18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kliczko i Schwarzenegger

Zarammoth • 2013-09-09, 14:09
Zabawa dwóch wielkich ludzi na Twitterze:


Dla nierozgarniętych językowo i wzrokowo: Kliczko przyjmuje pozę Arniego, a Arni mu się odwdzięcza (przy okazji słodząc mu, że jest jednym z jego ulubionych zawodników).

ostatni

2013-09-09, 17:44
Cytat:


W Hiszpanii i w Małopolsce... O kur*a!



W Polsce, w Hiszpanii, naucz się języka śmieciu
sacramento69 napisał/a:

Wracając do tematu- pominę krytykę wspomnianej wyżej logiki, bo myślę, że nawet nie warto. A co do całości Twojego rozumowania-

http://pl.wikipedia.org/w...Paw%C5%82okomie

http://cristeros1.w.inter...ski%20odwet.htm

http://odkrywca.pl/zabija...sty,646575.html

http://www.sztetl.org.pl/...romu-w-1941-r-/

http://blogi.newsweek.pl/...pospolitej.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_kielecki



Dałeś linki do "wielkich" pogromów, gdzie zginęło 300 ukraińców z rąk Polaków, którzy się bronili, a do tego jakieś artykuły o morderstwie garstki żydów, co to ma być smieciu? Ukraińcy zamordowali 100 000 polaków ćwiartując ich żywcem i gwałcąc kobiety nożami.


sacramento69 napisał/a:

A teraz stul ryj. Jak gówno wiesz na temat historii, to się nie wypowiadaj. Padłeś ofiarą żałosnej propagandy przez która stoimy w szambie. Tak żałosne i małostkowe podejście powinno się tępić. A za tak otwartą i irracjonalną ksenofobię to się but na pysk należy.



Tobie należy się srogi wpie**ol parchu j***ny za kłamstwa i robienie ofiar z katów. Masz szczęście, że taki wynarodowiony lewacki śmieć jak ty mnie nie obchodzi, ale znajdzie się na tym portalu kilka osób, które chętnie cię odszukają i wyjaśnią manualnie gdzie popełniasz błędy w logice twoich wypowiedzi. Gnij szmato.

sacramento69

2013-09-09, 17:57
ostatni napisał/a:


W Polsce, w Hiszpanii, naucz się języka śmieciu



Czekaj czekaj... Słyszałeś kiedyś o MAŁOpolsce, prawda?

Masz rację. Zgnijmy w tym wypominaniu wszystkiego. Poza tym- my zabiliśmy tylko ~1000 a oni więcej, więc to oni są mordercami a nie my! Śmiem twierdzić, że nawet nie przeczytałeś tych artykułów do końca.
Groźby o dostaniu wpie**olu sobie daruj, wyrosłem z tego :)

P.S. Zapewniasz mi wspaniałą rozrywkę. Aż Ci piwo postawię, bo takiego trepa dawno nie uświadczyłem :)

ostatni

2013-09-09, 18:16
sacramento69 napisał/a:

Czekaj czekaj... Słyszałeś kiedyś o MAŁOpolsce, prawda?



Dlatego w tym przypadku mówi się w małopolsce, bo mówi się w Polsce, wyjątek potwierdzający regułę. A gramatycznie nasz język nie uznaje suwerenności ukrainy, dlatego mówimy "jadę na ukrainę" tak jak "jadę na pomorze". chachle j***ny, w domu tylko po ukraińsku się mówiło z rodzicami i teraz polskiego nie ogarniasz?

sacramento69 napisał/a:

Masz rację. Zgnijmy w tym wypominaniu wszystkiego. Poza tym- my zabiliśmy tylko ~1000 a oni więcej, więc to oni są mordercami a nie my!



Ukraińcy zaatakowali pierwsi ćwiartując żywcem 100 000 ludzi w tym kobiety dzieci i starców. Polacy się bronili.


Cytat:

Groźby o dostaniu wpie**olu sobie daruj, wyrosłem z tego



jasne śmieciu, z resztą ja bym nawet nie chciał się tobą ubrudzić

sacramento69 napisał/a:



za tak otwartą i irracjonalną ksenofobię to się but na pysk należy.




