18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia z mądro głupią

CrazyEdek • 2022-02-09, 14:10
I kto tu komu przeszkadza. ( hamerykański na poziomie andrzeja dudy ).


ra0mir

2022-02-09, 14:20
No pewnie przeszkadza, bo jebie od tego bezdomnego na kilometr.
k***a ja do nich nic nie mam i jakby j***ni tak nie śmierdzieli to sam bym takiego do chałupy na zupę zaprosił.
Ale oni tylko do odkażenia się nadają...

Driver19cm

2022-02-09, 14:42
Znajomość języka, aby zrozumieć tą scenę musi być na

normalnym, komunikatywnym poziomie

Żadna początkującą przygodę z językiem angielskim osobą, tego filmu absolutnie nie zrozumie

Więc Edek skończ pie**olic farmazony i się zbytnio nie wymądrzaj swoją angielszczyzna

Raczej takie uwagi wobec innych sadoli, którzy po prostu

nie znają języka, można to odbierac w kategorii

przedłużenia własnego ego i małego penisa

Ps. Tak znam angielski, tak na wysokim poziomie, ale

to k***a nie oznacza, że mam się tym wywyższać

juderaus

2022-02-09, 14:49
ra0mir napisał/a:

No pewnie przeszkadza, bo jebie od tego bezdomnego na kilometr.
k***a ja do nich nic nie mam i jakby j***ni tak nie śmierdzieli to sam bym takiego do chałupy na zupę zaprosił.
Ale oni tylko do odkażenia się nadają...



To zaproś go najpierw pod prysznic.

BanujNasNieMichalka

2022-02-09, 17:15
ra0mir napisał/a:

No pewnie przeszkadza, bo jebie od tego bezdomnego na kilometr.
k***a ja do nich nic nie mam i jakby j***ni tak nie śmierdzieli to sam bym takiego do chałupy na zupę zaprosił.
Ale oni tylko do odkażenia się nadają...



To jakaś knajpa z żarciem z mikrofali, jebie pewnie nie gorzej niż ten facet więc w czym problem, poza tym jeżeli zapłacił to może tam siedzieć chyba.

ququa

2022-02-09, 17:44
Parę lat temu robiłem w gastronomi, zwykła stołówka, ale żarcie dobre, prawie domowe. Pewnego razu przyszedł sobie taki radosny gostek jak ten pan z filmu, i zaczął wyżerać resztki z okienka z brudnymi naczyniami. Zrobiło się zamieszanie bo ziomek następnie wziął szklane i od wszystkich ludzi którzy byli akurat na sali, zrobił zrzutę picia bo strasznie go suszyło. Już miałem go wyj***ć ale jakiś klient postanowił mu sponsorować obiad ...ale on już się najadł wcześniej wiec wziął tylko kasę :D
Na drugi dzień też przyszedł, ale go w porę przyczaiłem i nie wpuściłem ,dałem tylko mu w słoiku zupy, ...później był jeszcze parę razy ....aż przestał przychodzić ...pewno się zapił

ra0mir

2022-02-09, 18:17
Rannhide napisał/a:

To jakaś knajpa z żarciem z mikrofali, jebie pewnie nie gorzej niż ten facet więc w czym problem, poza tym jeżeli zapłacił to może tam siedzieć chyba.



Zapłacił ten ciapaty co filmik nagrywa.
Ale to nie ważne.
Zakładam, że jebie od tego bezdomnego bo widać jak koleś z tyłu ma pretensje.
Nie wiem czy macie pojęcie jak może j***ć od takiego człowieka...
Kawusia w takim towarzystwie raczej ch*jowo smakuje.
Poza tym właściciel/obsługa nawet jak zapłaciłeś ma prawo cię wyj***ć z lokalu.

Stwórca

2022-02-09, 20:15
Rannhide napisał/a:

To jakaś knajpa z żarciem z mikrofali, jebie pewnie nie gorzej niż ten facet więc w czym problem, poza tym jeżeli zapłacił to może tam siedzieć chyba.



Spoko, czyli jak ja zapłacę w restauracji za żarcie to mogę nasrać na stolik?

programista4k

2022-02-09, 20:44
ra0mir napisał/a:

No pewnie przeszkadza, bo jebie od tego bezdomnego na kilometr.
k***a ja do nich nic nie mam i jakby j***ni tak nie śmierdzieli to sam bym takiego do chałupy na zupę zaprosił.
Ale oni tylko do odkażenia się nadają...



w schronisku siedza pachnacy bezdomni idz do nich i ich zapros

7wporzondku

2022-02-09, 23:21
Stwórca napisał/a:

Spoko, czyli jak ja zapłacę w restauracji za żarcie to mogę nasrać na stolik?



Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność. Jakbyś przyszedł z kupa w słoiku to by to było odebrane jako odkrycie. Pod performancem by to mozna podciągnąć ewentualnie ale sranie na stolik nie przejdzie

Agoreth

2022-02-09, 23:22
To na jaki ch*j mu to jedzenie sprzedali? Mogli go po prostu od razu wyprosić...

SLOVAN

2022-02-09, 23:33
Driver19cm napisał/a:

Znajomość języka, aby zrozumieć tą scenę musi być na
normalnym, komunikatywnym poziomie
Żadna początkującą przygodę z językiem angielskim osobą, tego filmu absolutnie nie zrozumie
Więc Edek skończ pie**olic farmazony i się zbytnio nie wymądrzaj swoją angielszczyzna
Raczej takie uwagi wobec innych sadoli, którzy po prostu
nie znają języka, można to odbierac w kategorii
przedłużenia własnego ego i małego penisa
Ps. Tak znam angielski, tak na wysokim poziomie, ale
to k***a nie oznacza, że mam się tym wywyższać



Szanuje cię kolego.

WiesławPaleta

2022-02-09, 23:35
Driver19cm napisał/a:

Znajomość języka, aby zrozumieć tą scenę musi być na
normalnym, komunikatywnym poziomie
Żadna początkującą przygodę z językiem angielskim osobą, tego filmu absolutnie nie zrozumie
Więc Edek skończ pie**olic farmazony i się zbytnio nie wymądrzaj swoją angielszczyzna
Raczej takie uwagi wobec innych sadoli, którzy po prostu
nie znają języka, można to odbierac w kategorii
przedłużenia własnego ego i małego penisa
Ps. Tak znam angielski, tak na wysokim poziomie, ale
to k***a nie oznacza, że mam się tym wywyższać



Driver12cm - baranie, co ty tam za farmazony pie**olisz?! Andrzej Dupa nie włada językiem na poziomie początkującym. Raczej powiedział bym, że zna angielski na poziomie B1. Długopis rozumie, co się do niego mówi po angielsku, ma jedynie spore problemy z płynnym wypowiadaniem się spowodowane dość ubogim zasobem słownictwa, ale też tremą. Jak na prezydenta Polski, to jego english jest na żenującym poziomie. Powinien mieć opanowany do perfekcji, ale w zupełności wystarczy, żeby zrozumieć bełkot na powyższym materiale i porozumieć się z kelnerami, czy bezdomnym łachem.

Dla cymbałów, którzy nie wiedzą, czym jest poziom B1 angielskiego:
B1 – posługujesz się językiem obcym w stopniu średnio zaawansowanym. Radzisz sobie w większości sytuacji podczas podróży, potrafisz włączyć się do rozmowy na znane ci tematy, podać argumenty, formułować bardziej rozbudowane wypowiedzi.

Co do bezdomnego, to jak już go kolega zaprowadził do baru i postawił miche żarcia, to wypadało by najpierw go zaprowadzić gdzieś, żeby się umył i dać mu jakieś czyste i nie porwane łachy, żeby nie j***ł gównem i nie świecił zagrzybiałą klatą...

ritu4l

2022-02-09, 23:43
WiesławPaleta napisał/a:

Driver12cm - baranie, co ty tam za farmazony pie**olisz?! Andrzej Dupa nie włada językiem na poziomie początkującym. Raczej powiedział bym, że zna angielski na poziomie B1. Długopis rozumie, co się do niego mówi po angielsku, ma jedynie spore problemy z płynnym wypowiadaniem się spowodowane głównie tremą. Jak na prezydenta Polski, to jego english jest na żenującym poziomie. Powinien mieć opanowany do perfekcji, ale w zupełności wystarczy, żeby zrozumieć bełkot na powyższym materiale i porozumieć się z kelnerami, czy bezdomnym łachem.
Dla cymbałów, którzy nie wiedzą, czym jest poziom B1 angielskiego:
B1 – posługujesz się językiem obcym w stopniu średnio zaawansowanym. Radzisz sobie w większości sytuacji podczas podróży, potrafisz włączyć się do rozmowy na znane ci tematy, podać argumenty, formułować bardziej rozbudowane wypowiedzi.



Gówno mnie to obchodzi. A dla cymbałów możesz sobie lachę opie**olić, mówiąc białostocką gwarą. Dawaj teraz jakieś poziomy gwary białostockiej j***ny szympansie.

Rozjebie

2022-02-09, 23:46
Agoreth napisał/a:

To na jaki ch*j mu to jedzenie sprzedali? Mogli go po prostu od razu wyprosić...



To prywatna restauracja, właściciel może sobie zapraszać klientów bądź nie, to jego sprawa.
Podjął decyzje ze sprzeda menelowi jedzenie, a następnie podjął drugą ze menel ma sp***alac z jego stolika, czego nie rozumiesz?