18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kłamstwo

Rubens • 2014-05-12, 21:39
Jak rozpoznać, że ktoś kłamie?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
- Rozpoczyna swoją wypowiedź od: "Panie marszałku, wysoka izbo..."


Tym razem polityczny, еб твое мать - jak mawiał pewien rosjanin (no dobra, każdy rosjanin tak mawia) 8-)

Do...........is

2014-05-13, 01:16
Panie marszałku, wysoka izbo... - wyborny żart ; )

kazba

2014-05-13, 10:49
Rosjanie mogą co najwyżej mawiać ёб твою мать

Li...........94

2014-05-13, 11:35
@up
Nie znając języka rosyjskiego dopatrzyłem się i usłyszałem: job twoju mać :D

mekarolly

2014-05-13, 11:47
Mój kolega, bardzo inteligentny chłopak, z wykształcenia prawnik, jeden z inteligentniejszych znajomych jakich mam powiedział mi kiedyś coś takiego, że gdyby był politykiem to po prostu by kłamał wyborcom i robił by to co uważa za słuszne i dobre dla ludzi bo ludzie są głupi i nie wiedzą bardzo często czego chcą i co będzie dobre dla nich samych i dla państwa. I jest w tym dużo prawdy bo w polityce bardzo często się głosuje(najczęściej starsze osoby) na ludzi, których się porostu lubi, zna się w jakimś najbardziej możliwie ograniczonym stopniu poglądy ale nic się nie wie o programie. Wiec jeżeli ktoś kłamie z dobrych pobudek to proszę bardzo. Ale się rozpisałem. Piwo za dowcip leci.

Qbiini

2014-05-13, 12:43
@up
A to prawnicy nie kłamią? o_O

Slonievsky

2014-05-13, 13:00
Nie trzeba być wykształconym i wybitnie inteligentnym, żeby wiedzieć, że tak to właśnie działa. Od zawsze. I pewnie prędko się nie zmieni...

mekarolly

2014-05-13, 13:02
Qbiini napisał/a:

@up
A to prawnicy nie kłamią? o_O


No przecież napisałem, że by kłamał gdyby był w polityce to znaczy, ze kłamią. Wszyscy kłamią. Ale pamiętaj, że kłamstwo kłamstwu nie równe. Jak Cie dziewczyna spyta czy przytyła to wiadomo, że odpowiesz, że nie nie zależnie od tego czy faktycznie przytyła, czy nie.

Rubens

2014-05-13, 14:20
mekarolly napisał/a:

ludzie [...] nie wiedzą bardzo często czego chcą i co będzie dobre dla nich samych i dla państwa



No i tutaj trafiłeś chyba w sedno sprawy - właśnie przez to ludzie glosują na hołotę, która teraz sprawuje [NIE]rząd w naszym kraju. Właśnie przez to do wladzy musi dojść w końcu ktoś ogarnięty i na tyle uczciwy, żeby służyć Polsce i narodowi złożonemu z Polaków, a nie wlasnym interesom. Wiem, że to brzmi utopijnie, bo taka władza oznacza też poświęcenie, ale jak to się mówi - "nie ma rzeczy niemożliwych", może kiedyś... zobaczymy...

Kine

2014-05-13, 18:53
Cytat:

еб твое мать


Dla leniwych:

Ja pie**olę
(Interjection )

Niech to ch*j
(Interjection )

O k***a
(Interjection )

O w k***ę
(Interjection )
Google Translate TMAutomatyczne tłumaczenie:
idź do diabła