18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka noży wraz z zastosowaniem

ZmienNazwe • 2014-03-26, 00:20
Poradnik młodego krakowiaka :szczerbaty:


i nie tylko bo każdy znajdzie coś dla siebie... albo swojej ukochanej ;-)

gr...........gn

2014-03-26, 11:43
2:44 - Urban czy Oleksy ? bo z profilu nie poznaje

Misiek_KRK

2014-03-26, 11:47
@ rafcyk14 - co się pienisz. Jestem z Krakowa i mnie to cieszy. Jak w każdym innym mieście tak i w Krakowie kibole walczą ze sobą. I nie chodzi tu o drużyny tylko o podział handlu narkotykami.
A to że walczą na maczety to chyba lepiej dla nas bo czasami dostajemy fajne zdjęcia na harda.
Niewinnym ludziom nic nie grozi. Mieszkałem w Nowej Hucie, Bieżanowie i teraz w Śródmieściu.
I wg mnie największe walki toczą się w dzielnicach, Kurdwanów, Bieżanów. A Huta znana z zadym chyba się już wypaliła.

kopdzio

2014-03-26, 11:52
Przy najbliższej wizycie w Krakowie sobie takie cacko zakupie.

meier

2014-03-26, 11:54
zajebisty taki manekin z krwią, chociaż lepszym byłby uwiązany cygan

rafcyk14

2014-03-26, 11:57
Misiek_Krakow napisał/a:

@ rafcyk14 - co się pienisz. Jestem z Krakowa i mnie to cieszy. Jak w każdym innym mieście tak i w Krakowie kibole walczą ze sobą. I nie chodzi tu o drużyny tylko o podział handlu narkotykami.
A to że walczą na maczety to chyba lepiej dla nas bo czasami dostajemy fajne zdjęcia na harda.
Niewinnym ludziom nic nie grozi. Mieszkałem w Nowej Hucie, Bieżanowie i teraz w Śródmieściu.
I wg mnie największe walki toczą się w dzielnicach, Kurdwanów, Bieżanów. A Huta znana z zadym chyba się już wypaliła.




Po pierwsze - chciałem Cię zacytować a nie dać piwo. Nie ciesz się nim :mrgreen:

Po drugie - nie musisz mi tłumaczyć jak wygląda scena "kibicowska" (choć wiadomo, że to nie ma związku z kibicowaniem) w Krakowie, bo też tam mieszkam całe życie. Z tego co wiem to teraz na Azorach nie jest ciekawie.
Po prostu wk***ia mnie jak się szanowna społeczność sadolska uchwyci jednego tematu, tak jak tego "o, nie ma butów, umar", i gdziekolwiek jest coś k***a o scyzoryku, to już Kraków, Kraków...

antimuslim

2014-03-26, 12:32
Przez te kilka chwil poczułem się jak na osiedlu... Aż się łezka w oku zakręciła :)

Xyrcis

2014-03-26, 12:44
Zamiast wydawać pieniądze na te zabawki to powinni przeznaczyć te pieniądze na dobrego dietetyka.

di...........os

2014-03-26, 13:26
rafcyk14 napisał/a:


Po prostu wk***ia mnie jak się szanowna społeczność sadolska uchwyci jednego tematu, tak jak tego "o, nie ma butów, umar", i gdziekolwiek jest coś k***a o scyzoryku, to już Kraków, Kraków...



Ano. Scyzoryki ich nie interesują.

Sinus

2014-03-26, 13:30
A ja wam powiem że świniaki sztuczne. Widać jak ryj ciął, że nie ma nic a nic kości. Ściema i ch*j.

Sasker

2014-03-26, 13:49
A ja swoim nawet chleba nie moge pokroić :(

MICHALANIOLDZIWKO

2014-03-26, 13:55
Mnie ciekawi jeszcze jedna rzecz.Jak napie**ala sie pustaki by pekly to robi sie to w odpowiedni sposob.Co by bylo jakby przyjebac komus tak w czaszke ? Mozg rozj***ny ?

Dalione

2014-03-26, 14:00
Misiek_Krakow napisał/a:

@ rafcyk14 - co się pienisz. Jestem z Krakowa i mnie to cieszy. Jak w każdym innym mieście tak i w Krakowie kibole walczą ze sobą. I nie chodzi tu o drużyny tylko o podział handlu narkotykami.
A to że walczą na maczety to chyba lepiej dla nas bo czasami dostajemy fajne zdjęcia na harda.
Niewinnym ludziom nic nie grozi. Mieszkałem w Nowej Hucie, Bieżanowie i teraz w Śródmieściu.
I wg mnie największe walki toczą się w dzielnicach, Kurdwanów, Bieżanów. A Huta znana z zadym chyba się już wypaliła.



Hue, Huta się wypaliła :lol: . Może Nowa, ale nie Stara ;-)

contowsky

2014-03-26, 14:04
wciągnęło mnie oglądanie, piwko :D