18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim Jong-un

MP...........as • 2013-03-31, 23:36
Ostatnio często coś słychać o Korei Północnej i ich przywódcy.
Oto przeróbki zdjęcia Kim Jong-un'a chyba w jakimś historycznym momencie.


















Miszogun

2013-04-01, 09:41
Jakiż on podobny do Jarosława.

PaCeKiTeHaCe

2013-04-01, 09:42
@ZielonyPelikan - będziesz w każdym komentarzu pisał że jesteś naj***ny? do spania.

Hampelek

2013-04-01, 10:32
Ja na waszym miejscu już czekałbym na wojsko pólnocno koreańskie pod domem ;p

maciek24043

2013-04-01, 11:30
Mam nadzieję, że USA albo inny kraj wysadzi tego idiotę w p*zdu. Parę dni temu czytam: Kim Dzong Un straszy Stany wojną, później straszy Koreę Południową, wczoraj czytam, że straszy Japonię. Czy jego pok***iło? Idiota myśli, że jest wielkim mocarzem, że pokona każdego, mam nadzieję że przejedzie się na tym twierdzeniu w najbliższym czasie.

Riffer

2013-04-01, 12:12
maciek24043 napisał/a:

Mam nadzieję, że USA albo inny kraj wysadzi tego idiotę w p*zdu. Parę dni temu czytam: Kim Dzong Un straszy Stany wojną, później straszy Koreę Południową, wczoraj czytam, że straszy Japonię. Czy jego pok***iło? Idiota myśli, że jest wielkim mocarzem, że pokona każdego, mam nadzieję że przejedzie się na tym twierdzeniu w najbliższym czasie.



ale oni tak robia juz w h*j czasu, to jest stary patent na pomoc z zagranicy :p

smyndryl

2013-04-01, 13:34
@szer.Lucjan
Myślę, że każda północnokoreańska dziewoja marzy o tym, żeby na swój pal nadział ją Wielki Przywódca, Wybawiciel i Ojciec Narodu;)
Zresztą Kim Un pewnie by chciał żyć jak normalny człowiek, ale urodził się w cieniu swego ojca, teraz jest otoczony generałami twierdzącymi, że musi dorównać swemu tatce w walce ze zgniłym Zachodem więc co ma robić? Macha ręką do ludu po czym wraca do pałacu i do rana rozpieprza komunistów w jakiejś gierce;)

przemas6662

2013-04-01, 13:41
Mam kolege, który jest projektantem w Korei Południowej, napisał mi, żeby mieć ten cały konflikt w dupie. Tam się naprawde nie dzieje nic nowego od wielu lat, kłócą się cały czas i tyle, wszyscy mieszkańcy mają to w dupie, nikt o tym nie mówi bo każdy się przyzwyczaił. To media zrobiły taką nagonkę. A ten cały king żong jung czy jak mu tam próbuje przebić się wśród swojego narodu, gdyż nie ma już takiego poparcie jak tata czy dziadek. Reasumuąc : tam nic nowego sie nie dzieje i nic sie przez kolejne lata nie stanie. Pozdrawiam :)

CZN

2013-04-01, 14:48

niwet

2013-04-01, 15:01
znajac zycie to korea północna odrywa powoli dynamit, albo coś podobnej mocy - okreslajac to mianem bomby atomowej.

Pleso93

2013-04-01, 16:29
Jakiś j***ny serdelek terroryzuje pół świata.
Powinni rozj***ć jego i tą całą jego budę. Ale nie zrobią tego.
Bo się nie kalkuluje.