18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka slow o spolecznosci tego portalu.

kuba1393 • 2013-06-09, 14:30
Od pewnego czasu systematycznie przegladam filmy na tym portalu, glownie to ,co jest na stronie glownej.
Portal ogolnie spoko , rzadko wdaje sie w dyskusje w komentarzach, chociaz czesto je czytam ..
Do niedawna jeszcze wszystko bylo ok, lecz zauwazylem pewna zmiane.. Powstala chyba jakas nowa moda, moze nie nadazam za nowymi trendami ?
Na stronie od jakiegos czasu spolecznosc sadistica (oczywiscie nie wszyscy) bardzo mnie irytuje , rozumiem ze to strona poswiecona tzw. "czarnemu humorowi" , ale bez przesady...
Najbardziej niedorzecznym jest dla mnie , temat pedofilii jaki na stronie bardzo czesto wystepuje, oraz zarty na ten temat.. Nosz k***a krew mnie zalewa jak widze pod filmem , gdzie wystepuje jakas mala dziewczynka, czy to spiewa ,tanczy , je obiad , maluje itp komentarz typu " r*chalbym ,oraz innego rodzaju podteksy seksualne, k***a, rozumiem ze to czarny humor , ale bez przesady, coraz wiecej tego typu gowna pojawia sie na portalu . Wszystko spoko, ale moga tu siedziec i wypisywac prawdziwi dziecojebcy, a wy tylko pomagacie im w kamuflazu, oraz temat ten jest coraz mniej kujacy oczy, jakby to bylo normalne.. A byc moze , siedzi tu jakis j***ny psychol, cztajac takie gowno, nakreca sie i w pewnym momencie moze dojsc do wniosku, ze to jest normalne.. jeszcze z 5 lat temu , pisanie o pedofili i proklamowanie jej w tak duzym stopniu byloby bardzo tempione, a teraz jest to na porzadku dziennym. Dla mnie czasy staly sie bardzo poj***ne...
Na koniec tej uwagi , chcialbym dodac, ze nie mam dzieci , mam dopiero 20 lat , ale bardzo mnie raza zachowania, typu jak wymienilem u gory..

oprocz tematu pedofilii , mam na uwadze kolejne zachowania, typu "na przekor modom", czyli , jak to nazwe, sadisticowa madrosc.
Odniose sie tu do kilka filmikow o tematyce policji, szkole, czarnych (dzieci),jazdy autem itp..

Ogladalem jakis czas temu film, gdzie jakis nauczyciel napie**alal dzieciaka (chyba to byla podstawowka), czytam komentarze, a tam oczywiscie wielkie pochwaly dla nauczyciela, chociaz nawet nie wyjasnione z jakich przyczyn malolat wylapal klapsa w policzek .. Pewnie w lekcji przeszkadzal, nosz k***a przypomnijcie sobie jacy wy byliscie, pewnie cichutko siedzieliscie z wyprostowanymi plecami ze 100% uwaga .. Co bylo nie robil, nikt nie ma prawa kogos za takie zachowanie lac, tym bardziej dorosly facet dzieciaka. Nooo, ale nie to jest oczywiscie sadsitic i mamy inne poglady i zdanie na ten temat..
To samo tyczy sie , wielbienie policji (coraz wiecej komentarzy pozytywnych w strone policji, nawet kiedy dosadnie widac wine funcjonariuszy. Oczywistym jest ,ze policja musi byc, ale bardzo czesto okazuje sie niewporzadku(mam kolege ,ktory pracowal w policji, naprawde bardzo piora glowe, szczegolnie mlodym) . Jezeli chodzi o jazde autem , to oczywiscie , kazdy wie najlepiej jak sie zachowac,no ale takie uwagi sa wszedzie wiec do tego sie nie przyczepie.

Bardzo wk***iajace , a zarazem smutne jest nasmiewanie sie z afrykanskich glodujacych dzieci i dowc**ach na ich temat. Nie wiem jakim sk***ysynem trzeba byc ,zeby sie z tego nasmiewac. Moim zdaniem , ludzie tworzacy zarty o tym temacie , to kompletni kretyni, kompleksami, ktorzy w zyciu sa zwyklymi ciotami, wiec pokazuja swoja internetowa moc , jacy sa bezwzgledni i zimni ohh nie rusza ich to, twardzi .. brak honoru i moralnego zachowania.

