18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobe vs Messi

~Griszon • 2012-12-06, 22:51
ciężki wybór ;-)

~zsakuł

2012-12-07, 02:46
na sadola lepiej to pasuje :


Stew

2012-12-07, 02:50
Carol napisał/a:

Zdajesz sobie sprawę, że nie każdy sprzedałby się tak jak ty, dz**ko?
Póki co niewolnictwo nie wróciło, a ty najwyraźniej mierzysz innych swoją miarą.



Odezwała się... kto Cię w ogóle wypuścił z kuchni "dz**ko"?

Typ ma rację, a Ty spinasz poślady. Problem w tym, że 3/4 ludzi, mogłaby pucować buty takiemu 'brudasowi' jak on, a Ty pewnie byłabyś pierwsza.

skoryart

2012-12-07, 08:53
też bym chciał żeby ta pani mi zaproponowała loda :D

pikpok

2012-12-07, 08:55
@ zsakuł

Idź się pedalić gdzie indziej

tepad.no

2012-12-07, 09:23
@Fumar to ze ty obrobilbys mu berło nie znaczy, ze kazdy sie sprzeda za dolary. większość ludzi w Europie to jednak nie są niewolnicy - poza kilkoma wyjątkami.

Zl...........ny

2012-12-07, 11:16
tepad.no napisał/a:

@Fumar to ze ty obrobilbys mu berło nie znaczy, ze kazdy sie sprzeda za dolary. większość ludzi w Europie to jednak nie są niewolnicy - poza kilkoma wyjątkami.



Powtarzaj to sobie w duchu zakładając pampersa na kasie w Biedronce ;)

Stew

2012-12-07, 13:43
tepad.no napisał/a:

@Fumar to ze ty obrobilbys mu berło nie znaczy, ze kazdy sie sprzeda za dolary. większość ludzi w Europie to jednak nie są niewolnicy - poza kilkoma wyjątkami.



Kolejny kretyn. Zawyżyłeś sobie wiek tępaku, czy na prawdę jesteś takim palantem? Co Wy k***a, macie jakiś kompleks niższości? Typ zarobił ciężką pracą kupę milionów i do czegoś doszedł, w przeciwieństwie do niektórych tutaj wypowiadających się typu "brudas", "małpa" etc. Z resztą gdzie napisałem, że ja bym się sprzedał?

Nauczcie się k***a czytać (i pisać, bo widzę, że problemy u Ciebie spore).

Głupota na tym portalu od czasów 'połączenia z kwejkiem' wzrosła o 300%, bo pojawiają się tutaj tacy jak Wy... :homer:

Carol

2012-12-07, 18:20
Fumar napisał/a:



Kolejny kretyn. Zawyżyłeś sobie wiek tępaku, czy na prawdę jesteś takim palantem? Co Wy k***a, macie jakiś kompleks niższości? Typ zarobił ciężką pracą kupę milionów i do czegoś doszedł, w przeciwieństwie do niektórych tutaj wypowiadających się typu "brudas", "małpa" etc. Z resztą gdzie napisałem, że ja bym się sprzedał?

Nauczcie się k***a czytać (i pisać, bo widzę, że problemy u Ciebie spore).

Głupota na tym portalu od czasów 'połączenia z kwejkiem' wzrosła o 300%, bo pojawiają się tutaj tacy jak Wy... :homer:



Koleś nie spinaj się tak. Idź ssać czarne pały, ale innym daj spokój.
A i jeszcze sam naucz się czytać.

Matuch90

2012-12-07, 21:35
I po 5 baniek na konto :D

Stew

2012-12-07, 23:09
Carol napisał/a:


Koleś nie spinaj się tak. Idź ssać czarne pały, ale innym daj spokój.
A i jeszcze sam naucz się czytać.



Troll z kwejka: Detected.

Lenart

2012-12-08, 01:10
Swallow_my_pride napisał/a:

fejk. Murzyn nie ma prawa wchodzić do buisness class.



jakbyś to pisał o jakiejs małpiastej piździe z blokowiska to jeszcze jeszcze... od Kobe'ego sie odpie**ol i pospuszczaj nad messim