18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca musiał się pomodlić

Musashi_Miyamoto • 2022-01-23, 11:42
Wrzucam z translatora:

W Woroneżu kierowca minibusa wykonał namaz w kabinie z pasażerami

W Woroneżu kierowca autobusu nr 17 postanowił pomodlić się w samochodzie przed dzieckiem. Według naocznych świadków mężczyzna wszedł do salonu, zdjął buty, rozłożył dywanik na siedzeniach i zaczął się modlić. Jednocześnie pasażerowie sympatyzowali z uczuciami religijnymi i spokojnie czekali na zakończenie rytuału.

Zazwyczaj wierzący kierowca odmawia codzienne modlitwy na ulicy poza godzinami pracy, gdy autobus jest na ostatnim przystanku. Ale z powodu zimna mężczyzna wypuścił pasażerów wcześniej. Dyrektor firmy transportowej powiedział, że muzułmanin pracuje w firmie od 5 lat, nie było na niego żadnych skarg - ale od teraz jego praktyki religijne będą pokazywane jako wydawca.


ruddie

2022-01-23, 13:10
Kto to do k***y nędzy tłumaczył? Sasin czy jakiś inny idiota?

shoe5maker

2022-01-23, 14:00
Oni przecież mają coś z pedofilami wspólnego.

Tetrix

2022-01-23, 15:38
shoe5maker napisał/a:

Oni przecież mają coś z pedofilami wspólnego.



No przeciez to oczywiste i nie pisz o tym tak glosno bo obrazisz ich uczucia religijne czy cos. Najlodsza zona mahometa miala ashia czy jakos tak i miala ponoc 7 czy 8 lat gdy ja sobie bral :catfacepalm:

zasada jest taka ze czarni nie moga byc rasistami a gownoskory pedofilami

sothis

2022-01-23, 16:02
Tetrix napisał/a:

No przeciez to oczywiste i nie pisz o tym tak glosno bo obrazisz ich uczucia religijne czy cos. Najlodsza zona mahometa miala ashia czy jakos tak i miala ponoc 7 czy 8 lat gdy ja sobie bral
zasada jest taka ze czarni nie moga byc rasistami a gownoskory pedofilami



Ty, ja nie lubię ciapatych, ale nie rób k***y z logiki.
Ślub nie równa się r*chaniu, to następuje tradycyjnie po wystąpieniu pierwszej miesiączki.

krolikosus

2022-01-23, 17:17
A ja czekalem za ekspolzją

Mrrm

2022-01-23, 17:39
To tak jak u nas
shoe5maker napisał/a:

Oni przecież mają coś z pedofilami wspólnego.


Heliar

2022-01-23, 17:58
ruddie napisał/a:

______________



Wujek z USA, Mr. Google. Pokłoń się mu

Halo

2022-01-23, 18:01
alah niech wypie**ala

Jarokwakin

2022-01-23, 18:27
Za 50 lat Rosja będzie krajem muzułmańskim.

modoc

2022-01-23, 18:33
To były oświadczyny zgodnie z kozojebskim zwyczajem. Oświadczył, że bierze za żonę :)

dancio1978

2022-01-23, 18:55
sothis napisał/a:

Ty, ja nie lubię ciapatych, ale nie rób k***y z logiki.
Ślub nie równa się r*chaniu, to następuje tradycyjnie po wystąpieniu pierwszej miesiączki.


no w przypadku aishy konsumpcja nastąpiła w wieku 12 lat. według Ciebie jest różnica? bo wg mnie jest pie**olonym pedofilem

Musashi_Miyamoto

2022-01-23, 20:44
Tetrix napisał/a:

No przeciez to oczywiste i nie pisz o tym tak glosno bo obrazisz ich uczucia religijne czy cos. Najlodsza zona mahometa miala ashia czy jakos tak i miala ponoc 7 czy 8 lat gdy ja sobie bral
zasada jest taka ze czarni nie moga byc rasistami a gownoskory pedofilami



Aisha miała 6 lat w momencie ślubu i ok 7-9 lat w momencie skonsumowania jej przez Mahometa. Informacje jeszcze ok 10 lat temu dostępne na Wikipedii potem usunięte.

mi...........pl

2022-01-23, 20:44
dancio1978 napisał/a:

no w przypadku aishy konsumpcja nastąpiła w wieku 12 lat. według Ciebie jest różnica? bo wg mnie jest pie**olonym pedofilem



To kim był Józef?

Cryo

2022-01-23, 21:32
Ludzkość w XXI wieku