18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłamstwo ma krótkie nogi

DarkSlayer • 2022-03-18, 11:09
II Wojna Światowa. Do babci pukają Niemcy. Babcia zgarbiona schorowana otwiera drzwi a Hans od drzwi pyta:
-Babcia, gdzie babcia schowała partyzanty??
Babcia na to ze nie ma ich u niej, Hans nie daje za wygrana:
- Albo babcia mówi gdzie partyznaty, albo Helmut utnie babci noga!
-Ale u mnie naprawdę ich nie ma.
Po chwili Helmut wyciąga kose i już babcia bez nogi. Wszędzie tryska krew, ściany, meble, sufit we krwi. Hans nie daje za wygrana:
- Babcia mówi gdzie partyzanty bo Helmut utnie babci druga noga.
- Ale u mnie naprawdę nie ma..
No i Helmut złapał za kose i po drugiej nodze. Niemcy zwątpili, skoro babcia dała z siebie zrobić półkadłubka to na pewno nie ma partyzantów.
Po ich wyjściu odwija się dywan, podnosi klapa, wychodzą partyzanci i jeden z nich mówi:
- Widzisz babcia. Kłamstwo ma krótkie nogi.

Joachim

2022-03-18, 11:18
Nie pasuje, bo ona teraz całkiem nie ma nóg
Poza tym, dywan odwija się sam, przed podniesieniem klapy?

hdposter

2022-03-18, 11:23
Joachim napisał/a:

Nie pasuje, bo ona teraz całkiem nie ma nóg
Poza tym, dywan odwija się sam, przed podniesieniem klapy?



To jest magiczny dywan z ikea.

Krzyszof.K

2022-03-18, 16:10
Pierwsze miejsce w plebiscycie najbardziej ch*jowy żart roku.

Szangti

2022-03-18, 16:42
Tak jak ci z wyspy węży, umarli i zmartwychwstali.

kampton

2022-03-18, 17:54
Tak ch*jowo, że się uśmiechnąłem :)
Piwo.

mazga50

2022-03-18, 21:04
Oho, dzieciaki odkryły sadola...

Dzisiaj

2022-03-18, 22:53
Przypomniala mi sie sytuacja jak bedac mlodym szczylem u babci zabraklo pradu i wygladalo na to, ze szybko nie naprawia. W tamtych czasach usterke mogli naprawiac nawet 3 dni. Wiec siedzimy u babci : ja, mlodszy brat, kuzyn, drugi kuzyn i kuzynka i oczywiscie babcia. Rodzice u sasiadow na imprezie wiec szczyle zostaly z babcia... Jeszcze byla mloda godzina - wiec spania nie bedzie. Przedzial wiekowy rozny wiec nie ma mowy by babcia opowiadala bajki o czerwonym kapturku czy innych glupotach bo starci zaczeliby marydzic, ze to dziadostwo dla mlodych. Babcia postanowila opowiedziec historie z czasow wojny - jak niemcy przyjechali na wioske. Wbrew pozorom okazali sie calkiem sympatyczni. Nie mordowali, nie gwalcili a nawet nie kradli (biedna wioska wiec nie bylo nic do zaj***nia :D )
Niemieccy zolnierze zostali zakwaterowani w szkole. Dzien po ich przyjezdzie wszyscy mieszkancy mieli sie zjawic przed szkola bo szef niemcow mial cos waznego do powiedzenia. Jak juz sie wszyscy zebrali - najwazniejszy z niemcow w lamanej polszczyznie powiedzial mniejwiecej tak :
- Polaki, ja wiem, ze wy nas nie lubicie. Nie przeszkadza mi to. Ja wiem, ze wy partyzantom jedzenie przekazujecie - inni karaja smiercia za dokarmianie tych bandytow, ale nie ja. Ja moge wytrzymac naprawde duzo ale jak ktorys z was lub z waszej rodziny bedzie opowiadal takie ch*jowe kawaly jak DarkSlayer z sadistica - to kaze wam wpakowac kule w leb. Od tamtej pory NIKT z tej malej wioski nie wazyl sie opowiadac tak ch*jowych kawałów...

Konkubinadenata

2022-03-19, 02:52
Po wyjściu Niemców pojawiają się zakrwawieni partyzancji:
-Dobrze że jej te nogi uj***ł bo sami nie dalibyśmy rady wyjść

Juzwa

2022-03-19, 22:24
DarkSlayer napisał/a:

Kłamstwo ma krótkie nogi



Oscar Pistorius lubi to.

Mortifervs

2022-03-26, 02:03
Tak ch*jowe, że aż się zaśmiałem! XD