18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca się wkurwił ...

~McSadol • 2023-03-25, 20:05
dobrze tylko za mało ..


Manolito666

2023-03-25, 20:15
Jak byłem młody to byłem całym sercem za organizacjami ekologicznymi. A teraz, gdy jestem starszy i poważniejszy widzę co to za syf. A teraz będą nas j***ć katastrofą klimatyczną. Z ciekawostek: pamiętna erupcja wulkanu na Islandii w 2010 roku spowodowała większy wyrzut dwutlenku węgla niż wszystkie samochody razem wzięte od początku motoryzacji. A te jebusy każą nam ograniczać ślad węglowy.

BambiPMT

2023-03-25, 20:30
Manolito666 napisał/a:

Jak byłem młody to byłem całym sercem za organizacjami ekologicznymi. A teraz, gdy jestem starszy i poważniejszy widzę co to za syf. A teraz będą nas j***ć katastrofą klimatyczną. Z ciekawostek: pamiętna erupcja wulkanu na Islandii w 2010 roku spowodowała większy wyrzut dwutlenku węgla niż wszystkie samochody razem wzięte od początku motoryzacji. A te jebusy każą nam ograniczać ślad węglowy.



No niby tak. Planeta wyrzuca tyle ile się da zrównoważyć. Ale my delikatnie dorzucamy, więc bilans się nie zamyka. No ale ch*j z co2. Są gorsze rzeczy i syf, którym trzeba by się zająć.

Kriski

2023-03-25, 20:44
Bambrych napisał/a:

No niby tak. Planeta wyrzuca tyle ile się da zrównoważyć. Ale my delikatnie dorzucamy, więc bilans się nie zamyka. No ale ch*j z co2. Są gorsze rzeczy i syf, którym trzeba by się zająć.



I dlatego powinno się tych ekozjebów wywozić na wysypiska do przebierania śmieci, ewentualnie do lasu wywieźć żeby śmieci zbierali.

Batman_

2023-03-25, 20:46
Niech k***y wypie**alają do Indii walczyć z zanieczyszczeniem. Roboty tam mają na 100 lat.

Quassar

2023-03-25, 21:10
Batman_ napisał/a:

Niech k***y wypie**alają do Indii walczyć z zanieczyszczeniem. Roboty tam mają na 100 lat.



Dokłanie no i dodatkowo na jaką skale!!!
Chiny + Indie to 1/3 planety a syfią jak żaden inny kraj...
A jednostce któa zajmuje może 1/400 tego wsystiego zarzucają jakieś nieziemskie standardy...

smc

2023-03-25, 21:13
Jedyny pracujący człowiek, kierowca Scanii :lol:

damian15snk

2023-03-25, 22:33
Wiekszosc kierowcow nie ma placone od godziny tylko transportu. Polac mu.. po robocie :D

Bartekniko

2023-03-25, 22:58
Właśnie najciekawsze jest to, że w kółko się gada o CO² a zupełnie nic od dawna o smogu.
Mieszkam w dużym mieście gdzie ogrom mieszkań jest ogrzewana gazem, a czy latem czy zimą to śmierdzi tu niemiłosiernie i mimo to nikt nie doszukuje się tego iż największy syf robią samochody spalinami. I to nie chodzi o CO² tylko o same spaliny, które każdy wdycha (pieszy, rowerzysta czy jadący jeden za drugim samochodem).

mlecz1323

2023-03-25, 23:05
i bardzo dobrze- polać chłopowi- jak będzie miał wolne. Qrwa te j***ne robaki/pasożyty tak utrudniają życie Nam

Obejszłem_system

2023-03-25, 23:35
Manolito666 napisał/a:

Jak byłem młody to byłem całym sercem za organizacjami ekologicznymi. A teraz, gdy jestem starszy i poważniejszy widzę co to za syf. A teraz będą nas j***ć katastrofą klimatyczną. Z ciekawostek: pamiętna erupcja wulkanu na Islandii w 2010 roku spowodowała większy wyrzut dwutlenku węgla niż wszystkie samochody razem wzięte od początku motoryzacji. A te jebusy każą nam ograniczać ślad węglowy.



https://www.crazynauka.pl/wulkany-nie-emituja-wiecej-co2-niz-ludzie/

sberek38

2023-03-25, 23:56
Gdybyś my żyli w epoce zlodowacenia, zamiast cofania się lodowców (15 tys. lat temu na terenie Polski bywała 1 km warstwa lodu i jak topniała to nie było działalności człowieka) to wmówili by lemingom konieczność płacenia podatku z tytułu globalnego ochłodzenia

darek1234

2023-03-26, 00:11
sberek38 napisał/a:

Gdybyś my żyli w epoce zlodowacenia, zamiast cofania się lodowców (15 tys. lat temu na terenie Polski bywała 1 km warstwa lodu i jak topniała to nie było działalności człowieka) to wmówili by lemingom konieczność płacenia podatku z tytułu globalnego ochłodzenia



Zaczynając studia na AGH na początku lat 90, nauczyciele mówili nam, że kończy się epoka zlodowacenia, a wraz z nią następuje ocieplanie klimatu. Ot, tyle od fachowców

PiesKracy

2023-03-26, 00:42

Manolito666 napisał/a:

Jak byłem młody to byłem całym sercem za organizacjami ekologicznymi. A teraz, gdy jestem starszy i poważniejszy widzę co to za syf. A teraz będą nas j***ć katastrofą klimatyczną. Z ciekawostek: pamiętna erupcja wulkanu na Islandii w 2010 roku spowodowała większy wyrzut dwutlenku węgla niż wszystkie samochody razem wzięte od początku motoryzacji. A te jebusy każą nam ograniczać ślad węglowy.



zejdź na ziemie.
wulkan w 2010 Eyjafjallajökull
co2 oddał 150 milionów ton
so2 oddał 8 milionów ton


emisję dwutlenku węgla (CO2) z wulkanów szacuje się na około 0,3-0,4 gigaton rocznie
samochody, autobusy i ciężarówki, szacuje się na około 7,5 gigaton rocznie
SO2 z transportu drogowego, w tym samochodów, autobusów i ciężarówek, wynoszą około 15 milionów ton rocznie.

boguslaw1234

2023-03-26, 00:46
Dla kierowcy ciężarówki skrzynka piwa.
A ekooszołomów do utylizacji. Poza utrudnianiem życia innym nie robią nic więcej.

A odnośnie ekologii to już mi się rzygać tym chce co UE odpie**ala i jak nas chce udupić.
Dzieci w podstawówce się uczyły, że były różne epoki. A nawet jeśli przyjmiemy że faktycznie nasz wpływ z emisji CO2 i CH4 ma jakiś wpływ na ocieplenie (co trzeba być nieźle jebniętym żeby łykać takie brednie) to popatrzcie sobie jaki wpływa może mieć na to tylko sama UE, a gdzie reszta świata która ma wyjebne na całą ekologię?
Zrobili szczyt klimatyczny i każdy przyleciał samolotem, j***ni hipokryci. A nam chcą narzucać co mamy jeść, czym mamy jeździć i ile, a nawet w co się mamy umierać. Świat zmierza ku upadkowi i całe szczęście.