18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobietą być

~Velture • 2024-02-14, 20:37
Na pewno da się to zwalić na patriarchat :amused:


vajha

2024-02-15, 16:22
Przecież to angielka. Od nich nie wymaga się myślenia.

~Velture

2024-02-15, 17:22
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ręczny właśnie zaciągnęła, ale głupie auto się zbuntowało.
Problem polega na tym, że zostawiła na D, a nie na P lub N.



Tego to nie mogę ogarnąć. Uczyłem się jeździć za dzieciaka autem z automatem (którym dalej się poruszam dzisiaj czasem hehe) i k***a mać no naturalnym odruchem dla mnie przy wychodzeniu z samochodu jest zostawianie na P. Nie wiem na ch*j mi tam ręczny w sumie ale no jakim debilem trzeba być aby na D zostawić, zaciągnąć ręczny i wyjść z auta...
P Parking k***a.

dżonyłojlker

2024-02-15, 18:11
Velture napisał/a:

Tego to nie mogę ogarnąć. Uczyłem się jeździć za dzieciaka autem z automatem (którym dalej się poruszam dzisiaj czasem hehe) i k***a mać no naturalnym odruchem dla mnie przy wychodzeniu z samochodu jest zostawianie na P. Nie wiem na ch*j mi tam ręczny w sumie ale no jakim debilem trzeba być aby na D zostawić, zaciągnąć ręczny i wyjść z auta...
P Parking k***a.



Domyślam się, że piszesz o tym W124, którego fotkę wrzuciłeś w temacie z autami. Co do ręcznego w automacie, to dla bezpieczeństwa skrzyni (o zapadkę głownie chodzi), należałoby zaciągać ręczny przed każdorazowym wbiciem P, a już koniecznie na "pochyle". Ja to jedynie kilka razy jeździłem automatem i przy każdym postoju na światłach dawałem P, bo niesamowicie mnie wk***ia gdy ktoś przede mną trzyma na hamulcu, więc sam staram się też nie uprzykrzać życia innym. Dopiero później dowiedziałem się, że nie powinno się tak robić bez ręcznego. Ale ch*j tam, jak przez tyle lat jeszcze nie rozj***łeś, to pewnie dalej będzie działać.

~Velture

2024-02-15, 18:16
motylekwbrzuchu napisał/a:

Domyślam się, że piszesz o tym W124, którego fotkę wrzuciłeś w temacie z autami. Co do ręcznego w automacie, to dla bezpieczeństwa skrzyni (o zapadkę głownie chodzi), należałoby zaciągać ręczny przed każdorazowym wbiciem P, a już koniecznie na "pochyle". Ja to jedynie kilka razy jeździłem automatem i przy każdym postoju na światłach dawałem P, bo niesamowicie mnie wk***ia gdy ktoś przede mną trzyma na hamulcu, więc sam staram się też nie uprzykrzać życia innym. Dopiero później dowiedziałem się, że nie powinno się tak robić bez ręcznego. Ale ch*j tam, jak przez tyle lat jeszcze nie rozj***łeś, to pewnie dalej będzie działać.


Tak o tym C124.

Mam oryginalną instrukcję obsługi tego samochodu i za dzieciaka ją przestudiowałem od deski do deski. Jestem święcie przekonany, że nie było tam wzmianki o zaciąganiu ręcznego/nożnego przed wbiciem P ani na "pochyle".
Nie żartuję. Mam dalej tą książkę grubą jak biblia w szafce i mogę ją przejrzeć znów ale na bank nie ma tam nic o zaciąganiu przed wbijaniem P.
Było za to aby hamować lewą nogą a prawą na gaz. Nie widuję nikogo kto by się do tego stosował :P

dżonyłojlker

2024-02-16, 11:56
Velture, masz tam oryginalne felgi z W204 AMG?
Nie dygaj, nie odkręcę ci. Przecież tylko halman wie gdzie mieszkasz :mikolaj:

KUBA-SKA

2024-02-17, 13:31
Głupia c**a nie zacisła ręcznego zostawiła praktycznie na luzie