18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kitku u weterynarza

Robster • 2021-06-05, 21:47
Chyba to nie pierwsza jego wizyta w tym miejscu.


zubek25

2021-06-06, 11:34
j***ne szkodniki tera ni myszki ni szczura nie zlapie takie darmozjady

mckarmi

2021-06-06, 20:22
Spar1988 napisał/a:

Mam kota od małego, wiadomo j***ny podrósł i zaczął znikać na parę dni, kiedyś wraca z obrożą z jakiej innej chaty, j***niutki potrafi się ustawić na dwie chaty żyje no luks torpeda, ale po paru tygodniach wrócił n chatę , nóżka wygolona po kroplówce i brak jaj xD najlepsze że j***ny siedzi teraz 24/7 tylko u mnie na chacie haha no cóż mądry kiciuś po szkodzie ^^



No popatrz sąsiadów masz bardziej odpowiedzialnych od siebie.

trebor2709

2021-06-07, 14:35
Spar1988 napisał/a:

Mam kota od małego, wiadomo j***ny podrósł i zaczął znikać na parę dni, kiedyś wraca z obrożą z jakiej innej chaty, j***niutki potrafi się ustawić na dwie chaty żyje no luks torpeda, ale po paru tygodniach wrócił n chatę , nóżka wygolona po kroplówce i brak jaj xD najlepsze że j***ny siedzi teraz 24/7 tylko u mnie na chacie haha no cóż mądry kiciuś po szkodzie ^^



Wiem bracie o co chodzi ,też mam kotkę od małego ,a ze mieszkamy w domu wielorodzinnym to ostatnio dowiedziałem się od mojej sadki że miła kotka do niej się przybłąkała i przychodzi 2 razy dziennie na papu . Umieją sobie radzić te siersciuchy, zupełnie jak BLM w afryce północnej tzn tej bliżej grenlandii.

mazga50

2021-06-07, 18:31
Spar1988 napisał/a:

Mam kota od małego, wiadomo j***ny podrósł i zaczął znikać na parę dni, kiedyś wraca z obrożą z jakiej innej chaty, j***niutki potrafi się ustawić na dwie chaty żyje no luks torpeda, ale po paru tygodniach wrócił n chatę , nóżka wygolona po kroplówce i brak jaj xD najlepsze że j***ny siedzi teraz 24/7 tylko u mnie na chacie haha no cóż mądry kiciuś po szkodzie ^^



Było mu obroże z nr telefonu wcześniej założyć...

Zujka

2021-06-08, 16:14
Spar1988 napisał/a:

Mam kota od małego, wiadomo j***ny podrósł i zaczął znikać na parę dni, kiedyś wraca z obrożą z jakiej innej chaty, j***niutki potrafi się ustawić na dwie chaty żyje no luks torpeda, ale po paru tygodniach wrócił n chatę , nóżka wygolona po kroplówce i brak jaj xD najlepsze że j***ny siedzi teraz 24/7 tylko u mnie na chacie haha no cóż mądry kiciuś po szkodzie ^^




To trzymaj tego szkodnika w domu, koty wypuszczane na Zewnątrz to j***ne szkodniki, które polują dla zabawy na zagrizine gatunki.

Mam nadzieję, że go jebnie auto i zabije.

thcfull

2021-06-09, 02:48
Zujka napisał/a:

To trzymaj tego szkodnika w domu, koty wypuszczane na Zewnątrz to j***ne szkodniki, które polują dla zabawy na zagrizine gatunki.
Mam nadzieję, że go jebnie auto i zabije.



mam nadzieje, ze takiego szkodnika jak ty, jebnie auto i zabije i oby był kontent na hard ,to chociaż raz sie czemuś przysłużysz ,odpadzie

Zujka

2021-06-09, 10:22
thcfull napisał/a:

mam nadzieje, ze takiego szkodnika jak ty, jebnie auto i zabije i oby był kontent na hard ,to chociaż raz sie czemuś przysłużysz ,odpadzie



Bo ci Żyła w odbycie pęknie imbecylu... Portal pełen debili :lol:

Przez takie k***y jak ty jest wycinany w pień rodzimy ekosystem bo jakiś j***ny debil z mózgiem paciorkowca wypuszcza te pchlarze "Bo kiciuś musi się wybiegać ". ch*ja musi debilu, jak się bierze zwierzę to również spada na nas odpowiedzialność - na ch*j ci kot czy pies skoro wypuszczasz go samopas żeby go coś lub ktoś zaj***ł i żeby zerowal na ptakach, wiewiorkach, jeżach itp. Kot nie poluje z głodu padalcu. . Jak masz tak wyj***ne na chronione stworzenia to idź wytruj trochę pszczół jak ci tak wszystko jedno skretyniala ignorancka k***o, mam nadzieję że kiedyś zdechniesz tak jak na śmiecia przystało

:oops: