18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca się z nimi nie pierdolił

Jesse.Pinkman • 2022-03-15, 18:31
W Brazylii nie pytasz o co chodzi - w Brazylii działasz albo kończysz marnie. Ten kierowca nie zamierzał czekać na rozwój sytuacji i wziął sprawy w swoje ręce.

Ogórek

2022-03-15, 19:06
Przejechał dwóch obaj pod samochodem, przejechał motocykl, jeden uciekł drugi wsiadł na ten przejchany motor i tyle go było - ja się pytam jak to możliwe ???!!

cormax19000

2022-03-15, 19:35
Ogórek napisał/a:

Przejechał dwóch obaj pod samochodem, przejechał motocykl, jeden uciekł drugi wsiadł na ten przejchany motor i tyle go było - ja się pytam jak to możliwe ???!!



Ja ci odpowiem na twoje pytanie. k***y i złodzieje maja zawsze szczeście ale do czasu

:mrgreen:

boguslaw1234

2022-03-15, 22:22
Eh, gdyby nie podjechał jeszcze trochę do przodu to można by było zrobić drugi filmik: "sąd na ulicy w Brazylii"

Tobiahus96

2022-03-15, 23:37
Ogórek napisał/a:

Przejechał dwóch obaj pod samochodem, przejechał motocykl, jeden uciekł drugi wsiadł na ten przejchany motor i tyle go było - ja się pytam jak to możliwe ???!!



Motór bardziej trącił niż przejechał, na filmiku widać lampy(światła motóra) więc leży on obok, a ścierwo złodziejskie miało tyle szczęścia że kierownik SUV'a najechał na chodnik co spowodowało lukę, przez którą k***isko uciekło. ;

lysymisio6969

2022-03-16, 16:43
jak karaluchy spod samochodu się wygrzebują..