18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kijowa pyta

ASAKKU • 2014-01-31, 10:08
Jak w temacie 8-)

Niby ktoś wrzucił wcześniej, ale znikło...

Gebofon

2014-01-31, 12:32
0:25

Gay detected, ALERT.

Dorquba

2014-01-31, 12:34
4:58 co to, jakiś bękart tuska? :D

Dalione

2014-01-31, 12:45
Pyta jak zwykle w formie, piwo :D

Td0bT

2014-01-31, 13:17
Niestety, ale 80% uczestników tej farsy to jacyś skończeni debile i zaślepione proeuropejską propagandą czubki. Rzucają pustymi hasłami, nie mając nawet podstaw i poparcia swoich bredni. Połowa zapewne nie wie po co tam są. Dużo by tutaj pisać... Mnie niestety zajebiście razi jeden fakt. Mianowicie, że taka banda idiotów potrafi się zorganizować i wyjść na ulicę przedstawiając swoje śmieszne "racje". ch*j, że to śmieszne, ale jednak wychodzą! Natomiast, żeby stworzyć jakąś szczytną inicjatywę i wyjść na ulicę sprzeciwiając się w końcu tej j***nej władzy to nikt nie potrafi. Wiadomo każdy pisze jak to jest u nas ch*jowo itp. , że trzeba coś z tym zrobić. Jednak zawsze kończy to się na pie**oleniu przed kompem lub w gronie znajomych/rodziny.
W moim przekonaniu jeśli sami, MY normalni obywatele tego kraju się nie sprzeciwimy to będziemy dalej orani w dupę jak kozy na bliskim wschodzie. Taka jest smutna prawda, od koryta odejdzie PO, do władzy dojdą kolejne podobne im świnie. Kółko się zamknie, a UE jeszcze bardziej będzie na nas zaciskała swoje brudne łapska uzależniając nas od swoich poj***nych destrukcyjnych pomysłów. Owszem możemy zagłosować np. na Korwina (co na pewno zrobię) tudzież Ruch Narodowy, ale co z tego?!. Skoro duża, duża większość wyborców (najczęściej tych w wieku 40+) wybierze standardowo, co nic nie zmieni. Może i Janusz dostanie się do sejmu, jednak myślę, że poza tym nic nie osiągnie. Niestety w tym chlewie prawo ma większość, no a z np. 30 mandatami, bez jakiejś konkretnej koalicji nici.

Cóż rozpisałem się trochę bardziej niż zamierzałem i dla większości ogarniętych osób poleciałem banałem, no ale k***a nie mogę tego znieść!

chrap

2014-01-31, 13:18
Czemu Polska tak bardzo walczy o przyłączenie Ukrainy do Unii? Przecież to nie jest Nam - polskiemu społeczeństwu i Polsce - krajowi, na rękę! Nie wiem dlaczego politycy i media tak bardzo nakręcają to przygłupie społeczeństwo. W imię, k***a czego ja się pytam? Bezrefleksyjne popieranie każdej rewolucyjki "proeuropejskiej"... Bo "wszyscy jesteśmy Ukraińcami"? To jest normalnie działanie na szkodę państwa.

Moogli

2014-01-31, 13:30
skończcie z tym pie**oleniem "wyjść na ulice i uratować świat". Wychodzimy na ulice i co dalej? Bierzemy kamienie w łapy i rzucamy w policjantów? Powiedzmy że "rewolucja" trwa już dobre kilka miesięcy. Skąd bierzemy żarcie? Z supermarketu? No dobra, można wpieprzać konserwy latami. Idziem dalej - udaje nam się wpaść do budynku w którym są wszyscy politycy (just for the sake of argument) i wyżynamy ich wszystkich. Co dalej? Rozrzucamy kwiaty i radujemy się wolnością? Sami ustawiamy nową władzę i próbujemy to jakoś poukładać de facto odwracając piramidę władzy jak to było za rewolucji francuskiej? Jeśli chcielibyśmy zdobyć władzę siłą należało by złapać za łapy osoby trzymające kukły w rękach, a na to się nie zapowiada. Powiadam wam - rewolucja prowadzona ideą to odpowiedź. Nie niszczyć systemu od środka, ponieważ nie da się wygrać gry w której ciągle zmieniają się zasady i to nie my je ustalamy, a raczej wyjść poza niego, zaśmiać mu się w twarz i oglądać jak odchodzi w niepamięć niczym zły sen. Nie przedstawiam wam tu złotego środka ani rozwiązania - jedynie mój skromny pomysł. Najpierw trzeba się dogadać, a potem działać, gdyż możemy się znaleźć w sytuacji podobnej jak u sąsiadów, gdzie nie ma już na to czasu. Konstruktywna dyskusja to pierwszy krok. Jestem otwarty na wszelakie propozycję. (fcuk grammar nazi)

tararira

2014-01-31, 14:03
tego typu demonstracje organizowane są przez organizację w jakiś tam sposób związane z działalnością na Ukrainie albo przez samych Ukraińców i nie myślę że są one bez sensu. Po pierwsze to ja wolałbym mieć za wschodnią granicą państwo w europejskiej strefie wpływu a nie rosyjskiej, po drugie to już drugi raz w ciągu 10 - 15 lat kiedy możemy poprawić wzajemny obraz między Polakami a Ukraińcami (bo wbrew pozorom nie wszyscy Polacy to panowie ziemscy którzy tylko czekają żeby znów móc wykorzystywać ukraińskich rolników, a nie wszyscy Ukraińcy to Banderowcy którzy tylko czekają żeby rzucić się do gardeł znienawidzonym Polakom), i po trzecie to taka kwestia cywilizacyjna czy opowiadamy się za tym modelem zachodniej demokracji czy za modelem wschodnim "demokracji".

kyk

2014-01-31, 14:20
Nihilista napisał/a:


Spytałem koleżankę, nauczycielkę angielskiego w państwowej szkole z niedużej miejscowości na Ukrainie, ile zarabia. Odpowiedź: Wiesz, mam tylko 35 uczniów, pracuję po 5 lub 6 godzin dziennie. Zarabiam miesięcznie 130 euro.
Wynajęcie mieszkania w jej okolicy to koszt 160 euro. Teraz możesz opowiadać dalej o żebraczych pensjach w państwach unii.


A bo w Polsce jest inaczej? Samemu pracować i wynajmować mieszkanie się nie da. Koleżanka chciała pracować na kasie w jednym z supermarketów. Zaproponowali jej 5.7zł/h :lodowka: I spróbuj sobie z takiej pensji wynająć mieszkanie za 1600zł

ZiębaKarol

2014-01-31, 14:45
Z tej całej hołoty najsensowniej mówił chyba ten pan w kożuchu i czarnej czapce, który wyglądał na menela..

kam91

2014-01-31, 15:07
Korwin 6 lat temu o Ukrainie w UE, fajny pomysł

Helmut1.8

2014-01-31, 16:19
0:44 typowy metal :D
Bez wiedzy na temat ale i tak się wypowie...
Za te pozdrowienia powinien ostry wpie**ol wyrwać

BrainSeeker

2014-01-31, 16:23
gość który powiedział, że zbiera dla ukraińskich dzieci, bo polskich mu nie szkoda powinien iść do gazu.