18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca pickupa próbuje rozjechać motocyklistów

Gruby Brzuch • 2016-08-03, 13:16
Amerykanie raz kolejny udowadniają,
że posiadanie pojazdów mechanicznych to może być dla nich zbyt wiele.
:amused:

nowynick

2016-08-03, 13:30
wloką się zastawiając dwa pasy ruchu, popisują na jednym kole w środku miasta, a żeby gościowi powiedzieć że to on źle prowadzi zablokowali całe skrzyżowanie... logiczne...

erevoo

2016-08-03, 13:32
Nie dość, że jełopy blokują wszystko w koło to jak przychodzi co do czego to nawet ślimaki nic nie robią z chłopem co by im kumpla rozjechał. Zwykłe pipy nawet w grupie nie silne.

hellbwoi

2016-08-03, 13:32
Na całe szczęście u nas motozjeby nie poruszają się (jeszcze) takimi stadami, szkoda że nie miał czołgu albo transportera.

pakicito

2016-08-03, 13:41
tylko k***a pług podczepić i rozjechać chołotę

donkapusta

2016-08-03, 18:48
Tępe sk***ysyny na motocyklach.

weless

2016-08-03, 22:41
UP
no chciałem coś napisać ale wszyscy na górze mają rację. Więc co ja tam będę klepał

ZmianaNicka

2016-08-03, 22:56
jaranie się motycklami to pedalstwo a yamaha to ciota w ch*j

lllllll

2016-08-04, 14:52
Czy jak jest korek, sznur samochodów, to też się zjeby tak wk***iacie, że są zablokowane oba pasy? Na szczęście niedoj***nie mózgowe nie jest zaraźliwe. uf

Sabajone

2016-08-04, 14:53
I taki ćwok na motogównie jeszcze się zastanawia "łodefak"
Kto by się nie wk***ił jak taka banda idiotów jedzie przez miasto i ani tego ch*jostwa nie wyprzedzisz ani mu w ryj nie dasz bo motop*zda oczywiście kasku nie zdejmie... Do tego oczywiście w stadzie kozaki, a sam to by się obsrał jeden z drugim! :homer:

Brawa dla tego pana, szkoda że nie rozj***ł połowy tego pedlaskiego zlotu!

De...........37

2016-08-04, 14:55
O k***a, jak rój much. Na to jakis pray powinien być czy coś.

ritu4l

2016-08-04, 15:01
kielcik napisał/a:

Czy jak jest korek, sznur samochodów, to też się zjeby tak wk***iacie, że są zablokowane oba pasy? Na szczęście niedoj***nie mózgowe nie jest zaraźliwe. uf



Ale co ty pie**olisz? tutaj korek nie tworzy się przez natężenie ruchu, na co nikt nie ma wpływu, tylko ze względu na pie**olone motop*zdy które muszą się wlec dwoma pasami i popisywać na jednym kole (bardzo mądrze, w środku miasta). Aż tak niedoj***ny jesteś że tego nie rozróżniasz? uff dobrze że to nie jest zaraźliwe

Tal-Rash

2016-08-04, 15:04
Nie cierpię motocyklistów. Wydechy mają po 150dB pałują do odcinki na luzie żeby było słychać chociaż podoba się to tylko im i nikomu więcej, blokują pasy ruchu bo muszą przed wszystkimi na czerwonym stać. Nienawidzę ich i życzę im stalowej linki.

Nizaryta1

2016-08-04, 15:10
Widzę temat: Motocykle vs Samochody, i myślę... hmm... wezmę wejdę w komentarze i pie**olnę że j***ć motocyklistów albo j***ć kierowców i zobaczę jak głupie narcystyczne burżuje kłócą się o to co jest bardziej ch*jowe a co jest lepsze ale nie musiałem. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo wpadłem na pomysł że nie trzeba knuć intryg przeciw swoim wrogom, nie muszę knuć przeciw nim intryg bo wystarczy że poznam dwóch narcyzów ze sobą i pozabijają się między sobą bez mojej ingerencji.