18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim kardashian

~Velture • 2017-10-09, 07:53
Tłumaczone nie ma najmniejszego sensu więc dzisiaj bez tłumaczenia.

Z jakiegoś serialu wycięta improwizowana scenka.


support3

2017-10-09, 08:07
Velture napisał/a:

... Z jakiegoś serialu wycięta improwizowana scenka.



Serial nazywa się Parks and Recreation, "dżołka" opowiada Chris Pratt

Wiewór

2017-10-09, 09:50
Trzy razy przewijałem bo myślałem, że z tyłu siedzi goryl.

Al...........go

2017-10-09, 10:49
Aż dziw bierze, że nolife napie**alający po +30 tematów na dobę na sadisticu i Allah wie gdzie jeszcze tego nie zna.


~Velture

2017-10-09, 11:14
AleDlaczego napisał/a:

Aż dziw bierze, że nolife napie**alający po +30 tematów na dobę na sadisticu i Allah wie gdzie jeszcze tego nie zna.

Obrazek


Wracaj pucować.

Wiewór

2017-10-09, 12:16
Lisku to są te konkretne tematy co mam wrzucać? :D

~Velture

2017-10-09, 12:21
@up
Nie moja wina, że nie znasz angielskiego i nie rozumiesz dowcipu ale tak. To są właśnie te tematy. No ale zaraz pewnie coś powiesz o cebuli, 500+, pisie, kościele, radiu maryja i o tym jak ciebie ksiądz molestował.


Novotko

2017-10-09, 14:07
@abraxus i @aledlaczego wy na serio jesteście upośledzeni

Zadi_

2017-10-09, 14:34
Cum-back story :amused:

Dexterous

2017-10-09, 17:36
AleDlaczego napisał/a:

Aż dziw bierze, że nolife napie**alający po +30 tematów na dobę na sadisticu i Allah wie gdzie jeszcze tego nie zna.

Obrazek



Ziom, nie ma sensu z nim dyskutować - ściągnie Cię do swojego poziomu a potem pokona przez doświadczenie.

krasnal_hałabała

2017-10-09, 19:17
@up, Ziom, tak ziom łon się na psiarni rozpruł i dlatego ściąga do poziomu ziom, słuchaj ziomuś, masz szluga kopsnąć? k***a JP kwintylion procent, k***a, ooga booga!

Dexterous

2017-10-09, 19:25
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Ziom, tak ziom łon się na psiarni rozpruł i dlatego ściąga do poziomu ziom, słuchaj ziomuś, masz szluga kopsnąć? k***a JP kwintylion procent, k***a, ooga booga!



O, właśnie o tym poziomie mówię. Widzę, że was tu więcej :amused:

piotrekt1976

2017-10-09, 19:37
@Dexterous

To Seby bywaja na sadisticu ? myslalem ze tylko proboja dymac Karyny :D , nie no spoko, jesli dla kogos ten zarcik byl niezrozumialy to moze zamiast flachy czy zielska zainwestujcie w kurs angielskiego, SPOKOJNIE na ZMYWAK w UK jak znalazl, dbam o wasza przyszlosc :D , roczek moze dwa na zmywaku i spokojnie nie tylko na e46 ale i na e60 styknie hajsow, a jak wiadomo E60 szczegolnie w eMce rozklada nogi Karyn baardzo szybko. Taki ze mnie mily facet :D . Deal zycia... i jescze pozniej te 500+, zyc nie umierac, tylko nie zapomnijcie jebnac sobie tatuaz z bulldogiem bedac w UK ,a po powrocie do Polski obowiazkowo kotwicy z dzieckiem w za duzym helmie z opaska na reku.. Symbolika robi robote, jak Karyna widzi taka patriotyczna dziare to dupsko same az sie prosi na r*chanie. Pozniej kazdy podziekuje.
ps, jedna mala sprawa, Nie zostawiac po wszystkim Karyny SAMOTNEJ i nie wracac na zmywak bo znajac zycie jakies 99% Karyn bedzie sie puszczac na lewo i prawo po kkilku dniach rozlaki ,... bo TESKNIA ... Echh co zrobic baby nie zrozumiesz ...

ps.ps. Obiwiazkowo szukajcie nowoczesniej Karyny z Lapczen SNow na zebrach albo lopatce, gwiazdkami, ewentualnie linia zycia i jakims dziwnym napisem , o spermolapce na nerkach nie wspominam bo to klasyk. No to tyle ode mnie ..

achaa, Ostatnio Karyny przeskoczyly na wydziarane nutki, slowiki i kapuste,aa sorki znaczy roze :D , czasem trafi sie sowa w optymistycznych kolorach na zeberku ...


ps,.ps.ps sam jestem wydziarany w opor wiec nie krytykuje tatuazy tylko raczej owczy ped na to samo u kazdej ...

Al...........go

2017-10-09, 20:17
Abraxus,

A co, Twoje też wrzuca do suszarni albo w politykę i religię?

ws...........33

2017-10-09, 20:20
Kto to do k***y jest ta Kim Kardashian?