18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca tirowca

CrazyEdek • 2022-01-23, 10:37
Jobany wrot.


dancio1978

2022-01-23, 18:48
Krzych*j123 napisał/a:

Ty k***a mam nadzieję że nie jeździsz niczym innym jak rowerem po bułki


Jeżeli ktoś tu wini nagrywającego to jest totalnym przyjebem, cwe* z tira na ciągłej w zabudowanym, gość włączył się do ruchu na swój pas upewniając się, że nic na nim nie jedzie, nie spodziewał się, że dostawca konserw odpie**oli taki manewr.


Kierowca nagrywający domniemywamy że ma obowiązek ustąpić pierszeństwa pojazdom znajdującym się na drodze z pierszeństwem. i nie ma znaczenia czy jest tam ciągła czy tir wyprzedza i czy tobie się coś wydaje. I tak serio jestem ekspertem. a ty mam nadzieję że jeżdzisz komunikacją miejska.


mi...........pl

2022-01-23, 20:02
sqnk napisał/a:

a jak to jest na wsiach?? wyjezdzasz z bocznej jakiejs z prawej np daleko jedzie tir ty zdazysz wyjechac w prawo w jego strone a ktos zaczal go juz wyprzedzac ale ty go nie widzisz na wsiach niema pasow liń na drogach ...



A kto k***a na wsi wyprzedza? W Rosji wiadomo wszystko możliwe i dozwolone bo pędzą do dobrozmianu

Juzwa

2022-01-23, 20:34
Bambrych napisał/a:

Powinni go napie**alać kijami aż będzie fioletowy jak bakłażan.



No ja pie**ole... szacun i piwko za piękne określenie.

hasfar

2022-01-23, 22:37
Przecież na tym Waszym wysranym skrzyżowaniu jest linia PRZERYWANA, czyli gówno nie skrzyżowanie!
Wyjazd z jakieś budowy, czy inny ch*j.
Moim zdaniem sytuacja dość kontrowersyjna - bo i nagrywający sprawnie wyjeżdżając zdążył przed tą wywrotką, ale i kierowca ciężarówki miał prawo tam wyprzedzić.

TAS

2022-01-23, 23:22
Bourbonable napisał/a:

przyjrzyj sie tumanie, że tirowy zj***niec zaczal wyprzedzanie na ciągłej.



U nas niestety za kolizję odpowiadałby ten co wjeżdżał na drogę. Tirowy zj***niec odpowiadałby tylko za wyprzedzanie na ciągłej za co zostałby ukarany mandatem, ale nie byłby uznany winnym kolizji bo był na drodze z pierwszeństwem. Tak niestety jest i bądźcie tego zawsze świadomi. Może ruscy mają inne przepisy ale u nas tak by było.

PryszczatyJeż

2022-01-24, 00:18
Krzych*j123 napisał/a:

Ty k***a mam nadzieję że nie jeździsz niczym innym jak rowerem po bułki


Jeżeli ktoś tu wini nagrywającego to jest totalnym przyjebem, cwe* z tira na ciągłej w zabudowanym, gość włączył się do ruchu na swój pas upewniając się, że nic na nim nie jedzie, nie spodziewał się, że dostawca konserw odpie**oli taki manewr.


Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, bo widać pojęcia to ty nie masz. Potem się rozbijają takie gamonie i zdziwieni, że ich wina.

Fred11

2022-01-24, 08:54
Krzych*j123 napisał/a:

Ty k***a mam nadzieję że nie jeździsz niczym innym jak rowerem po bułki


Jeżeli ktoś tu wini nagrywającego to jest totalnym przyjebem, cwe* z tira na ciągłej w zabudowanym, gość włączył się do ruchu na swój pas upewniając się, że nic na nim nie jedzie, nie spodziewał się, że dostawca konserw odpie**oli taki manewr.



Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej nie było bezpośrednią przyczyną kolizji

TomRar

2022-01-24, 09:23
Bourbonable napisał/a:

przyjrzyj sie tumanie, że tirowy zj***niec zaczal wyprzedzanie na ciągłej.



I kolejny tuman... Wczoraj się urodziłeś czy co? Tirowiec dostanie mandat za wyprzedzanie, a winnym kolizji będzie autor nagrania, bo musi ustąpić wszystkim, nawet tym którzy jadą pod prąd, tyłem, czy k***a lecą nad drogą.

Bourbonable

2022-01-24, 10:45
TomRar napisał/a:

I kolejny tuman... Wczoraj się urodziłeś czy co? Tirowiec dostanie mandat za wyprzedzanie, a winnym kolizji będzie autor nagrania, bo musi ustąpić wszystkim, nawet tym którzy jadą pod prąd, tyłem, czy k***a lecą nad drogą.



Nigdy sie nie dowiem kto co dostał. Jest nagranie i majac taki dowod pieski inaczej moga podejsc do tematu.

majnkampf

2022-01-24, 17:39
Owszem, kierowca tira jest winny wyprzedzania w miejscu do tego niedozwolonym, ale sprawcą kolizji jest nagrywający- nie ustąpił pierwszeństwa.
Bourbonable napisał/a:

przyjrzyj sie tumanie, że tirowy zj***niec zaczal wyprzedzanie na ciągłej.


Maras0803

2022-01-24, 19:11
mazga50 napisał/a:


Promujesz ten nowy zwrot, jakbyś go sam wymyślił.
P.S. Nie jestem kierowcą ciężarówki.



Przepraszam a mogę używać słoikoszczoch czy też nie? Nazywam tak te miernoty od około trzech lat kiedy jeden z tych zawodowców wyrzucał do śmieci butelki ze szczochami przy mojej firmie.

Wiewór

2022-01-24, 21:29
Driver19cm napisał/a:

Ewidetna wina debila, który nagrywa
Wyjeżdżając z podporządkowanej drogi, jego obowiązkiem
jest się k***a upewnić, że ma taką możliwość
Za to kierowca tirowca - pierwsza klasa. Szacun za umiejętności



Kierowca tira powinien dożywotnio stracić prawo jazdy na tira i iść siedzieć

sebaplo

2022-01-25, 00:21
Tyle czasu oglądacie co po niektórzy sadistica i nadal nie znacie tej zasady? To właśnie tutaj nauczyłem się, że to co odj***ł nagrywający to błąd. On ma ustąpić pierwszeństwa wszystkim, którzy jadą po drodze z pierwszeństwem nawet gdy ktoś inny popełnia wykroczenie.

W tym przypadku, zarówno nagrywający jak i kierowca tira dostaliby mandaty. Tirowiec dostałby za przekroczenie ciągłej, a nagrywający dostałby za spowodowanie kolizji i nieustąpienie pierwszeństwa. Kierowca wbrew pozorom spowodował kolizje (w świetle prawa).

Zapamiętajcie tą zasadę, bo mało kto o tym wie, a wiedza na ten temat może uratuje wam życie a przynajmniej oszczędzi kłopotów finansowych.