18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca MZK w Toruniu

CrePie • 2016-01-13, 20:57
Takie rzeczy się dzieją w moim rodzinnym mieście. Wstyd i hańba



Pierwszy temat. Dawajcie co macie. :goatse:

baQaszan

2016-01-14, 11:25
@rbQ321
j***ć to swoją starą możesz kmiocie

sars80

2016-01-14, 15:51
no i masz ci patriotyzm, co za dno...

kydeM

2016-01-14, 21:16
A we stolicy od ch*ja ukraińców jeździ za kółkiem

Neton

2016-01-16, 00:35
No Wstyd i hańba być z Torunia ;)

get.this.log.bitch

2016-01-16, 00:40
jonaona napisał/a:

kolejny ból dupy praworządnego obywatela z kamerką



Ta się znowu ze smyczy zerwała...

shiters

2016-01-16, 01:52
Autorze tematu. Mam do Ciebie kilka pytań, zupełny offtop.
Otóż chcę przeprowadzić się do torunia. Odpowiada mi lokalizacja. Mam 23 lata, zadne studia itp. Interesuje mnie zycie w Toruniu. Jak u Was z praca, płaca? Jak ogolnie sie zyje w toruniu? Byłem kilka razy i powiem ze dosc ciekawie, fajnie miasto, nie za duze nie za małe. Prosze o PW

storm91

2016-01-16, 03:46
shiters napisał/a:

Autorze tematu. Mam do Ciebie kilka pytań, zupełny offtop.
Otóż chcę przeprowadzić się do torunia. Odpowiada mi lokalizacja. Mam 23 lata, zadne studia itp. Interesuje mnie zycie w Toruniu. Jak u Was z praca, płaca? Jak ogolnie sie zyje w toruniu? Byłem kilka razy i powiem ze dosc ciekawie, fajnie miasto, nie za duze nie za małe. Prosze o PW



Toruń spoko. Największy plus to taki, że jest blisko Bydgoszczy :D

osiemsiedem

2016-01-16, 07:17
Przypie**ala się as który nie wie gdzie się zatrzymać jak ma czerwone i sobie panisko na pasach stoi czekając na zielone : ) brawo Ty.

aczytowazne

2016-01-16, 09:41
@shiters
Miasto wybitnie studenckie i praca również raczej studencka. Najlepiej to zamieszkać gdzieś na bydgoskim, bo blisko na autobus do Bydgoszczy i do normalnej pracy :D

yogi

2016-01-16, 12:37
Cytat:

Takie rzeczy się dzieją w moim rodzinnym mieście. Wstyd i hańba



Zawsze możesz przeprowadzić się do Bydgoszczy ;)

Nazis

2016-01-16, 13:43
Pshem0 napisał/a:

A czego wy się po krzyżakach spodziewaliście?



a Ty śmierdziel z brzydgoszczu jesteś ?

Ilhantius

2016-01-16, 15:35
Zagadka tematyczna:

W co się bawią dzieci z torunia?

W miasto

_poison_

2016-01-16, 18:09
torun to nie miasto...

elodymek

2016-01-16, 21:05
No ładnie k***a, ciekawe czemu to zrobił, podejrzewam, że mu nerwy puściły, całkiem prawdopodobne, kto jeździł dużo po mieście ten wie jakie pierdoły tu jeżdżą, a swoją drogą taki kierowca mzk to musi być na prawdę opanowany gość, ja bym sobie chyba nie poradził, nie wiedziałbym gdzie ukryć tyle ciał :P

CrePie

2016-01-16, 21:29
Zawsze smieszylo mnie to sp***olenie umyslowe kto z jakiego jest miasta. Miasto jak miasto, ludzie jak ludzie. W Toruniu każdy śmieje się z Bydgoszczy a w Bydgoszczy z Torunia. Zapluwają się nieustannie. Znam wiele osób z Bdg i nikt nigdy nic do mnie nie miał że jestem z Trn, ani na odwrót. Może to inny sposób wychowania, może ja jestem jakiś k***a poroniony, ale nigdy nie czułem nienawiści do kogoś za to skąd jest. Mój stosunek do kogoś zależał od tego co odpie**alał. Bydgoszczan lubie, ciapaków nienawidzę. Tyle słowem wstępu.

Dla tych którzy koniecznie chcą sobie powiększać e-penisy mam radę:
stań przed lustem i powiedz "przynajmniej nie jestem z Sosnowca"... No chyba, że jesteś to już ch*j.

Mniejsza o to.

W Toruniu żyje się przyjemnie, wszystko jest blisko. Parkingów nie brakuje, dlatego od 2.5 roku (tyle mam prawko) nie podróżowałem komunikacją miejską, ale działa ona dosyć sprawnie - jak widać na załączonym obrazku. Na 80-90% ulic występują ścieżki rowerowe, także w momencie gdy jest ciepło samochód odpalam tylko na trasy 4km+ bo rowerem będę szybciej. Jest dużo studentów i łatwych studentek, także jeżeli chcesz r*chać wszystko co popadnie to też masz tutaj taką możliwość. Jeżeli chodzi o pracę - no tu już gorzej. Ja odziedziczyłem firmę i nie narzekam, ale moi znajomi nie ukrywam - mają problem na znalezienie czegokolwiek. Wiem, że ten problem jest dużo mniejszy w Bdg, jest dużo mniejsze bezrobocie i znacznie łatwiej znalezc prace. Polecam przyjechać na 2 tygodnie i zobaczyć jak się tu żyje