18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

King size

~LegendarnyZiom • 2018-01-29, 22:54


Prosto w serce. :emo:

CarpeDiem93

2018-01-30, 13:30
MaGisTeer napisał/a:


Serio jesteś taki niepełno sprytny by tłumaczyć innym ze to na niby?
Jak ktos Ci opowiada zart to tez mówisz ze to tez nie jest na prawdę? :idzwch*j:



Po pierwsze, jeżeli kogoś chcesz obrazić pisząc o nim „niepełnosprytny", to chociaż napisz to słowo poprawnie, bo atakujesz sam siebie.
Po drugie, przeczytaj sobie komentarze i przemyśl, czy wszyscy na pewno załapali, że to jest ustawione.

Pozdrawiam

Zeusek

2018-01-30, 17:48
Dystans do siebie to jednak bardzo ważna rzecz, ch*j w dupe tym którzy go nie mają.

chucherko

2018-01-30, 17:52
te dwa cm, co robią różnicę, w obwodzie

ndksjfdsui

2018-01-30, 18:54
Wie jakiś sadol jak nazywa się ta wgrana muzyczka?

BansujDziffko

2018-01-30, 20:06
Miałem kiedyś taką dziewczynę która lubiła się bawić w związywanie itp... Przy znajomych śmiała się z przyrodzenia ze niby małe, takie żarty i w ogóle (18 cm więc bez podśmiech*jków że 12 czy coś w ten deseń)... No i związałem sukę jak zawsze, rozpie**alając jej odbyt, byliśmy jeszcze na chwilę, ale nigdy nie powtórzyła żartu. W autobusie klaskali, na przystanku prosili o bis.

tranzystor

2018-01-30, 20:36
Seksowny napisał/a:

Przy znajomych śmiała się z przyrodzenia ze niby małe



Ale jej, czy Twoje?

BansujDziffko

2018-01-30, 22:13
tranzystor napisał/a:



Ale jej, czy Twoje?



Mój fiut, przyjacielu.

Jorgen88

2018-01-31, 12:24
e ch*j tak, kochają się :D

100Burned

2018-01-31, 16:10
Seksowny napisał/a:

Miałem kiedyś taką dziewczynę która lubiła się bawić w związywanie itp... Przy znajomych śmiała się z przyrodzenia ze niby małe, takie żarty i w ogóle (18 cm więc bez podśmiech*jków że 12 czy coś w ten deseń)... No i związałem sukę jak zawsze, rozpie**alając jej odbyt, byliśmy jeszcze na chwilę, ale nigdy nie powtórzyła żartu. W autobusie klaskali, na przystanku prosili o bis.



Biorąc pod uwagę ten wpis, twój nick ,,seksowny" oraz podpis ,,seks pozdrawia" nie pozostaje mi nic innego niż napsiać;

Nie przejmuj się. Są ludzie niscy, brzydcy z małymi fiutkami, którzy swój pierwszy raz przeżyli nawet po 30 roku życia.

Ważne jest to, żebyś żył w zgodzie ze sobą, nie myślał za dużo o seksach, nie oszukiwał sam siebie pisząc głupoty po forach. Popracuj nad sobą, zrobisz fajną sylwetkę to nawet 165cm wzrostu i twarz jak but typu klapek nie będzie przeszkodą w podboju kobiecego krocza. Jak dobrze ogarniesz lingwistykę waginalną to nawet fiuta ci nie trzeba żeby wywołać łechtaczkowe tornado.

Tylko nie miej zbyt wygórowanych wymagań, grunt to żeby c**a była mniej więcej na swoim miejscu.

Powodzenia :ok:

PanZorro

2018-02-01, 00:41
Ciekawe czy ktos by sie podjal procesu z durexem. King size to dla mnie rozmiar krola, a krolowie jak i innni europejczycy maja 15-19 cm. Wiec promowanie king size jako wielkiej skapety oklamuje klienta i wprowadza go w dyskomfort psychiczny.