18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka zasad elementarnych

Tristan88 • 2013-01-24, 20:36
Janusz Korwin Mikke w Grudziądzu.

jeziorekpl

2013-01-24, 20:42
Jestem za "Sojuszem" Nowej Prawicy i lubię Korwina za to, że mądrze gada i ma ripostę , jest to nowy "polityk" z nową osobowością na rynku jak Palikot z tym ,że Palikot jest popie**olony i próbuje zdobyć przychylność demokracji robiąc durne rzeczy , paląc marihuanę itp.
Stary człowiek bez pomysłu na swoją osobowość .
Ale chcąc uniknąć walki politycznej nie wstawiaj tego tu więcej bo zaraz stado ekspertów się zleci i będą pie**olić od rzeczy .
Zresztą będziesz miał szczęście jak to wyląduje na głównej a nie w sucharach .

Kutacz_Boga

2013-01-24, 20:57
Fajnie się gościa słucha, choć ja się na polityce nie znam do tego stopnia aby go oceniać. Podoba mi się wizja jego świata i w dodatku ma charyzmę skurczybyk

AdmirałFloty

2013-01-24, 21:41
Wyobraźcie sobie że jakimś przypadkiem nowa prawica wchodzi do rządu. (Jak najbardziej tego pana tam widzę na stanowisku premiera)W głosowaniu w życiu nie będzie miał większości bo niszczą go media. Ok wchodzi do sejmu. Sytuacja wygląda tak PO - PIS - Palikot - SLD - PSL - NP. Z kim niby miałby się dogadać aby przechodziły jego projekty? Niby blisko do palikota ale jak sami wiecie palikot to człowiek rudego ch*ja. Z kaczyńskim się nie dogada bo różni ich okrągły stół. Z nikim nie stworzył by koalicji bo ma bardzo odmienne poglądy. Gość mówi prawdę, bardzo go cenie. Miałem okazje poznać go osobiście. Przypomnijcie sobie film "nocna zmiana" Noc teczek - już wiecie dlaczego wałęsa go tak nie lubi? Gdyby on był premierem wiem że nasza pozycja na arenie międzynarodowej była by zupełni inna. Wydaje mi się że wbrew umową zawartym z UE wyszlibyśmy z członkostwa.