18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KMN o wolnych mediach

Skądinąd • 2012-12-30, 19:21
KMN o wolnych mediach - Górski w roli głównej. Sama prawda.

"Żeby się naród wreszcie dowiedział, jak to naprawdę wygląda!"


Robcio1207

2012-12-30, 21:05
wcale nie śmieszne, bo to k***a prawdziwe...

kroplowa

2012-12-30, 21:11
Tak prawdziwe, że aż nie chce mi się z tego śmiać.. :szloch:

Palusz

2012-12-30, 21:29
lubię kolesi, cenię ich za humor, ale budzi się we mnie pewien niepokój. tak jak za komuny. filmy Barei, kabaret Tey, Pietrzak i inne, że niby cenzura przepuściła i żarty były czytelne tylko dla 'ludu pracującego'. teraz jakby ten sam schemat. myślicie że jak nie ma 'cenzury', to można już mówić co się chce? nie 'wydaje mnie się'. śmieszne to, prawdziwe to, ale jakby posolone odrobiną konfidencji...

Nefario

2012-12-30, 22:08
Popieram przedmówcę, różnie można ten kabaret interpretować. Jedni widzą w nim czystą prawdę, inni krzywe zwierciadło, które wyolbrzymia kwestie a inni widzą w tym skrystalizowany żart, który nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. A może zwyczajnie kpią sobie z polaków, mówią prawdę choć i tak wiedzą że nic z tym fantem nie zrobimy ;)

r5k5

2012-12-30, 22:18
Na szczęście są jeszcze obiektywne opozycyjne media które są wolne od stronniczości :) ...tia ... Radio Maryja ... Gazeta Polska .... Wszędzie spisek ,żydzi , niemcy, pedały, zbrodnia smoleńska i tak w kółko ...

Pracowało się tu i tam i miałem do czynienia z dziennikarzami, to co oni robią urąga zawodowi dziennikarza. To nie są dziennikarze, to są skryby ...zapisują co im się przekaże na konferencji prasowej lub w trakcie wywiadu.Nikt nie weryfikuje informacji, nie sprawdza czy polityk mówi prawdę tylko klepie po jednym albo po drugim co mu powiedzieli. Nie ma już bezstronnych dziennikarzy którzy by służyli nam ... zwykłym ludziom. Są tylko dziennikarze jednej albo drugiej opcji co bezkrytycznie klepią co im spadnie akurat na stół.

Dlatego oglądam już tylko sadistica ... i weźcie idźcie stąd z tym politykowaniem ... to miejsce w swoim bezmózgowiu jest panaceum na głupotę w mediach które oglądacie, niezależnie czy uważacie je za PISowskie czy PeOwe...
Czekam aż obie partie pójdą się j***ć .... obie są szkodnikami..... i powiem Wam kiedy to nastąpi. Jak umrze Jarek .... PIS zapadnie się w sobie a Ci co głosują za PO nie będą się już bali fantasmagorii PIS i nie będą już na nich głosować.... obie partie znikną równocześnie. Oczywiście bedą jeszcze krzyże... pochodnie.. spiskowe teorie że Tusk otruł Jarka polonem albo co.... ale mam nadzieję że to zgaśnie.... Pytanie tylko kto nastanie po nich, marzę o wykształconych fachowcach którzy będą umieli rządzić krajem, bez tępych demagogii...

boogeyman

2012-12-30, 23:32
Fakt, korupcja, okradanie współwykonawców przy budowie autostrad, wadliwe elementy lotnisk, ale patrząc na dzisiejszą politykę patentową krajów dominujących gospodarczo nawet żeby doprowadzić do rządów człowieka o niesamowitej sile przebicia i wiedzy ekonomiczno-praktycznej. Za jasną cholerkę nie będzie dobrze (leżymy do góry dupskami jak szwajcarzy) w Polsce. Nie ma efektu skali, nie mamy własnych produktów, które opatentowane moglibyśmy na szeroką skalę eksportować. Odnośnie eksportu to niestety oddaje on prymat importowi. Nierentowne kopalnie zamiast modernizacji spotykają się z dekontaminacją. Gówno będzie, nie dobrze. Polska pod względem gospodarczym na arenie meidzynarodowej już upadła i lezy. Jedynie inny kraj, nowy porządek świata albo ruozpad EU może dać nam możliwości na rozwoj. Jednostkom sie powodzi i mają się dobrze, ale liczymy ich na palcach u ręki. Większość popadnie w stagnacje i wegetując będą próbować zarabiać na swe marne życie. Theatrum mundi, szczęście jest w jakiś sposób rozdawane losowo a reszta żyje jak zwierzęta...

cold_dj

2012-12-31, 10:22
smutna prawda...

Ne...........es

2012-12-31, 21:28
oj tam oj tam.. niby nikt nie lubi po,pis a i tak oni maja najwiecej glosu -.- ciekawe dlaczego....

kroplowa

2012-12-31, 21:35
Nexures.. Nie wiesz skąd? Nie lubią PO głosują na PIS, i na odwrót..