18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kieleckie Wodociągi

malyszkielce • 2021-01-28, 15:04
Moje miasto takie piękne. Grubas z wodociągów wyjaśnia jak doszło do awarii.
:idzwch*j:



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-01-29, 14:58 ]
Sadol987 napisał/a:

Facet wystosował oświadczenie że nic innego nie powie w TVPis w ramach protestu przeciwko reżimowym mediom, w poprzednim wywiadzie wyrwali jego wypowiedz z kontekstu.




beny561

2021-01-28, 23:14
Ziemek mam dla ciebie posadkę. Zostaniesz rzecznikiem wodociągów
- ale ja nie umim
- nie przejmuj się ziemek naucz się tylko jednego zdania i jakoś do emeryturki spokojnie sobie doczekasz

Falc0ln

2021-01-28, 23:57
Nic nie wiecie, a madralujecie... On specajlnie tak odpowiadal, bo nie przepada za tvpis...

zelek19

2021-01-29, 00:11
A mi się wydaje że ziomek leje bekę z pisowskich odpowiedzi na wszystko co by się mogło zgadzać z tym że firma kieruje ktoś z opozycji

HeniekWiertara

2021-01-29, 02:06
Hahaha, łyknęli jak pelikany. Gościu prześmiewa wypowiedzi naszej umiłowanej władzy dla tvpis, ale nikt tu nie ogarnął. Ale co się dziwić jak tu większość to skrajnie prawa flanka - nie można za wiele wymagać.

TorkilKoval

2021-01-29, 13:09
joeblacktwo napisał/a:

I z takim knurem na stanowisku kierowniczym zakład się rozbuja i niedługo wykupi wszystkie wodociągi w Rzeszy



Ty debilu, on troluje TVP, które robiło o nim ch*jowe materiały.

Widzę na sadisticu same bezmózgi i oszołomy. Od lewaków wyzywają, a nawet pie**oleni kombajnisci nie potraficie weryfikować informacji. On troluje TVP głąby j***ne.

Widzę na sadisticu same bezmózgi i oszołomy. Od lewaków wyzywają, a nawet pie**oleni kombajnisci nie potraficie weryfikować informacji. On troluje TVP głąby j***ne.

HeniekWiertara napisał/a:

Hahaha, łyknęli jak pelikany. Gościu prześmiewa wypowiedzi naszej umiłowanej władzy dla tvpis, ale nikt tu nie ogarnął. Ale co się dziwić jak tu większość to skrajnie prawa flanka - nie można za wiele wymagać.



To nie prawa flanka tylko j***ny pustostan bez wykształcenia.

malyszkielce

2021-01-29, 14:45
Pozostaje mi przeprosić, dałem się zmanipulować TVP. Nie raz przekręcali jego słowa i stwierdził ze będzie odpowiadał im tylko w taki sposób. Natomiast zostało to wyrwane z kontekstu przez TVP i ukazało go w świetle w jakim go ukazało.

TorkilKoval

2021-01-29, 14:48
malyszkielce napisał/a:

Pozostaje mi przeprosić, dałem się zmanipulować TVP. Nie raz przekręcali jego słowa i stwierdził ze będzie odpowiadał im tylko w taki sposób. Natomiast zostało to wyrwane z kontekstu przez TVP i ukazało go w świetle w jakim go ukazało.



To edytuj opis filmu

Usztafik

2021-01-29, 18:33
Po pierwszych komentarzach pięknie widać jak ludźmi można łatwo manipulować.