18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Knock down w pracy

Salieri16000 • 2019-04-16, 17:33
Śmiało od 12-tej sekundy:


Janusz_k

2019-04-16, 17:57
Kolejna ślepa c**a która nie widziała dostawczaka na poboczu.

shewush

2019-04-16, 18:36
nie wygląda, jak gdyby przeżył

McQurwa

2019-04-16, 20:46
jest podejrzenie, że kierowca lawety produkuje sobie potencjalnych klientów

DoubleBorger

2019-04-17, 02:26
Anegdotka z pracy kierowcy tira:
W trakcie jazdy pas wypadł mi przez prawą ścianę w naczepie, tak szczęśliwie, że hakiem upie**olił wentyl. Pierwszy raz i od razu w tunelu w Austrii. Głupi myślałem, że dobrze będzie stanąć w zatoczce w tunelu i schować pas, żeby szkód nie narobić (lampy w naczepie, może opona by strzeliła, a jakby na oponę się zawinął to jeszcze lepiej). Zatrzymując się jeszcze niewiedziałem, że powietrze ucieka. Chowam pas i słyszę jak powietrze oddala się w pośpiechu. Dla nie wtajemniczonych - jazda na dziurawej oponie: poducha napiera na koło, opona bez powietrza poddaje się, ostatecznie felga dociśnięta będzie do asfaltu? Wolałem nie sprawdzać. Wjechałem najgłębiej jak tylko mogłem, a lewy narożnik naczepy był na prawej linii prawego pasa. Teraz puenta i rozwiązanie szefa:

1.wejdź pod naczepę
2. Podnośnikiem podnieś miech
3. Ściśnij pasami wężyk od powietrza, żeby koło było uniesione podczas jazdy.

W tunelu ograniczenie do 80 jeżeli dobrze pamiętam. Idealnientaką samą sytuację sobie wyobraziłem, akurat jakbym miał wejść pod naczepę. Człowiek wie, że mało prawdopodobne, ale gacie już pełne i leci nogawką.

Rozwiązanie? Właściciel naczepy zamówil serwis, przyjechał facet, koło wymienił. Pod naczepą był kilka sekund, wsunął pneumatyczny podnośnik i wymienił koło.

Gdyby udało mi się zrobić to co mi mówili, musiałbym jechać na warsztat i na jedno wyszłoby. Ahh no i jeszcze ryzyko, że mandacik wychapię za to podniesione koło.

Mówię do szefa:
-przecież nawet nie mam ubezpieczenia, po jaki ch*j ja się tam będę wpie**alał?
-no jak nie masz?

Nie chcialo mi się tłumaczyć, bo tak właśnie praca kierowcy wygląda. pie**oli Ci taki co ledwo kategorie B ma, z ciepłego mieszkanka co powinienem zrobić, żeby on zaoszczędził jak najwiecej pieniążka. Nie jestem przeciwny temu, żeby sobie zarabiał. Po to ten biznes zakładał, ale kosztem ludzkiego zdrowia? Później dziwne, że kierowcy go chcą w ch*ja zrobić, jak taki na każdym kroku pokazuje, że ma wyj***ne na zdrowie pracownika.

k***a miałem napisać zwykłą anegdotkę, a żal dupę ścisł. Po przeczytaniu usuń to ktoś bo mie się już nie chce

GlocKs

2019-04-17, 07:52
Parkuje jak p*zda, jeszcze na poczatku sie bardziej wycofał fo tyłu.:v

Mailem napisać "bardziej wycofał na drogę" :|

Karboksylator

2019-04-17, 18:22
fajnie to wyglądało, pierwszy filmik, jedno auto, drugi filmik, dwa auta, czekałem na trzeci filmik z większa ilością aut:)

Pankracy

2019-04-19, 10:40
to jest knock out