18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Klasyfikacja na WKU i inne

Nietzsche • 2015-07-05, 18:37
Takich kilka zasłyszanych.

WKU. Przed lekarzem stoi goły chłopak i skarży się na słaby wzrok. Lekarz podnosi pięść i pyta:
- Co widzisz?
- Nic nie widzę.
Lekarz woła pielęgniarkę, rozpina jej bluzkę i zaczyna masować jej piersi.
- A teraz?
- Jakieś niewyraźne kontury...
- Chłopcze, może twoje oczy niedomagają, ale twój ch*j pokazuje prosto na koszary...


Panie doktorze, co mi jest?
- A co panu dolega?
- Otóż jak usiądę w kucki, lewą ręką dotknę prawego pośladka, prawą przełożę za głowę i chwycę się za szyję, to w lewym kolanie mi tak cichutko pyka. Co to może być?
- To oznacza drogi panie, że ma pan od ch*ja wolnego czasu...


Kiedyś żyłem sam i moje rzeczy byle gdzie walały się na swoim miejscu.
Teraz mieszkam z dziewczyną i moje rzeczy są ładnie poukładane, ale nie wiem gdzie...



Gabinet dentystyczny. Z fotela schodzi zapłakany 7-latek. Matka uśmiechnięta, bo ząbki wyborowane.
- Syneczku, co panu powiesz?
- Ty ch*ju!



Stoi dziewczyna na moście z zamiarem skończenia ze sobą czyli wykonania ostatniego skoku. Podchodzi do niej żul.
- Hej, maleńka, widzę, że masz dość życia. Może cię ruch*nę przed samobójstwem? Dawno nie miałem kobitki...
- Ocipiałeś młotku?! Widzisz, jak wyglądasz?! Brudny, pijany, śmierdzący! NIE! Spier*dalaj!
- OK, idę, idę...
- No!
-....i do zobaczenia na dole.



Początek rozprawy. Oskarżona jest prostytutka. Sędzia wypytuje ją:
- Nazwisko?
- Kosińska.
- Imię?
- Andżela.
- Gdzie pani mieszka?
- W Bydgoszczy.
- Wiek?
- 26 lat.
- Zawód?
- Oj, Andrzej, starczy może tych wygłupów?


Project Manager usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Manager zagadał do dziewczynki czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała:
- OK. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać?
Manager na to :
- Może o logistyce?
- OK - odpowiedziała - to bardzo interesujący temat. Mam jednak pytanie: jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone kulki. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną?
- Nie mam pojęcia - odpowiedział manager po chwili zastanowienia.
Na to dziewczynka odpowiedziała:
- Czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o logistyce skoro temat zwykłego gówna przekracza pańskie możliwości?

Jamaleq94

2015-07-05, 20:43
To z żulem rozj***ło system :D

N527

2015-07-05, 20:46
Zul zarobił Ci piwo :D

_Azazel

2015-07-05, 20:56
Podobno historia prawdziwa, ale pewności nie mam:

Pewien typek usłyszał o tym, że na komisji wojskowej zdejmuje się gacie, wypina tyłek i rozchyla pośladki więc postanowił zażartować z lekarza i wsadził sobie między pośladki 5zł. Nadchodzi jego kolej lekarz każe zdjąć gacie i wystawić tyłek
-Co to jest?!
-To za fatygę

Typek dostał najgorszą kategorie :D

masterwow

2015-07-05, 21:07
na komisji wojskowej lekarz pyta się poborowego gdzie mieszka, koleś stanął na krześle i mówi: stąd nie widać

to...........ll

2015-07-05, 21:13
wrzucisz linka do tych histori?

Nietzsche, wrzucisz link do tych historii?

freaky

2015-07-05, 21:18
Znam takiego, który dla każdego z sucharów tutaj, założyłby osobny wątek i zgarnął jakieś 100 000 piwek. Jedno ode mnie za nie bycie pazernym ;-)

Ra...........hi

2015-07-05, 21:48
O k***a, internet znowu zatoczył koło

mieszalniapasz

2015-07-05, 23:33
Ponoć autentyk, ale łba nie dam se uciąć:
Lekarz patrzy w dupala poborowemu i przy okazji pyta:
- pali pan?
- a co, dymi się?

petru23

2015-07-06, 00:31
usuń te gwiazdki z przekleństw bo się tego czytać nie da. I do k***y nędzy jesteś na sadolu a tu się przekleństw nie cenzuruje

sdstc_son

2015-07-06, 19:41
Czemu akurat Project Manager? Ktoś tu chyba ma PMa ch*ja nad sobą w korpo, co? :P

Jack Daniel's

2015-07-07, 01:06
Pierwsze i ostatnie fajne, nowe... reszta, ech... w podstawówce się słyszało.

Nietzsche

2015-07-07, 20:41
sdstc_son napisał/a:

Czemu akurat Project Manager? Ktoś tu chyba ma PMa ch*ja nad sobą w korpo, co? :P


Nope. Ja jestem PM :D