18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka rzeczy w zwolnionym tempie

Me...........in • 2013-10-14, 16:10
Pocisk rozbijający się o ścianę:


Piłeczka golfowa :shock: :


Piącha w rudego:


Odpalana zapałka:


Wybuch i fala uderzeniowa:



Prażona kukurydza:


Balon z wodą uderzający w twarz:


Uderzany talerz perkusyjny:

vladracul

2013-10-14, 16:12
za poniżenie rudego zawsze piwo :mrgreen:

wiesiors4

2013-10-14, 16:17
vladracul napisał/a:

za poniżenie rudego zawsze piwo :mrgreen:


Zjeżdżając w komentarze już wiedziałem, że jakiś gimbus napisze jakiś oklepany komentarz o rudym, bo na mistrzach to modne. Nie, nie jestem rudy. Wk***iają mnie tylko te zj***ne komentarze o tym samym, które są marnym żebractwem o WIRTUALNE piwa, za które niektórzy daliby się zabić. Jak za skirna na mistrzach na głównej. Społeczeństwo idiocieje :-(

Piwo za temat, zwykłe zjawiska w zwolnionym tempie wyglądają iście niezwykle 8-)

nowynick

2013-10-14, 16:20
up

zasadniczo się z Tobą zgadzam. Ale zanim dam Ci piwo. Na pewno nie jesteś rudy?

piorun22

2013-10-14, 16:21
@up ty musisz być rudy innego wyjścia niema

nowynick

2013-10-14, 16:24
up

piszę się "nie ma"

wiesiors4

2013-10-14, 16:28
kkndkkndkknd napisał/a:

up

zasadniczo się z Tobą zgadzam. Ale zanim dam Ci piwo. Na pewno nie jesteś rudy?


Nie, nie jestem na szczęście rudy, choć ciemny blond też mi nie odpowiada. Wk***ia mnie tylko debilizm niektórych ludzi, którzy dla piwek, łapek, plusików, ch*j wie czego jeszcze kopiują te same komentarze w kółko jak banda debili.
Tak widzę takich ludzi, którzy ciągle w kółko do porzygu kopiują "mistrzowskie" komentarze:

nowynick

2013-10-14, 16:42
nic nie kopiowałem, odniosłem się wprost do tego co napisał:"Nie, nie jestem rudy.". Tyle. Co do pocisku na rudzielców zgadzam się z Wami, natomiast w tym kontekście miało to pewne wytłumaczenie. Nie widziałem podobnego komentarza ani na mistrzach ani gdziekolwiek indziej.

ketoprom

2013-10-14, 17:50
wiesiors4 napisał/a:


Zjeżdżając w komentarze już wiedziałem, że jakiś gimbus napisze jakiś oklepany komentarz o rudym, bo na mistrzach to modne. Nie, nie jestem rudy. Wk***iają mnie tylko te zj***ne komentarze o tym samym, które są marnym żebractwem o WIRTUALNE piwa, za które niektórzy daliby się zabić. Jak za skirna na mistrzach na głównej. Społeczeństwo idiocieje :-(

Piwo za temat, zwykłe zjawiska w zwolnionym tempie wyglądają iście niezwykle 8-)



Czas wymienić tampona kolego'żanko...

Lu...........93

2013-10-14, 18:30
Ten z rudym gdzieś tam się chyba pojawił już ale reszta zdecydowanie pierwsza klasa. Szczególnie ciekawie wygląda ten gif z pociskiem. piwo

cl...........er

2013-10-14, 18:47
k***a, same powtórki w tej TV (czyt. sadistic), czy nie macie jakichś nowych slow-mo?

Robi9n

2013-10-14, 19:13
Wolał bym zobaczyć murzyna który dostaje wpie**ol. Murzyńskie ścierwa.
Komentarz jest pełny nienawiści.