18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca BMW

hayadechi94 • 2015-06-18, 11:06
I jak tu sie dziwic ze o kierowcach BMW są takie a nie inne opinie, zobaczcie sami co spotkało mojego znajomego z pracy :

tak więc uważajcie na tego pana :idzwch*j:

bosslolkowy

2015-06-18, 12:09
@up i pewnie jechał z Warszawy przez Łódź do Sosnowca...

czysty00

2015-06-18, 12:13
- Awaryjne!
- Świetny pomysł! :amused:

gorczański

2015-06-18, 12:22
Mam nadzieje ze już zgłoszone na policję ?

zgonex

2015-06-18, 12:29
co za kretyn, zanim dojedzie do chaty już będą na niego czekać. poza tym irytujący jest ten najazd na bmw. ilość debili jest taka sama w mercach, audi, bmw czy renault, nie chce mi się wierzyć, że większość troglodytów kupuje tylko określoną markę. fakty są takie, że bmw to po prostu piękne auto, niezawodne, świetnie się prowadzi. konstrukcyjnie po prostu bajka. po 90' roku wszystkie modele były udane i za niewielkie pieniądze można kupić fajne auto - pewnie dlatego kupują to często dzieciaki, które ledwo co zdały prawko i szargają opinię marki. nie zmienia to jednak faktu, ze obecnie w europie najlepsze samochody produkuje właśnie bmw, audi i porsche.

IOI

2015-06-18, 12:35
@up
"obecnie w europie najlepsze samochody produkuje właśnie bmw i audi"
twierdzisz tak bo przeczytales w nimieckiej gazetce motoryzacyjnej czy pracowales w serwisach roznych marek i mozesz porownac?

zgonex

2015-06-18, 12:46
@up

osobiście interesuję się tym półhobbystycznie, ale kolesie pracują w różnego rodzaju serwisach i warsztatach i z tego co mówią można wywnioskować, że z europejskich aut te są najlepsze, a zwłaszcza porsche.

Pr...........em

2015-06-18, 12:58
@up
Czym się różni niezawodne audi od zawodnej skody, skoro to ta sama płyta/silnik/konstruktorzy itd...

zgonex

2015-06-18, 13:13
@up

w inżynierii panuje zasada - 2x większa dokładność, 4x większa cena. moim zdaniem to kwestia użytych materiałów i precyzji wykonania.

TheMozg01

2015-06-18, 13:28
Ja dalej będę się upierał że największe buraki drogowe i chamy jeżdżą większości pedAudi i Adolfami typu Passerati :D

Szalony_Mleczarz

2015-06-18, 15:32
zgonex, pie**olisz a sam nie wiesz o czym. Różnica między np VW a Audi nie jest w dokładności wykonania płyty/silnika itp bo to jest TO SAMO. Dokładnie to samo. Płacisz za jakość wykończenia wnętrza oraz za prestiż. Za to, że jest więcej drewna i skóry i za to że plastiki nie skrzypią i się nie łamią, a nie za to, że jest bardziej niezawodne. Silniki np 1.8T lądowały dokładnie takie same w VW Passatach i takie same w Audi, te same kody silnika z tej samej taśmy, te same przeguby, wszystko.

ps w BMW jest najwięcej buraków, bo to jest najtańsze auto tylkonapędowe którym można sobie "polatać", dlatego młodzieniaszki z dwoma zwojami mózgowymi, które chcą zrobić sobie tor z ulic wybierają właśnie BMW.

bleblebator1

2015-06-18, 15:51
Dzisiaj nie ma już niezawodnych niemieckich aut. Są tylko pie**olące się przy 5 tyś. przebiegu oraz bardziej niezawodne padające przed 60 tys.

Murekkk

2015-06-18, 15:57
Dzisiaj Seat prawie we mnie pie**olnął, szkoda, że nie mam kamerki, zobaczylibyście, że ludzie w Seatach to prawdziwe piraty drogowe.

CarpeDiem93

2015-06-18, 16:02
Wy już tak na niego wjeżdżacie, a może po prostu nie zauważył?