Cytat:


P.S. Zapewniasz mi wspaniałą rozrywkę. Aż Ci piwo postawię, bo takiego trepa dawno nie uświadczyłem



a ja tobie nie dałbym szklanki moczu mojego psa. Przypuszczam, że urodziłeś w jakiejś niebieskiej chacie w wiosce na pomorzu zachodnim, w domu mowiło się po ukraińsku i biegaliscie z kwiatami pod pomnik Szewczenki, dlatego teraz próbujesz relatywizować historię, bo dobrze wiesz, że twoje miejsce jest za Bugiem przy pasieniu świń więc wynocha stąd chachle

Mom and Death

2013-09-09, 18:25
@up ty jesteś jakiś debil ? (pytanie retoryczne)
to że wrzuciłem ci z powodu twojej wielkiej głupoty oznacza że muszę być z Ukrainy?
ogarnij się, przygłupie.

ostatni

2013-09-09, 18:32
ostatni napisał/a:

@up ty jesteś jakiś debil ? (pytanie retoryczne)
to że wrzuciłem ci z powodu twojej wielkiej głupoty oznacza że muszę być z Ukrainy?
ogarnij się, przygłupie.



multikonto? nice. have nice ban

sacramento69

2013-09-09, 18:35
Dlatego czyli dlaczego (o MAŁOpolsce). Jeżdżę również na Węgry. Na Kostarykę. Na Jamajkę. W MAŁOpolsce. W WIELKOpolsce. W Sudetach. W Karpatach. W Lubelskiem. Wydaje mi się, że z tym sobie nie poradzisz tak szybko. Odsapnij. Przemyśl co napisałeś. Odpisz jutro.

Jasne, że się bronili. Przecież Polacy nigdy by nikogo nie skrzywdzili. Owijanie drutem kolczastym i wycinanie krzyża na klacie to też w samoobronie. Na Judo pewnie tego uczą, nie? A Czechów lubisz? Niemców? Rosjan? Brytyjczyków? Włochów? Japończyków? Czy to w następnym semestrze będziesz miał? A może ich wszystkich tak samo nienawidzisz? Jesteś śmieszny z tą swoją chorą nienawiścią :) Straszny tradycjonalista, patriota za piątkę. Co do języka, to Twój daleko odstaje od poprawnej polszczyzny, więc...

P.S. Wiesz co oznacza słowo "relatywizować"?
P.S.2. Odpisz szybko bo niedługo muszę iść do pracy a chcę mieć się jeszcze rozerwać przed nocką :)

Mom and Death

2013-09-09, 18:54
Cytat:

multikonto? nice. have nice ban



to moje jedyne konto, pajacu.

kalosz90

2013-09-09, 18:57
ostatni napisał/a:

Dlatego w tym przypadku mówi się w małopolsce, bo mówi się w Polsce, wyjątek potwierdzający regułę. A gramatycznie nasz język nie uznaje suwerenności ukrainy, dlatego mówimy "jadę na ukrainę" tak jak "jadę na pomorze". chachle j***ny, w domu tylko po ukraińsku się mówiło z rodzicami i teraz polskiego nie ogarniasz?



Tak samo nasz język nie uznaje suwerenności Słowacji, Kuby, Jamajki, Cypru, Wysp Wielkanocnych, Słowacji, Litwy? Ekspert k***a.

Poza tym jak już taki z ciebie skrajny ksenofob, to ciekawi mnie z ilu np. przedmiotów na niemieckim patencie korzystasz w życiu codziennym, hipokryto.

Mom and Death napisał/a:

@up ty jesteś jakiś debil ? (pytanie retoryczne)
to że wrzuciłem ci z powodu twojej wielkiej głupoty oznacza że muszę być z Ukrainy?
ogarnij się, przygłupie.



A ty się naucz k***a polskiego.

Mom and Death

2013-09-09, 18:59
@up czego nie zrozumiałeś, plastusiu ?

sacramento69

2013-09-09, 19:03
ostatni napisał/a:



multikonto? nice. have nice ban



Patrzcie, taki patriota a po polsku mu ciężko pisać.


P.S. Angielski. Kolejny język który powinien trafić na Twoją listę "muszę podszkolić. Deifnitywnie.



EDIT:

@Mom...

Ot zrozómiałoździ do boprawnoździ dóga droga.

Mom and Death

2013-09-09, 19:18
no ale mnie to ch*j interesi bo to nie mój ojczysty język :D
więc dobre i to. zresztą, k***a, koniec tego pie**olenia. jakiś down rozpętał debilny offtopic i się zaczęło sranie żarem.

ostatni

2013-09-09, 19:33
sacramento69 napisał/a:

Jeżdżę również na Węgry.



unia personalna z Węgrami


sacramento69 napisał/a:

Na Kostarykę. Na Jamajkę.



nazwy wysp

sacramento69 napisał/a:

W Sudetach. W Karpatach



nazwy gór

sacramento69 napisał/a:

W Lubelskiem



na lubelszczyznę

sacramento69 napisał/a:

Jasne, że się bronili. Przecież Polacy nigdy by nikogo nie skrzywdzili. Owijanie drutem kolczastym i wycinanie krzyża na klacie to też w samoobronie.



