18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowcy znów nie patrzeli w lusterka...

Halman • 2024-03-03, 07:20

i tego żałosne skutki...

turor

2024-03-03, 08:06
-_luka_- napisał/a:

"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś c**y na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "

PeterNORTH

2024-03-03, 08:17
turor napisał/a:

-_luka_- napisał/a:
"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś c**y na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "



cicho tam kiblarzu.

radek225

2024-03-03, 09:53
turor napisał/a:

-_luka_- napisał/a:
"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś c**y na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "



Większość wypadków dochodzi dlatego , że zapie**alacie oraz dlatego, że stanowicie dużo mniejszy obiekt w lustrach niż samochód. Kiedyś wyjechałem tuż przed motop*zdą dlatego bo tam gdzie było 50 to zapie**alała 80 na godzinę przez co zauważyłem go dużo później. Później jeszcze hamował mi przed maską.

DDragonDD

2024-03-03, 12:34
Zahamował stanowczo za wcześnie

rafels

2024-03-03, 15:16
"patrzeli" - szkoła na zerówce zakończona...

OpenStreetMaps

2024-03-03, 17:30
Raczej kliblowcy nie patrzyli przed siebie ! Nagrywający jedzie grzecznie swym pasem, nawet nie hamuje. Nie ma to żadnego związku z patrzeniem w lusterka.