaBezS

2024-04-23, 16:01
Też bym nie wiedział jak odpalić to gówno. Wynalazek dla biednych ludzi. Dla normalnych cywilizowanych ludzi są samochody.

niefrasobliwamariola

2024-04-23, 16:03
A to śniady fiut, oczami wywraca jakby parę pestek dostał od kolegów z konkurencyjnego gangu zamiast pomóc niewiaście. 😀

Somberoajaj

2024-04-23, 16:24
idiotka ... przecież nie odkręciła paliwa

RobsoN

2024-04-23, 16:25
PsikutaBezS napisał/a:

Też bym nie wiedział jak odpalić to gówno. Wynalazek dla biednych ludzi. Dla normalnych cywilizowanych ludzi są samochody.



ojojoj :lol: No to stój w korkach zamożny cymbale a biedota na jednośladach będzie ci na przednią szybę pluła. Jeszcze kabrioleta sobie kup, to na czoło mele dostaniesz.

contracts

2024-04-23, 16:29
RobsoN napisał/a:

ojojoj No to stój w korkach zamożny cymbale a biedota na jednośladach będzie ci na przednią szybę pluła. Jeszcze kabrioleta sobie kup, to na czoło mele dostaniesz.



Motoseksualista się odezwał. Po ch*j pośpiech? Jeśli jesteś ważną osobą to ludzie poczekają.

juderaus

2024-04-23, 16:32
PsikutaBezS napisał/a:

Też bym nie wiedział jak odpalić to gówno. Wynalazek dla biednych ludzi. Dla normalnych cywilizowanych ludzi są samochody.



To dlatego jeździsz autobusem?

antisol123

2024-04-23, 16:32
Od razu widać , że nie ustawione.

Heliar

2024-04-23, 18:06
PsikutaBezS napisał/a:

Też bym nie wiedział jak odpalić to gówno. Wynalazek dla biednych ludzi. Dla normalnych cywilizowanych ludzi są samochody.



Do odpalenia tego "gówna" nie potrzeba jakiś specjalnych umiejętności, wystarczy IQ na poziomie szympansa.


Somberoajaj napisał/a:

idiotka ... przecież nie odkręciła paliwa



Ty to się chyba na erze Romet-ów zatrzymałeś, od dawna stosują kraniki podciśnieniowe.

Uprzedzając, nie nie mam jednośladu, nawet roweru, anie pedałem, ani samobójcą nie jestem.

el_kadafi

2024-04-23, 19:32
Jebie fejem. Całe życie odpalała z przycisku a nagle szuka "kopki" której nigdy tam nie było.

majeńka

2024-04-23, 20:30
Przyjrzyjcie się: jej kapcie wymiatają!

czerwo157

2024-04-23, 20:55
Ciągnik z glebogryzałką na ulicy?

babazwozu

2024-04-23, 22:06
Ale o co chodzi? Pytam poważnie, bo nigdy nie widziałam nawet skutera z bliska (nie żebym nie wiedziała co to, ale nigdy mnie to nie interesowało ani trochę). Jeździłam natomiast motorynkączy jakimś takim piździkiem (kurde wieki temu) więc pewnie podeszła bym do skutera w podobny sposób za pierwszym razem.

Slowikrwr

2024-04-23, 22:21
babazwozu napisał/a:

Ale o co chodzi? Pytam poważnie, bo nigdy nie widziałam nawet skutera z bliska (nie żebym nie wiedziała co to, ale nigdy mnie to nie interesowało ani trochę). Jeździłam natomiast motorynkączy jakimś takim piździkiem (kurde wieki temu) więc pewnie podeszła bym do skutera w podobny sposób za pierwszym razem.



Kobieta zamiast odpalać skuter kopką to naciska po prostu stopkę centralną, na której stawia się skuter.

hitmeme

2024-04-23, 23:26
PsikutaBezS napisał/a:

Też bym nie wiedział jak odpalić to gówno. Wynalazek dla biednych ludzi. Dla normalnych cywilizowanych ludzi są samochody.



Tak jest j***ć biede.