Przemoc rodzi przemoc, trudno komunikować się ze zwierzętami, które nabijają niemowlęta na sztachety, inaczej niż terrorem.

sacramento69 napisał/a:

A Czechów lubisz? Niemców? Rosjan? Brytyjczyków? Włochów? Japończyków? Czy to w następnym semestrze będziesz miał? A może ich wszystkich tak samo nienawidzisz? Jesteś śmieszny z tą swoją chorą nienawiścią



te gadki o nienawiści zachowaj dla siebie pajacu


Cytat:

P.S.2. Odpisz szybko bo niedługo muszę iść do pracy a chcę mieć się jeszcze rozerwać przed nocką




no to wypie**alaj na stróżówkę, dobrze, że jesteś tylko cieciem i nic nie znaczysz jako ukraiński pachołek


kalosz90 napisał/a:

Kuby, Jamajki, Cypru,



nazwy wysp

kalosz90 napisał/a:

Słowacji, Litwy?



dawniej tereny należące do Polski


kalosz90 napisał/a:

Poza tym jak już taki z ciebie skrajny ksenofob, to ciekawi mnie z ilu np. przedmiotów na niemieckim patencie korzystasz w życiu codziennym, hipokryto.



a z ilu patentów ukraińskich korzystam? no bo chyba nie z tych na nabijanie polskich dzieci na sztachety. Poza tym Niemców mimo trudnej historii szanuję za pracowitość, słowność i uczciwość i czasami nie dziwię im się, że mają takie podejście do Polaków, skoro nawet w tym temacie znalazło się stado k***, twierdzących, że to Polacy powinni się poczuwać do winy w konflikcie z Ukrainą.



sacramento69 napisał/a:

P.S. Angielski. Kolejny język który powinien trafić na Twoją listę "muszę podszkolić. Deifnitywnie.



Postaram się go opanować tak perfekcyjnie jak twoja rodzina ukraiński

Ojciec_Stiffmeistera

2013-09-09, 19:44
Co jest z tym gościem nie tak? Nie wolno gloryfikować oprawców czy zapominać o własnej historii ale żyjąc tylko tym, nie próbując dogadać się i żyć w zgodzie z własnymi sąsiadami możemy tylko stracić a historia zatoczy koło. Dawno nie widziałem człowieka tak plującego jadem, wg Ciebie noworodek rodzący się na Ukrainie, Słowacji czy w Niemczech myśli jedynie o tym aby mordować Polaków? Popadłeś w zbyt dużą skrajność.

ostatni

2013-09-09, 19:53
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Co jest z tym gościem nie tak? Nie wolno gloryfikować oprawców czy zapominać o własnej historii ale żyjąc tylko tym, nie próbując dogadać się i żyć w zgodzie z własnymi sąsiadami możemy tylko stracić a historia zatoczy koło.



Dogadać się można z tymi, którzy tego chcą, a na Ukrainie członkowie UPA cieszą się chwałą i specjalnymi świadczeniami. Bandera jest uznawany za bohatera i stawia się mu pomniki, a na obchody rzezi wołyńskiej przyjeżdża tylko nasz prezydent wbrew woli ukraińcow.



Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

, wg Ciebie noworodek rodzący się na Ukrainie, Słowacji czy w Niemczech myśli jedynie o tym aby mordować Polaków?




Wg mnie taki noworodek rodzi się i żyje często lepiej niż Polacy między innymi dlatego, że jego dziadkowie zabijali i okradali Polaków.

rondżeremi

2013-09-09, 19:58
ostatni napisał/a:



Dogadać się można z tymi, którzy tego chcą, a na Ukrainie członkowie UPA cieszą się chwałą i specjalnymi świadczeniami. Bandera jest uznawany za bohatera i stawia się mu pomniki, a na obchody rzezi wołyńskiej przyjeżdża tylko nasz prezydent wbrew woli ukraińcow.






Wg mnie taki noworodek rodzi się i żyje często lepiej niż Polacy między innymi dlatego, że jego dziadkowie zabijali i okradali Polaków.


i skad sie biora takie pajace patrioci z wiosek lub z ławki osiedlowej. wez ty lepiej nie pisz nic bo sie osmieszasz pajacu mieszajac swoje jebniete przemyślenia do normalnego tematu