18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub właścicieli małych penisów

daerragh • 2020-06-15, 17:22
I rozmowa kwalifikacyjna. Wymagany angielski na bardzo przyzwoitym poziomie.



Fake ale niezły ;)

zubek25

2020-06-15, 19:28
Giry by ogolila choć

daerragh

2020-06-15, 19:34
zubek25 napisał/a:

Giry by ogolila choć



To noga chlopaka, baranku

Sk8

2020-06-15, 19:42
daerragh napisał/a:

To noga chlopaka, baranku



Też może ogolic, czleku

daerragh

2020-06-15, 19:46
Sk8 napisał/a:

Też może ogolic, czleku



A ty cipe tez golisz?

Sk8

2020-06-15, 21:27
daerragh napisał/a:

A ty cipe tez golisz?



Sprawdź

ellsworth

2020-06-15, 21:28
daerragh napisał/a:

A ty cipe tez golisz?



Golić to może za dużo powiedziane, ale przycinać owłosienie takich miejsc jak nogi, pachy, czy genitalia (już o plecach czy klacie nie mówiąc nawet!) to by jednak wypadało. Jak facet hoduje dłuższe włochy na brzuchu niż na głowie to jest pie**oloną małpą.

Sk8

2020-06-15, 21:40
ellsworth napisał/a:

Golić to może za dużo powiedziane, ale przycinać owłosienie takich miejsc jak nogi, pachy, czy genitalia (już o plecach czy klacie nie mówiąc nawet!) to by jednak wypadało. Jak facet hoduje dłuższe włochy na brzuchu niż na głowie to jest pie**oloną małpą.



Ja chopka nie znam, więc nie miałem kiedy go ogolic ✌️

piotrekt1976

2020-06-15, 22:44
ellsworth napisał/a:

Golić to może za dużo powiedziane, ale przycinać owłosienie takich miejsc jak nogi, pachy, czy genitalia (już o plecach czy klacie nie mówiąc nawet!) to by jednak wypadało. Jak facet hoduje dłuższe włochy na brzuchu niż na głowie to jest pie**oloną małpą.



z ujem na lby sie zamieniles czy jak ? wiesz co sie dzeije z wlosami jak zaczynasz je przycinac? zaczynaja rosna jak poj***ne :P A faceci tak maja, klata i brzuch owlosione, chyba ze jestes c**a z wyj***nym w kosmo estro to zamiast wlosow druga p*zda ci rosnie \;p

paero123

2020-06-15, 23:25
Ależ ją rozśmieszyło to, że ktoś uważa, iż jej chłop ma dużego ku*asa.

psycholll

2020-06-15, 23:29
ch*jowe, nic nie rozumiem

solltys

2020-06-16, 07:04
piotrekt1976 napisał/a:

z ujem na lby sie zamieniles czy jak ? wiesz co sie dzeije z wlosami jak zaczynasz je przycinac? zaczynaja rosna jak poj***ne A faceci tak maja, klata i brzuch owlosione, chyba ze jestes c**a z wyj***nym w kosmo estro to zamiast wlosow druga p*zda ci rosnie \;p



Z tym że włosy rosną po goleniu szybciej to ch*ja prawda i było to badane, można jedynie odnieść takie mylne wrażenie ponieważ po goleniu końcówki włosów są "ostre" i sprawiają wrażenie jakby było ich więcej i były twarde.

ellsworth

2020-06-16, 22:43
piotrekt1976 napisał/a:

z ujem na lby sie zamieniles czy jak ? wiesz co sie dzeije z wlosami jak zaczynasz je przycinac? zaczynaja rosna jak poj***ne A faceci tak maja, klata i brzuch owlosione, chyba ze jestes c**a z wyj***nym w kosmo estro to zamiast wlosow druga p*zda ci rosnie \;p



Taaa, k***a. A przez linie telegraficzne krowy mleka nie dają. Wierzysz w zabobony jak ciemny chłop pańszczyźniany!
I nie zapomnij, że "prawdziwy mężczyzna" to ma brodę po pas. Na szczęście, wprzeciwieństwie do ciebie ja nie mam jakichś kompleksów, które leczę dowartościowując się jaki to ja męski jestem i że X to tylko prawdziwi mężczyźni mają/robią a inni to nieprawdziwi. :lol: :lol: :lol:

Tuco

2020-09-14, 00:04
Jedna metroseksualna p*zdeczka z zezem wyjaśnia typiarę girą jej samca i awantura gotowa. Ja pie**olę, ale macie rozkminy.