18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim jesteś

tadek899 • 2021-01-24, 15:15
Na pewno nie zwycięzca


Rebeliant

2021-01-24, 15:19
Słychać wyraźnie ten lewacki ból dupy o nazywanie rzeczy po imieniu.

konradkonradkonrad

2021-01-24, 15:30
to jak złodzieja nazwać nie uczciwym no jest k***a złodziejem a że sobie wymyśli inne określenie i po wmawia idiotą że tak nie wolno mówić to jego problem

35i

2021-01-24, 15:34
tadek899 napisał/a:

lepsza jakość


Jedyne wynalazki, których używam a które kojarzą mi się z żydami to gaz, mydło i czosnek (w umiarkowanych ilościach). Nie każdy używa pejsbuka.

mygyry

2021-01-24, 15:34
Już pomijając fakt czy cwe* czy nie, ale wypowiedzi tego gnojka wyraźnie wskazują, że jest srogo pie**olnięty

Rebeliant

2021-01-24, 15:52
mygyry napisał/a:

Już pomijając fakt czy cwe* czy nie, ale wypowiedzi tego gnojka wyraźnie wskazują, że jest srogo pie**olnięty



Nie znam ani jednego z tych gości. Jestem przekonany, że nic nie tracę.

żmij

2021-01-24, 16:07
35i napisał/a:

Jedyne wynalazki, których używam a które kojarzą mi się z żydami to gaz, mydło i czosnek (w umiarkowanych ilościach). Nie każdy używa pejsbuka.



Jeszcze zok pomarańczowy :)



Gazowany lub nie, wedle woli.

SpeeReeThoosE

2021-01-24, 16:11
gdzie można obejrzeć całość?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-24, 16:12
konradkonradkonrad napisał/a:

to jak złodzieja nazwać nie uczciwym no jest k***a złodziejem a że sobie wymyśli inne określenie i po wmawia idiotą że tak nie wolno mówić to jego problem



Lepiej brzmi "przechwytujący".

żmij

2021-01-24, 16:15
konradkonradkonrad napisał/a:

to jak złodzieja nazwać nie uczciwym no jest k***a złodziejem a że sobie wymyśli inne określenie i po wmawia idiotą że tak nie wolno mówić to jego problem



aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Lepiej brzmi "przechwytujący".



Najlepiej brzmi "polityk". Tak z pozoru dostojnie.

Cycu320

2021-01-24, 16:37
Rebeliant napisał/a:

Nie znam ani jednego z tych gości. Jestem przekonany, że nic nie tracę.



No właśnie... ja także. Tą siwą czuprynę gdzieś widziałem. Tadek899, pochwal się który z nich to twoja rodzina ;-) Bo nie wiadomo o co chodzi ;-)

AN...........or

2021-01-24, 17:03
jest taki moment w życiu każdego , że trzeba połknąć, i jeszcze podziękować, dlatego każdy z nas ma w sobie potencjalnego cwe*a

Noside

2021-01-24, 17:32
konradkonradkonrad napisał/a:

to jak złodzieja nazwać nie uczciwym no jest k***a złodziejem a że sobie wymyśli inne określenie i po wmawia idiotą że tak nie wolno mówić to jego problem



Hm. Trzecie wydanie Słownika Nowomowy przewiduje takie zmiękczacze dla opcji popieranej przez media i w zeszłym roku można było zauważyć:

Łupieżca, grabieżca, bandyta - Protestujący
Zamieszki, rozboje, starcia uliczne - Pokojowe protesty
Grabienie sklepów - Wyrażanie bezsilności
Stawiać się policji pod wpływem narkotyków - Paść ofiarą rasistowskiego systemu
Śmierć z przedawkowania - Uduszenie przez policjanta
Rasista - Poszkodowany obywatel mniejszości, Człowiek Koloru
Morderca - Uciskany człowiek koloru
Gwałciciel - Odtrącony przez społeczeństwo imigrant

W USA już się odj***ło. Czekam na Francję i Niemcy, bo oni też już dawno wiszą na włosku, żeby zalegalizować polityczny apartheid jako część neomarksizmu zasilanego przez korporacje dążące do monopolu i przerobienia nas na tanią siłę roboczą i bezmyślnych konsumentów.