18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta-Chomik

CoJaTamKurwaWiem • 2018-01-04, 04:27
Nowy sposób na kradzież w marketach - "na chomika".


~Angel

2018-01-04, 08:18
Totalny brak kultury bo przecież z pełną gęba się nie gada :-/

BigCohones

2018-01-04, 08:22
Panie doktorze , jeszcze wczoraj tego nie było....

Ja...........ro

2018-01-04, 14:39
Na prawdę mi z tego powodu wszystko jedno. Bracia jebią siostry, matki synów, dziadkowie wnuczki i wcale się nie dziwię, że na brudasa z takim rodowodem szkoda środków. Co dokument o wadach genetycznych - 90% indie i czarni. Może 10-15 lat temu by się człowiek nad czymś takim ulitował ale teraz, zdając sobie sprawę z umysłowego sp***olenia niektórych regionów i "ludzi" tam żyjących, nie bierze nawet na litość tylko zwykłe obrzydzenie.
A tu mem: Kill it with fire.

dmnunited

2018-01-04, 15:25
Takie zmiany nowotworowe w obrębie szczęki, żuchwy, zębopochodne czy też nie, rozwijają się wiele lat i trzeba być skończonym debilem nie idąc do lekarza, kiedy zaczynamy widzieć jakąś asymetrię choćby w jamie ustnej (widocznie nie chodziła do stomatologa albo jej stomatolodzy byli niedouczeni i nie powinni prowadzić swojej praktyki lekarskiej nie sygnalizując pacjentki o widocznych zmianach w asymetrii twarzy i tkanek); wyhodowanie sobie takiego guza świadczy po prostu o sp***oleniu umysłowym tej kobiet oraz jej rodziny.

qwerty123hwdp

2018-01-04, 15:58
Myślałem, że to kolejny filtr na Snapie...

Alonso

2018-01-04, 17:06
Tak się robi gdy laska nie chce połykać.

gadman

2018-01-04, 17:19
matka nie uczyla ze nie mowi sie z pelymi ustami ? ? :P

mam_kompa

2018-01-04, 17:58
i kolejny raz by się przydał dział "panie doktorze, wczoraj tego nie było"

grudzin7

2018-01-04, 19:13
Jaczuro napisał/a:

Na prawdę mi z tego powodu wszystko jedno. Bracia jebią siostry, matki synów, dziadkowie wnuczki i wcale się nie dziwię, że na brudasa z takim rodowodem szkoda środków. Co dokument o wadach genetycznych - 90% indie i czarni. Może 10-15 lat temu by się człowiek nad czymś takim ulitował ale teraz, zdając sobie sprawę z umysłowego sp***olenia niektórych regionów i "ludzi" tam żyjących, nie bierze nawet na litość tylko zwykłe obrzydzenie.
A tu mem: Kill it with fire.



To jest rak idioto... Niekontrolowany podział komórek, które nie wiedzą, że mają umierać...
Patrząc na ilość chemicznego gówna ładowanego w wodę, powietrze oraz produkcję żywności wcale się nie zdziwię jak za 30-50 lat takie zjawiska będą na porządku dziennym... :roll:

htr83

2018-01-04, 23:04
i tak bym ją wyr*chał
od tyłu oczywiście

SaveTheTrees

2018-01-04, 23:20
grudzin7,

U brudasów z Indii mamy:
- zajebiste zatrucie środowiska (było nawet kiedyś na sadolu indyjskie jezioro tak zaprawione, że na powierzchni powstawała piana powodująca oparzenia)
- wynikające z powyższego skażenie żywności
- j***ny chów wsobny, dzięki któremu mają mega kumulację różnych recesywnych ciekawostek rodzinnych. Różne ciekawe choroby genetyczne, albo... znacznie zwiększone ryzyko nowotworzenia (np. przez upośledzenie genów naprawczych). Wspomniane wyżej wady genetyczne.

No i czego, chamie, nazywasz kolegę idiotą?

godfather1982

2018-01-05, 13:34
k***a ile piwa ta gebe wejdzie zazdrosze jej