18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka liści

P@...........@C • 2012-06-08, 01:11
i po co prowokowały? :amused:


JoseArkadioMorales

2012-06-08, 12:31
Gość, który bije kobietę to jest ch**. Ale taki, który daje się zbić kobiecie to jest 2x ch**.

Zuku1916

2012-06-08, 12:38
kieras92 napisał/a:

Gość, który bije kobietę to jest ch**. Ale taki, który daje się zbić kobiecie to jest 2x ch**.



logika jak przy konstruowaniu elektrowni opartej na kromce chleba z maslem przywiazanej do kota :lodowka:

Orissa

2012-06-08, 13:36
Ja chcę zobaczyć obrady nowego parlamentu, mają tam 7% nazistów i dość sporo komuchów (nie pamiętam teraz ilu). Obie strony są agresywne i potrafią zdemolować biuro przeciwników, w sejmie też powinno być grubo :-D

lofix1

2012-06-08, 14:25
Orissa napisał/a:

Ja chcę zobaczyć obrady nowego parlamentu, mają tam 7% nazistów i dość sporo komuchów (nie pamiętam teraz ilu). Obie strony są agresywne i potrafią zdemolować biuro przeciwników, w sejmie też powinno być grubo :-D



Grecja to już nie europa, kulturowo to już dzicz z bliskiego wschodu. unia powinna ją zhandlować turkom albo jakimś innym albańczykom dla dobra ogółu.

sługaSzatana

2012-06-08, 14:34
To komunistka. Jakoś mi jej nie szkoda.

lufon1

2012-06-08, 16:01
Mnie bardziej rozk***ia ten siwy facet co siedzi koło tej kobiety w czerwonym.
Ma geny leniwca chyba.

kijemWoko69

2012-06-08, 21:57
u greków to norm więc się tak nie podniecajcie....

ko...........er

2012-06-08, 23:14
bo k***a Kobiety to uważają że skoro nie można ich jebnąć mogą wszystko i napie**alają tylko żeby kogoś tak wk***ić żeby nie wytrzymał (sam nigdy w życiu nie uderzył bym Kobiety)

Ale k***a są chyba granice , prawda ?

Ανώνυμος

2012-06-09, 09:37
Ludzie, pie**olicie ze Grecy debile, skoro glosują na partie nazistowską, ale jakby u was w kraju, w stolicy, nie można by było wyjść z domu po 11 wieczorem, bo okradali by was pakistany, albanczycy, albo jeszcze jakies inne bydło, to byście szukali "ratunku", właśnie w takich grupach. Albo wyboraźcie sobie taka sytuacje - wasz ojciec, czy ty sam, nie możesz znaleźć pracy, bo jakiś pakistan, alban, bulgar, czy ukrainiec, robiący na czarno, odwali fuche za pół ceny. Oczywiscie grecy tez święci nie są, często ich umiejetności, i chęć do pracy powala na kolana... No ale jest tez wiele ambitniejszych osob, ktore wlasnie przez nielegalnych imigrantow, nie moga znalezc roboty, wiec gdy złota jutrzenka obiecala, "zamkniemy granice", wielu grekow sie pokusilo na ta opcje. Ja jak najbardziej za "χρυσή αυγή"(zlota jutrzenka), nie jestem, ale z tego co wiem, nie ma drugiej takiej parti, w Grecji, ktora by chciala naprawde cos zmienic.

solteck

2012-06-09, 11:36
tym czasem w Grecji...

lofix1

2012-06-09, 13:42
Ανώνυμος napisał/a:

Ludzie, pie**olicie ze Grecy



jeżeli o mnie chodzi, to grecja może podzielić los Atlantydy nawet w tym momencie :amused:

Ανώνυμος

2012-06-09, 14:57
lofix1 napisał/a:



jeżeli o mnie chodzi, to grecja może podzielić los Atlantydy nawet w tym momencie :amused:



zatopilbys mnie :/? sk***ysyn...

lofix1

2012-06-09, 20:17
Ανώνυμος napisał/a:



zatopilbys mnie :/? sk***ysyn...



ja nie mam takich mocy, woda ma.
od k***y nie pochodzę. wyedytuj to somhau.

P@...........@C

2012-06-11, 10:40
teraz role się odwróciły :D