18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieca logika za kółkiem...

JarQQ • 2020-09-23, 23:19


to wiele wyjaśnia chyba :jezdziec:

kolosasz

2020-09-24, 14:23
no, k***a. Kierownicę nazywać kółkiem ? To trzeba być j***nym, męskim bezmózgim debilem.
Pamiętajcie, k***a, debile męskie j***ne. Okrąg, ewentualnie pierścień ma, k***a, dziurę.
A koło, k***a, ćwoki męskie j***ne dziury nie ma. Przykład, k***a, z j***nego życia wzięty:
j***na, zakrętka od słoika, to jest , k***a koło, ćwoki męskie j***ne.

Męska logika: wszystko co okrągłe jest kołem.
No, k***a. Nie wszystko

Adae

2020-09-24, 14:57
kolosasz napisał/a:

no, k***a. Kierownicę nazywać kółkiem ? To trzeba być j***nym, męskim bezmózgim debilem.
Pamiętajcie, k***a, debile męskie j***ne. Okrąg, ewentualnie pierścień ma, k***a, dziurę.
A koło, k***a, ćwoki męskie j***ne dziury nie ma. Przykład, k***a, z j***nego życia wzięty:
j***na, zakrętka od słoika, to jest , k***a koło, ćwoki męskie j***ne.
Męska logika: wszystko co okrągłe jest kołem.
No, k***a. Nie wszystko



A slyszales, k***a j***ny zakompleksiencu ruski pomiocie, o czyms takim jak kolo ratunkowe? Ty k***a zydowski folksdojczu, zataczanie kola? Zapraszam wypie**alac dopoki nie nauczysz sie jezyka polskiego.

Kat-men-Du

2020-09-24, 16:41
Moja była już na szczęście wiele lat temu po zdaniu prawka po kilku miesięcznej przerwie od praktyk (bo nie mieliśmy jeszcze upragnionego Malucha126p) wsiadła za kierownice i się pyta cytat :przypomnij mi teraz gdzie jest sprzęgło ,gaz i ten cholerny hamulec!!! Fakt autentyczny.

sard

2020-09-24, 18:16
kolosasz napisał/a:

no, k***a. Kierownicę nazywać kółkiem ? To trzeba być j***nym, męskim bezmózgim debilem.
Pamiętajcie, k***a, debile męskie j***ne. Okrąg, ewentualnie pierścień ma, k***a, dziurę.
A koło, k***a, ćwoki męskie j***ne dziury nie ma. Przykład, k***a, z j***nego życia wzięty:
j***na, zakrętka od słoika, to jest , k***a koło, ćwoki męskie j***ne.
Męska logika: wszystko co okrągłe jest kołem.
No, k***a. Nie wszystko



to jakiej jesteś płeci (pisownia zamierzona)?

Nożownik

2020-09-25, 18:24
Cyrki to się zaczną przy cofaniu...

breinwarz

2020-09-26, 12:56
outsidethebox86 napisał/a:

A kto powoduje więcej wypadków drogowych? Kobiety czy mężczyźni?

ok ale rozumiem ze założyłaś wcześniej ze tyle samo jest kobiet za kierownica co mezczyzn i juz pomine ilu jest zawodowych kierowców jakiej płci


Monsoon

2020-09-27, 10:00
Na kobiety narzekacie, a faceci wcale nie są lepsi. Prawa jazdy mam już kilka dobrych lat. Każdy mówi, że jeżdżę bardzo dobrze. Żadnych stłuczek ani otarć. Kiedy mam wieźć kogoś z rodziny to nikt nie chce jechać z moim szwagrem bo każdy mówi, że się boi. Szarpie samochodem podczas ruszania /zwalniania. Zjeżdżając na krawędź pasa zahacza o trawę. A najlepszy jest mój chłopak, który na ekspresówce używa hamulca do przystosowania prędkości. Jeszcze nigdy się tak nie bałam. Znam wielu mężczyzn, którzy jeżdżą fantastycznie, ale nie każdy taki jest, tak samo jak nie każda kobieta jest fatalnym kierowcą. I jeszcze jedna sprawa. Facet jadąc skupia się na jednym,a kobieta w głowie już planuje 5 innych rzeczy. Tak już jest.

Adae

2020-09-27, 22:45
Monsoon napisał/a:

Na kobiety narzekacie, a faceci wcale nie są lepsi. Prawa jazdy mam już kilka dobrych lat. Każdy mówi, że jeżdżę bardzo dobrze. Żadnych stłuczek ani otarć. Kiedy mam wieźć kogoś z rodziny to nikt nie chce jechać z moim szwagrem bo każdy mówi, że się boi. Szarpie samochodem podczas ruszania /zwalniania. Zjeżdżając na krawędź pasa zahacza o trawę. A najlepszy jest mój chłopak, który na ekspresówce używa hamulca do przystosowania prędkości. Jeszcze nigdy się tak nie bałam. Znam wielu mężczyzn, którzy jeżdżą fantastycznie, ale nie każdy taki jest, tak samo jak nie każda kobieta jest fatalnym kierowcą. I jeszcze jedna sprawa. Facet jadąc skupia się na jednym,a kobieta w głowie już planuje 5 innych rzeczy. Tak już jest.



To, ze ty i twoja siostra gustujecie w nieudacznikach niczego nie udowadnia.