Z reguly nie wdaje sie w konwersacje internetowe, nie pisze komentarzy, poniewaz strata czasu, ale dzisiaj jest niedziela , nak***ia deszc , sesja zaliczona i z nudow postanowilem pie**olnac sowje wywody.

Podsumowujac , sadistic to spoko portal . opisujac wyzej wymieniona spolecznosc , nie mam na mysli wszystkich, poniewaz czytajac komentarze niektoryc, smialo moge stwierdzic, ze sa normalnymi ludzmi, czesto wykazuja sie madrymi i blyskotliwymi komentarzami, za ktore rowniez cenie ten portal. Natomiast , zauwazylem coraz wieksza fale komentarzy negatywnego , jak dla mnei typu..

To tyle , troche sie rozpisalem , to moje zdanie, moze wam sie nie spodobac , wyj***ne mam na napinaczy.

Pozdrawiam normalnych ludzi i zycze milej niedzieli.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-09, 14:31
Daj mu ktoś maść na ból dupy!

Edit.
Dobra sam Ci dam bo może bardzo boleć a nikt się nie kwapi.



A tak w ogóle piłeś coś? Brałeś?

"wyj***ne mam na napinaczy"
Hahaha powiedział napinacz :D

milovit

2013-06-09, 14:35
tu nie ma normalnych ludzi

bloodwar

2013-06-09, 14:37
Myślę, że gdyby nie nowy regulamin to kilkadziesiąt osób wpisałoby co masz zrobić :-) Moim zdaniem powinieneś udać się w kierunku przeciwpołożnym do obecnego, gdyż Twoje słabe serduszko jest zbyt miękkie dla tego portalu. Może tym razem portal słodkiekociaczki.pl? Albo kucykipony.pl? Albo cioty.pl?

NWC

2013-06-09, 14:37
Wchodze na sadistic, może będą jakieś fajne filmiki czy coś ALE NIE! Bo komuś zachciało sie rozczulać nad sadystycznym portalem... eh...

j2m2

2013-06-09, 14:38
A ja tam go popieram, myślę podobnie, ale w przeciwieństwie do niego kocham wj***ć się w sam środek komentarzowej wojny i doj***ć pedofilom etc o których wspomniałeś w monologu (bez obrazy).

kuba1393

2013-06-09, 14:38
oooo juz , najmadrzejsi i oczywiscie najbardziej cool, dodali jakze zajebisty i popularny obrazek ;) )

Patol

2013-06-09, 14:38
Nie no gościu, pomyliłeś portale. Z takimi żalami to na kółko różańcowe.

blysk88

2013-06-09, 14:39
Jak nie lubisz humoru z ciapatymi/pedofilami/murzynami/homosiami to po kiego tutaj wchodzisz?

Masz tyle stron w necie z lagodniejszym poczuciem humoru.

To jakby lubiacy kozy przyszedl do fastfooda i narzekal ze bekon jest w burgerze. Musi byc.

Brooklincz

2013-06-09, 14:41
Normalny człowiek pozdrawia. Piwko dla Ciebie. Mam nadzieję, że ten chory świat nie zmieni Twoich poglądów...

makronom

2013-06-09, 14:44
Cytat:

Z reguly nie wdaje sie w konwersacje internetowe, nie pisze komentarzy, poniewaz strata czasu, ale dzisiaj jest niedziela , nak***ia deszc , sesja zaliczona i z nudow postanowilem pie**olnac sowje wywody.



Super, szkoda tylko, że zdajesz sesje, pomimo tego posługiwania się polskim na poziomie gimnazjum... takiego w głębi buszu.

Nie lubisz portalu - nie wchodź, ustaw filtr rodzinny czy coś i ciao bambino.

kr...........et

2013-06-09, 14:54
Bo tutaj prawdziwi wyborcy pissu i prawicowcy pokazują tak naprawdę jacy są.
pie**olą, że trzeba bronić naszego kraju przed bydłem z różnych stron świata a sami są od nich dużo gorsi. Leczą swoje kompleksy właśnie w taki sposób. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.