18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kimowi odpierdala

greony12 • 2018-01-03, 02:59
kolejny test rakietowy kima :hitler:



teraz wiecie skąd te rakiety ma?

nowynick

2018-01-03, 08:50
taka mała dygresja a propos tego psychopaty. Te rakiety są w stanie teoretycznie sięgnąć USA, ale są też w stanie rozpirzyć Sosnowiec (panie Kim jakby co to prosimy tam). O ile wk*** Trumpa zrównałby Pjongjang z poziomem rowu Mariańskiego to co zrobili by Polacy ostrzelani z broni jądrowej? Wybaczyli by i prosili o wybaczenie?

Wiewór

2018-01-03, 12:25
nowynick napisał/a:

taka mała dygresja a propos tego psychopaty. Te rakiety są w stanie teoretycznie sięgnąć USA, ale są też w stanie rozpirzyć Sosnowiec (panie Kim jakby co to prosimy tam). O ile wk*** Trumpa zrównałby Pjongjang z poziomem rowu Mariańskiego to co zrobili by Polacy ostrzelani z broni jądrowej? Wybaczyli by i prosili o wybaczenie?


Najważniejsze że wstaliśmy z kolan, Polska jest silna i nie ma imigrantów.

DużyKutas

2018-01-03, 16:31
Abraxus napisał/a:


Najważniejsze że wstaliśmy z kolan, Polska jest silna i nie ma imigrantów.


Też jestem takiego zdania. Jestem dumny ze pogoniliśmy te unijne, komunistyczne, lewe k***y i śmieci z PO.

TB303

2018-01-03, 17:19
Dużyku*as napisał/a:


Też jestem takiego zdania. Jestem dumny ze pogoniliśmy te unijne, komunistyczne, lewe k***y i śmieci z PO.


Zastępując ich innymi złodziejami i sk***ysynami. Populistów udających patriotów, by przypodobać się tępym idiotom twojego pokroju.

A w ogóle to zamknijcie ryje i ciśnijcie z grubego pokurcza. Nie, nie z Kaczyńskiego :amused:

karolciak107

2018-01-03, 17:51
oo Little Big :D Rosyjski Die Antwoord

zonk

2018-01-03, 18:10
Wszyscy szczekają na Kima, a to tylko z zazdrości. Też chcieliby trzymać cały naród za mordę,a tu ch*j,

pierdolnik

2018-01-03, 18:59
PowerBoBass napisał/a:

Oryginał



Za tych ruskich pojebów, piwo!
:krawaciarz:

krasnal_hałabała

2018-01-03, 19:41
@2up, Przecież oni mordy nawet nie mają, nieużywane części ciała zanikają.

niemamskarpet.

2018-01-03, 20:15
a j***ne amerykance znowu sieją propagande w internetach jak to nagle wszystki zle w Korei i czekaja na aprobatę społeczeństw większości krajów, że znowu mogli wjechać czołgami i nieść demokrację o wolność w kolejnym kraju.....