18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta butelką karze kochankę męża

fantastico • 2016-12-29, 11:03
Nie kochaj się z mężem żony kobieto, by może się zdarzyć, że z butelką zawiedziona żona przyjść może i przyfasolić przy wszystkich robiąc wstyd na cały sklep. Zdziwione i rozpaczliwe krzyki kobiety poprzedzające ucieczkę są dowodem na jej winę.


Inoquez

2016-12-29, 11:13
ale szybko zapierdziela po miotłę żeby posprzątać

Zadi_

2016-12-29, 11:20
Bo mężuś to super jest, nieskazitelny, a ta szmata go siłą zmusiła do tego seksu. k***a, czemu zawsze w takich sytuacjach obrywa się niewłaściwej osobie?

SirMajkel

2016-12-29, 12:06
No tak.. po ślubie spasę dupę do 200 kg i będę obwiniać męża za to, że nie chce mnie już dupczyć, ale i tak kolesia nie pojmuję bo kochanka też lipna.

CandleInTheWind

2016-12-29, 12:14
Cytat:

k***a, czemu zawsze w takich sytuacjach obrywa się niewłaściwej osobie?

Bo takie kobiety często są zakompleksione i zdesperowane. Nieraz nie wiedzą na kim wyładować swoją złość i frustrację? Przyj***ć mężowi? no jak tak można, w końcu to często sponsor i utrzymuje całą rodzinę na jakimś finansowym poziomie. Tępa c*pki nie wiedzą że często kochanka nawet nie wie że facet ma żonę i dzieci. A jeśli wie to jest też druga strona medalu, ona żonie kochanka wierności nie przysięgała. Jedna z moich przyjaciółek też złapała faceta na zdradzie, w ich własnym domu, i musicie mi wierzyć że sama powiedziała że najbardziej satysfakcjonujące jest to jak faceta błaga o wybaczenie, przeprasza itd a koniec końców do tej pory zapie**ala solidne alimenty dla niej i dla ich dziecka a sam mieszka w małej kawalerce już bez dupeczek do r*chania, bo która chciałaby męską k***ę z ogromnymi alimentami? Zresztą szkoda by mi było sobie problemów robić, i sobie reputacje popsuć bo ktoś mnie widział jak biję jakaś głupią zdzirę w miejscu publicznym.

Cytat:

No tak.. po ślubie spasę dupę do 200 kg i będę obwiniać męża za to, że nie chce mnie już dupczyć

Współczuje Ci trochę sposobu myślenia. Jak dwoje dorosłych ludzi ma problemy w związku to ze sobą rozmawia i próbuje je rozwiązać, ale słabe jest k***ienie się na boku zamiast powiedzieć kobiecie że mogłaby się troszkę ogarnąć fizycznie, i nie tylko zresztą bo znam sytuacje że facet r*chał paszkwile mając w domu niemal modelkę VS

skrtrk

2016-12-29, 16:56
@CandleInTheWind
Typek zadał retoryczne pytanie, a Ty jebnęłaś jakiś esej o swojej przyjaciółce. Dlaczego? Po co? Czemu?

Sashaaaa

2016-12-29, 18:45
Miej w domu grubą brzydką świnie a na boku r*chaj drugą taką samą... Facet pewnie tez za piękny nie jest albo jakiś fetyszysta.

TytanowyRosomak

2016-12-29, 19:27
Gdybym miał sztucer to odj***ł bym tego słonia.

RedIsGood

2016-12-30, 02:13
Kto k***a r*cha takie paskudy? No k***a kto i po co? k***a no.

root89

2016-12-30, 16:02
Tytuł wprowadza w błąd. Na filmie nie widzę kobiety.

sh...........ns

2016-12-30, 17:19
CandleInTheWind napisał/a:

Bo takie kobiety często są zakompleksione i zdesperowane. Nieraz nie wiedzą na kim wyładować swoją złość i frustrację? Przyj***ć mężowi? no jak tak można, w końcu to często sponsor i utrzymuje całą rodzinę na jakimś finansowym poziomie. Tępa c*pki nie wiedzą że często kochanka nawet nie wie że facet ma żonę i dzieci. A jeśli wie to jest też druga strona medalu, ona żonie kochanka wierności nie przysięgała. Jedna z moich przyjaciółek też złapała faceta na zdradzie, w ich własnym domu, i musicie mi wierzyć że sama powiedziała że najbardziej satysfakcjonujące jest to jak faceta błaga o wybaczenie, przeprasza itd a koniec końców do tej pory zapie**ala solidne alimenty dla niej i dla ich dziecka a sam mieszka w małej kawalerce już bez dupeczek do r*chania, bo która chciałaby męską k***ę z ogromnymi alimentami? Zresztą szkoda by mi było sobie problemów robić, i sobie reputacje popsuć bo ktoś mnie widział jak biję jakaś głupią zdzirę w miejscu publicznym.

Współczuje Ci trochę sposobu myślenia. Jak dwoje dorosłych ludzi ma problemy w związku to ze sobą rozmawia i próbuje je rozwiązać, ale słabe jest k***ienie się na boku zamiast powiedzieć kobiecie że mogłaby się troszkę ogarnąć fizycznie, i nie tylko zresztą bo znam sytuacje że facet r*chał paszkwile mając w domu niemal modelkę VS

ja pierodle usuneli mój komentarz na temat tej k***y wiec powtórze k***a moze być tylko kobieta to ty zostałaś ewciasnej kaealercemaz cię zostawił bo jestes spasłom krowa i o siebie nie dbasz i jak sama stwierrdziłas jesteś za głupia żeby to zrozumiec i wymagasz żeby ci to przypominał cięgkuje dowidzeni , takiej hipokryzji można się spodziewć tylko od kobiety

CandleInTheWind napisał/a:

Bo takie kobiety często są zakompleksione i zdesperowane. Nieraz nie wiedzą na kim wyładować swoją złość i frustrację? Przyj***ć mężowi? no jak tak można, w końcu to często sponsor i utrzymuje całą rodzinę na jakimś finansowym poziomie. Tępa c*pki nie wiedzą że często kochanka nawet nie wie że facet ma żonę i dzieci. A jeśli wie to jest też druga strona medalu, ona żonie kochanka wierności nie przysięgała. Jedna z moich przyjaciółek też złapała faceta na zdradzie, w ich własnym domu, i musicie mi wierzyć że sama powiedziała że najbardziej satysfakcjonujące jest to jak faceta błaga o wybaczenie, przeprasza itd a koniec końców do tej pory zapie**ala solidne alimenty dla niej i dla ich dziecka a sam mieszka w małej kawalerce już bez dupeczek do r*chania, bo która chciałaby męską k***ę z ogromnymi alimentami? Zresztą szkoda by mi było sobie problemów robić, i sobie reputacje popsuć bo ktoś mnie widział jak biję jakaś głupią zdzirę w miejscu publicznym.

Współczuje Ci trochę sposobu myślenia. Jak dwoje dorosłych ludzi ma problemy w związku to ze sobą rozmawia i próbuje je rozwiązać, ale słabe jest k***ienie się na boku zamiast powiedzieć kobiecie że mogłaby się troszkę ogarnąć fizycznie, i nie tylko zresztą bo znam sytuacje że facet r*chał paszkwile mając w domu niemal modelkę VS

3 piwa trzy kobiety ja pie**ole ale wy kobiety jesteście żałosne w wswojej bezsilnosci a za to że lubicie jej post w którym obrsaża mezcyzn życze wam żebyscie dostały p otych głupich ryjach

SirMajkel

2016-12-30, 17:33
CandleInTheWind napisał/a:


Współczuje Ci trochę sposobu myślenia. Jak dwoje dorosłych ludzi ma problemy w związku to ze sobą rozmawia i próbuje je rozwiązać, ale słabe jest k***ienie się na boku zamiast powiedzieć kobiecie że mogłaby się troszkę ogarnąć fizycznie, i nie tylko zresztą bo znam sytuacje że facet r*chał paszkwile mając w domu niemal modelkę VS



Nie musisz mi niczego współczuć. Ja w moim związku jestem bardzo szczery i nie ma takich problemów. To właśnie zazwyczaj takie grube agresorki mają z każdym problem i jak coś powiesz to jeszcze awanturę ci zrobią "bo jak śmiesz". Ty od razu z góry założyłaś, że ona jest wspaniałą matką i żoną a koleś po prostu się puszcza, a co jeśli ona drze na niego ryja, on nie chce się rozwodzić ze względu na dzieci? Trzeba rozważyć wszystkie opcje, nie wiem co się tam wydarzyło więc tylko skomentowałem to co widzę. Kolejna rzecz to wygląd to nie wszystko, może twojemu znajomemu brakowało czegoś i dlatego się puszczał. Bo wyobraź sobie, że faceci też potrzebują miłości a nie same laleczki i zimne suki. Miałem raz taką kobietę, która była bardzo piękna, ale po czasie okazało się jaka to była lodowata sucz tylko, że ja się z nią nie ochajtałem i nie miałem dzieci więc szast prast zakończyłem temat.
Krótkie podsumowanie, jedni się puszczają bo lubią inni mają to jakoś uzasadnione. To wszystko wynika z ludzkich słabości i miliarda innych czynników. Sugeruję nie wpie**alać się w cudze związki i tyle.

Ixodidae

2016-12-30, 18:36
fantastico, tracisz formę!
Cytat:

Nie kochaj się z mężem żony kobieto, bo może się zdarzyć, że z butelką zawiedziona żona przyjść może i przyfasolić przy wszystkich robiąc wstyd na cały sklep. Zdziwione i rozpaczliwe krzyki kobiety poprzedzające ucieczkę są dowodem na jej winę.



Gramatycznie, proszę! ;-)

landryn86

2016-12-30, 22:48
Zadi_ napisał/a:

Bo mężuś to super jest, nieskazitelny, a ta szmata go siłą zmusiła do tego seksu. k***a, czemu zawsze w takich sytuacjach obrywa się niewłaściwej osobie?



Cytując klasykę z "Kapitana Bomby": a co ty k***a, pedał?!

gelluu

2016-12-30, 22:55
Zadi_ napisał/a:

Bo mężuś to super jest, nieskazitelny, a ta szmata go siłą zmusiła do tego seksu. k***a, czemu zawsze w takich sytuacjach obrywa się niewłaściwej osobie?


też jestem za tym aby to żona obrywała za złe obsłużenie berła... żeby to facet musiał jeszcze szukać fachowej roboty :blowjob: